Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Moderator Tytan2131

Tytan2131
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.9cba1c253be4553cc869445e0327e27e.png

Wzór:
Imię: Marcin
Doświadczenie: Posiadałem Moderatora na forum ale trwało przygoda 8 miesięczna i później zrezygnowałem
Opisz swoją osobę: Mam na imię Marcin wiek 19 Pochodzę z województwa Podkarpackiego. Jestem osobą miłą, sympatyczną szczerą, z poczuciem humoru pomocny coś doradzę komuś Moje zainteresowania Uwielbiam zwierzęta psy. od dziecka lubię grać w piłkę nożna. Zawodowo gram w klubie piłkarskim.Lubię słuchać muzyki postaci rapu, remixy, itd,mocno przepadam za esportem.Oglądałem dużo z CS lub z lola. Strasznie lubię oglądać na netflixie np horrory,film,seriale.Moje atuty to praca w grupie pomagać innym osobą którzy są nowi na forum nie dawać się prowokować mieć dobrze opanowane poprawną polszczyznę.Żeby nie przekraczać granicy rozumiem żarty ja też toleruje żarty ale do tego momentu który żart już nie jest taki śmieszny żeby nie dawać się poniżać w necie ja jestem też taką osobą który nie dam się wejść komuś do głowy zachowuję zimną krew jestem spokojny opanowany na luzie podejść do czegoś a nie załatwiać to siłą lubię też rozwiązać konflikty zawsze doradzić żeby już przestać to przestać też jestem osobą która szczerze komuś gadam a nie robię w bambuko.Nie daję się łatwo wyprowadzić z równowagi lubię poznawać nowych ludzi na forum pomóc gdzie jest aktualny dział gdzie można zgłosić żeby użytkownicy się cieszyli tym forum cierpieć z tego frajdę mieć dobrą opinie niż mieć negatywną w skutkach jestem też typerem jak mnie zauważyliście aktywnie staram się być i robić dla was te kuponiki i aktualnie radze na tej randze dobrze posiadam Admina DD2#2

aktualnie jestem osobą z luźnym podejściem do życia no to tyle z mojej osoby

Co Twoja osoba wnosi w życie forum?:Napewno porządek pomocy żeby odciążyć administracji od wykonania ich zadania napewno stara się być aktywny na forum  jak wspominałem wykonuje funkcje typera nie mam problemu też wykonywać funkcje jako moderator żeby było miła i sympatyczna atmosfera i mało toksyczności na takim psychoboxie
Kontakt:Forum/TS3/Discord/Steam

• Lubie to ! 1
  • +1 1

No normalnie cały czas na tak 

Mordeczka 

Doświadczenie 

Elegancki  Moderator

• LOVE <3 1

837960127_TROLL(9).gif.fee0da42f02d4a9b44b6f31151262638.gif.95ed5f56ca0526f78a46677d594f5cd7.gif

Życie jest nudne ♤♡

:roza::roza::roza:

• V.I.P

Jestem na tak. 

Powody podane powyżej 

Przez CwaniaK,

3.11 Posty, które ograniczać się będą do wypowiedzi 'tak' lub "nie", mają być co najmniej 3 powody

• LOVE <3 1

posiadasz juz:

- Typer

- Admin ZM

- Admin DD2

- Opiekun DC

mało czasu ostatnio bywasz na dd2 co sam mowisz, teraz startujesz na range "Moderator" gdzie potrzeba duzo czasu zaangazowania i czy jestes wstanie poradzic sobie z taka iloscia zadan? 

Ja slabo to widze u Ciebie niestety.

dam Ci

+ za staz

+ za aktywnosc

lecz moje zdanie jest na nie przykro mi.

• Dzięki ! 1
  • Wkurzony 1

spacer.png

Jeżeli masz dużo tego czasu to oczywiście jestem na TAK:peepoLove:

+ Staż

+ Zaangażowanie w sieć

+ Aktywność

+ Doświadczenie

+ Przyjacielski, miły, uprzejmy

Po prostu dobra mordeczka :HYPERS:

• LOVE <3 1

20230107_120845.gif

• Moderator
Moderator

Jestem na tak 

+Aktywny na chacie 

+ Znany każdemu 

+ Posiada dużo rang, ale wydaje mi się, że pociągnie za ten ster i mu się uda

Jestem na tak
+ duża aktywność
+ wiek
+ widzę że w listopadzie też składał podanie więc nadal pokazuje że ma motywacje i łatwo się nie zniechęca 

• Lubie to ! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie