Skocz do zawartości

[Skarga] PRZYDUPAS WŁAŚCICIELA TABAKA

THC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: $*T#H#C*$

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :

Powód skargi: Prosto krótko na temat. Tabaka to lizus właściciela który jest w chuj uzaleznieniony od tej gry. Powiedziałem całą prawdę i zbanował za to bo go to zabolało. Bardzo bym chciał aby taka osoba jak właściciel żerował na nim jak najwięcej kasy bo takie właśnie typy jak ten debil łatwo ich naciągnąć. Podnieca się grą tu oh przez admin voice coś powie tu ohh napiszę na @@ ile ty kurwa psino masz lat. Jesteś zerem wieśniaku w rzeczywistości i jak widać w internecie próbujesz zabłysnąć w jakimś kółku różańcowym. Jesteś jedną osoba jedyną która jest tak wkurwiająca. Nie da się pośmiać nic bo ty tak uzależniony jesteś że to szok. Idź kurwa do psychologa. Przeczytasz o psycholog i znów zaboli bo taka prawda. Psycholog wiele ludziom pomaga. A ja nie chodzę bo wiem że jestem ćpunem i nie wyjdę z tego bo mam znajomych jakich mam mam robotę fizyczną i nie odejdę z tego. Także tabako następnym razem zamknij pizdę kulturalnie napiszę i daj pograć i się pośmiać elo z fartem bez pozdrowień dla tej kurwy

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

Czas zdarzenia: 

• kekw 4

Byłem widziałem i teraz tak prowokowałeś dlatego każdy cytuję pisał żebyś "zamknął pizdę" lub coś w tym stylu każdy dostał ostrzeżenie jak i ty THC wszedłeś do ct i zamiast prowadzić zacząłeś dalej opowiadać historyjkę itd. TabaQ cię wywalił po czym ty na say'u znów wyzywałeś gracza nie pamiętam jakiego miejsza TabaQ dał ci bana po czym ty napisałeś na [email protected] cwel i dobrze wiesz że dostałeś ostrzeżenie jeszcze TabaQ napisał że dostałeś już ostrzeżenie na takowo 1 mapie która była grana lecz wtedy mnie nie było i się na temat 2 mapy nie wypowiem

Asasinku nie musisz mordo jego bronić ja i tak nie napisałem po to by uniknąć bana bo wiem co zrobiłem i opisałem jaki on jest tylko to chciałem. Więc nie musisz pisac mordo. To jest uzależniony zjebany łeb i tyle

CHUJ JEMU W PIZDE O :D

Dostałeś ostrzeżeń chyba 5,  plus kick, plus ban na 5min, dalej nie pomogło i obrażałeś innych graczy.

Dodatkowo za napisanie c*el po otrzymaniu bana, jak i  dalsze obraży w tej skardze przedłużam bana na tydzień, żebyś sobie odpoczął.

z8bym9Y.png

• kekw 1
  • LOVE <3 1

Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie