Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY]Odwolanie od Blokady XD

Wahnsinn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: Wahnsinn 
za co dostałeś blokadę: Nie mam pojęcia. 

coś od siebie: BLOK, gdy nawet nie napisałem jednego słowa do osób kłócących się? Napisałem po fakcie, żartobliwie do niczego nie nawiązując. 

Dostaje bana dłuższego za słowo "cioty" niż @ opur ROLKA PDW który wdawał się w kłótnie z Abramsem? Coś ewidentnie się popsuło. Generalnie niezbyt mnie ta blokada obchodzi, ale ciekaw jestem za co. @   Abrams dostał za kłótnie z @ opur ROLKA PDW

A moja blokada za? Nie powiesz mi chyba, że za słowo "cioty" 3 dni przerwy XD

Screenshot_20221223_230130_com.android.chrome_edit_126404324552586.jpg

• LOVE <3 2

• HeadAdmin

Blokade dostales za Całokształt swoich wypowiedzi na chatboxie, wczesniej dostales od @ CwaniaK  blokade. Ciągle prowokacje, niemasz tutaj zadnego kapelusza ochronnego wszyscy są traktowani tak samo.
Dziekuje pozdrawiam.

• Lubie to ! 1

image.png

2 minuty temu, Maniek napisał:

Blokade dostales za Całokształt swoich wypowiedzi na chatboxie, wczesniej dostales od @ CwaniaK  blokade. Ciągle prowokacje, niemasz tutaj zadnego kapelusza ochronnego wszyscy są traktowani tak samo.
Dziekuje pozdrawiam.

W takim razie za co dostałem bana w obecnym stanie rzeczy? Chyba jeszcze nie mamy polityki banowania za jednorazowe słowo, zmieniło się coś w tym stopniu? Prowadziłem z kimś kłótnie? Prowokowałem kogoś? Pozdrawiam. 

Nie mogę edytować więc jakby mi ktoś scalil post byłoby miło.  Dodam jeszcze od siebie, że @ opur ROLKA PDW był tak samo karany jak ja i Abrams, dlaczego więc dostał krótszego bana niż ja, skoro to on się kłócił a abramsem, a nie ja? Traktujesz wszystkich równo, jebiąc mi i Abramsowi blokadę dłuższą o 2 dni, a zawiniłem tyle co nic?  Spójrz w historie banów moją i opura, jest różnica jakakolwiek w ilości banów? Prawo nie działa wstecz. Ukarany zostałem za obecny czyn, więc chce wiedzieć za co dokładnie. 

• HeadAdmin
12 minut temu, Wahnsinn napisał:

Prawo nie działa wstecz.

Nie bedziemy sie bawic na forum internetowym w kodeks karny czy cywilny, artykuly czy paragrafy. Na Forum powinniśmy się wzajemnie szanować, ja rozumiem poszmieszkowac ale sa granice zartów i przyzwoitości.

14 minut temu, Wahnsinn napisał:

więc chce wiedzieć za co dokładnie.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

• kekw 1

image.png

Imagine dostać bana na 12h za 2 takie wypowiedzi gdzie on mi rodzinę obraża ale jesteście cringe XD Weźcie wyjmijcie kija ale rozumiem że napisanie że ktoś jest ćpunem co jest stwierdzeniem faktu, jest banable to napisanie że jedynie czego może się najeść to wstydu = 12h. Wysoko w głowie macie zwłaszcza że ludzie na tym CB gorsze rzeczy piszą zazwyczaj obleśne i bana nie dostają.

Wesołych świąt i udławcie się barszczem.

Edytowane przez opur ROLKA PDW
  • Lubie to ! 1

image.gif.073b99df4586bf2e18514691562a2437.gif

@ Maniek nie widzę tam nic prowokującego ani obrażającego, wystarczy spojrzeć na to co pisał @   xyno podczas kłótni z opurem i Abramsem. Jedyne do czego faktycznie bym się mógł przyczepić to te słowo "cioty". Reszta jest na siłę. 

• Rzyganko 1

Podpisuje się pod skargą, dostać blokade na 3dni za prowokacje i obrazę. Gdzie widać na ss, że tym razem nie ja wyleciałem z inicjatywą prowokacji tylko opur z koleżką. Druga sprawa jest odnośnie obrazy, zostać 3dni na słowo "nieudacznik" też troche przesadzone. 

• LOVE <3 1

• blejzu

Już nie przesadzajcie z tymi blokadami, chatbox ma służyć do luźniejszych rozmów, a sami raczej dobrze wiecie, że oni się znają i robią to dla jaj i w tym co napisał Wanisz nie ma nic złego.

@  Wahnsinn blokada zdjęta

• LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie