Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE PRZYJĘTE]Podanie na AntyCheata - sitmanek.

sitmanek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• AntyCheat CS 1.6

Nick: sitmanek.

Imię: Jakub

Doświadczenie: Myślę, że mogę ocenić na całkiem dobre, Ci co mnie znają to wiedzą.

Kilka zdań o sobie: Gram w cska od ogromnej ilości lat, mam doswiadczenie w ubt z poprzednich for. Interesuję mnie hazard, lubię sobie wyrzucić troszkę pieniazków przegrywając kupony.

Link do konta steam, oraz SID: https://steamcommunity.com/id/sitmanek1946 / STEAM_0:0:72980847

Jaki czas dziennie jesteś wstanie poświęcić na forum: Podczas świąt troszkę mniej ale ogólnie aktywny jestem codziennie, będę starał się jak najwięcej mogę.

Na ile oceniasz swoją wiedzę na temat oceniania cziterów: Oceniając w skali 1-10 to z 8,5. Nie będę tutaj wymyślał, po czasie nie pelnienia tej roli troszke spadło. 

Czy kiedykolwiek grałeś na jakiś czitach? Jeżeli tak to na jakich?: Bardziej bym zapytał jakich nie testowałem :P Grałem, grałem.

Kontakt: steam/forum

Edytowane przez sitmanek.
  • Lubie to ! 3
  • Wkurzony 1

Ostatnio pisałeś podanie, wszyscy byli na tak, lecz było 4 ACT i podanie przez Archonka musiało zostać odrzucone.
Teraz też wszyscy są na tak i ja też.
Podanie przyjmuję. Witamy w zespole ;)

Zgłoś się po rangę w odpowiednim dziale.

Napisz do mnie na PV, podając nick, adres e-mail i hasło w celu dodania Ci konta w bansie.
Tak samo napisz do @ Monster  w celu dodania konta w jego bansie dd2#2.

Edytowane przez Oro Koroner
  • LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie