Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Podanie na Grafika

diegoez20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.4973365e05c658e4b76441fe9f474ed0.png

Imię:Diego

Doświadczenie:jakies tam mam kiedys tez bylem grafikiem wiec chb 7.5/10

Dlaczego ty: bo chcialbym powrocic do tego. Pomóc innnym grafika i nie tylko. Ale rowniez dobrze sie z tym czuje przemyslalem sprawe z kiedys i was przepraszam.

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na forum: okolo od 3 do 5 h tak na oko

Kontakt: gg, steam, messenger, discord.

Twoje przykładowe prace (minimum 3):

received_367237518937432.webp

20_11_2022_01_15_35.png

Graffiti_Logo_Maker_App20221120_131045.jpg

received_654238532823261.webp

1669028440083.jpg

Edytowane przez diegoez20
  • kekw 4
  • JP2 1
  • CAT 1

Jestem bardziej na Nie niż na tak.

+ Doświadczenie (skoro był już kiedyś i chce wrócić to czemu nie, rekrutacja otwarta a im nas więcej tym większy wybór użytkownicy będą mieli)

+/- Pracę (Mi nie podpadły ale to zależy i tak od gustu w większości moim zdaniem)

+/- Wiek 

- Podanie na kolanie

- Aktywność w zleceniach 

• Lubie to ! 2

Bez nazwy-1.png

Byłeś tu chwilę grafikiem i od momentu dostania rangi nie zrobiłeś nikomu żadnego zlecenia, wolałeś się wtedy skupiać na pisaniu dziesięciu innych podań.

Prace, które tutaj wstawiłeś są dość słabe co świadczy o tym, że od momentu gdy wyleciałeś z rangi nie zrobiłeś żadnego postępu.

Skoro wróciłeś na forum to najpierw popraw aktywność, zrób kilka zleceń bez rangi i staraj się ponownie o ile jakiekolwiek chęci masz.

Na nie.

Edytowane przez Adrian.
  • kekw 1

Nie wiem,czy to ten czas:

- Ostatnia aktywność

+ Chęci

• kekw 1

Miło, że piszesz podanie na grafika, ale sęk w tym że Twoje doświadczenie jest równe bazgrołów pięciolatka. Lepszą grafikę by w paincie zrobili niż te "twoje" prace mający słowa "król" chociażby.

Wiesz oczywiście, że będę na nie ze względu kłamstw oraz nagannej opinii innych ludzi. Nie wspomnę o degradacji ^^,

Gdybyś chociaż trochę się postarał, poduczył chociażby nawet ze mną, miałbyś jakieś już doświadczenie, a tak to może na pocztówkę to się twoje prace nadadzą.

I'm soo sorry, but this is bullshit.

• LOVE <3 1

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

grafiki typu wezme i wkleje, na nie.

prace nie zaskakuja

doswiadczenia brak

wiek tez jakos srednio bo watpie ze skupisz sie na grafice chadzac do szkoky.

• kekw 1
  • LOVE <3 1

• Moderator

Grafik sklejający coś tam z gotowców to nie grafik, Wpisać parę literek w „GraffitiNameArtGenerator-a”, wybrać kolory i dodać lub usunąć gotowe efekty, potrafi każdy w ciągu 5 minut. Na twoim miejscu poprosiłbym kogoś kto się na tym zna o jakieś wskazówki, pomoc w innych programach graficznych, nie koniecznie z przeglądarkowego Graffiti generatora. Myślę że jeśli poduczyłbyś się pod bacznym okiem @ TheBoom i pokazał że chcesz się nauczyć czegoś nowego i spróbować swoich sił jako grafik, to przekonałbyś więcej osób do siebie.

Narazie jestem na NIE, jeśli jednak zobaczymy u Ciebie postępy w wykonywanych pracach, napewno zmienię zdanie.

- Doświadczenie

- Byłeś na owym stanowisku i nie spisałeś się na medal

- Aktywność na forum (uaktywniłeś się jak złożyłeś podanie, wcześniej też byłeś aktywny od złożenia podania do rozpatrzenia)

+/- Staż na forum

• Przykro mi :( 1
  • LOVE <3 1

• Opiekun Grafikow

Podanie na ten moment odrzucam - byłoby dobrze gdyby za "doświadczeniem" o jakim pisałeś szedł również postęp i jakość prac. 

@ diegoez20  napisał do mnie na priv w celu "warsztatów" (zobaczymy co z tego wyjdzie :) )

• Lubie to ! 2

616845243.gif.c15b49d2e5d102217a7a0f5acbe51c2b.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie