Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY][Skarga] na FNAFFox

TotalnyChampion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: TotalnyChampion

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : FNAFFox

Powód skargi: Grożenie mi degradem bo napisałem mu na messangerze że nie jest moim szefem na prywatnej rozmowie bo napisałem mu pare nieprzyjemnych słów. Zrozumcie sytuacje: Koleś mi mówi że dostane degrada bo napisałem mu na PRYWATNEJ WIADOMOŚCI że ma sie otrząsnąć bo nie jest moim szefem.  MESSANGER W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI. "I jego to nie obchodzi że to jest priv" Koleś nie ogarnia że na facebooku nie mam nickname tak jak na serwerze. Uważam że osoba nie oddzielająca życia prywatnego od gry komputerowej nie powinna posiadać rangi @ Opiekun Serwera 1.6 [JB]bo  jest dla mnie chore xD

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Dużo osób 

Czas zdarzenia: 15:40 XD

W sumie chciałem sie tylko pochwalić i nagłośnić jak działa jeden z opiekunów serwera i chciałem pokazać że co tam sie dzieje to jest parodia i szczyt odklejenia, a i jak dostane degrada to właśnie dlatego że napisałem mu na priv . Nie wiedziałem że nie można sie nie lubić z kimś na priv i dostać za to degrada, mega roleplay!

Edit: dodam że na serwerze odnoszę się do wyższych rang z szacunkiem!

@ RIDE! @ aDk @ POLKES image.png.50b32f6054cd408a22779b3e05d4cfb7.png

Edytowane przez TotalnyChampion1
  • Lubie to ! 1
  • kekw 2
  • LOVE <3 1
  • Mistrzostwo 1

🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱

zyzz-aziz-shavershian.gif

Kolego kolego niewiem w jakim ty fikcyjnym swiecie zyjesz ale owszem nie pozwole sobie zebys na priv mnie obrazal jezeli uwazasz ze jako admin na serwerze masz obowiazek zachowywac sie na serwerze dobrze a na mess wyzywac rangi wyzsze opiekunow i wlascicieli serwera to naprawde powaznie zastanowie sie nad twoja ranga na tym serwerze :)

• -1 1
  • kekw 1
  • Rzyganko 1

1 minutę temu, FNAFFox napisał:

Kolego kolego niewiem w jakim ty fikcyjnym swiecie zyjesz ale owszem nie pozwole sobie zebys na priv mnie obrazal jezeli uwazasz ze jako admin na serwerze masz obowiazek zachowywac sie na serwerze dobrze a na mess wyzywac rangi wyzsze opiekunow i wlascicieli serwera to naprawde powaznie zastanowie sie nad twoja ranga na tym serwerze :)

NADAL NIE ZROZUMIAŁ XDDDDDDDDDDDDDDD Kolego na prywatnym facebooku nie ma rang wyższych bo nie jesteś moim szefem xD Rozumiem jakbym to napisał na grupie adminów ale nie na PRIV XD

• +1 1
  • LOVE <3 1

🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱

zyzz-aziz-shavershian.gif

ja co mialem to juz napisalem nie ty pierwszy nie ty ostatni lapiesz odklejke i probojesz ustawic serwer pod siebie :)

• kekw 1
  • Rzyganko 1

• Właściciel

"Dwoje ludzi kłóci się o łopatkę w piaskownicy" 
Temat zostanie poruszony na dzisiejszym spotkaniu adminów JB. 
Wtedy podejmę decyzję. 

klxHwyM.png

• Lubie to ! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie