Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA][Skarga] - TheBoom

Eliminator
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Oro Koroner

Nick Oskarżonego: TheBoom   STEAM_0:0:191040172

Powód: Admin nie reagował na zgłoszenie na [email protected] odnośnie czitera. Gracz pod nickiem "Pan :P" na NS czitował sobie na legalu, admin wbił na moment na spekt, pooglądał sobie i zaczął grać ponownie jak niby nic, a delikwent mógl nadal psuć grę. Na hltv widać będzie. Nie chciałem pisać skargi, bo nie lubię tego robić, no ale szanujmy się :) 

Data: 26.09.2022 godzina 16:53

Dowód: 
1. W bansie go nie ma jako zbanowanego -> http://psychobans.pl/amxbans/ban_list.php
2. Zapytałem normalnie admina, czy zbanuje go, czy sam mam go nagrać + przy okazji napisać skargę - dostałem informację na [email protected]@, że mam przestać spamować. Nie wiem, czy to jakiś kolega admina, że pozwalał mu grać, czy admin miał jakiś inny powód. 
3. Zgłosiłem go jako czitera -> 

Edytowane przez Oras1991
  • LOVE <3 1

Pech chciał, że podczas gdy patrzylem na niego giną na poczatku rundy, mialem przygotowanie do robienia ssow, niestety nie zdazylem ich zrobic, poniewaz gracz wyszedl z serwera :P

a upomnienie za spamienie na [email protected] dostałeś z powodu takiego, ze pisalem ci ze nie musisz pisac kilka razy i widze co piszesz i patrzę, a ty dalej co 10 sekund pisales :P 

616845243.gif.c15b49d2e5d102217a7a0f5acbe51c2b.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie