Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA][Skarga] Tomek1998

f1Wally
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: f1WallyHack

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli):  Tomek1998 * ADMIN macie go w bazie* 

Powód skargi: Siedzielismy dobre 10 minut bez CT mimo ze bylo na sewerze dwóch adminow ani jeden ani drugi nie chciał do niego wejść mimo ze to ich obowiazek skoro nie ma chetnych na serwerze a ludzie czekaja, wlazlem Tomcio cos zaczął juz cwaniakowac wiec mu odpyskowalem wylazlem z TT poniewaz bo mi zagrozil banem za ucieczke. Zgadza sie otrzymałem bana nie o tym ta skarga lecz o samym zachowaniu Administracji dlaczego czekali az wejdzie ktos z graczy skoro to jest ich obowiazek jak widzieli ze nie ma chetnych na policje? 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): No demo. np.

Czas zdarzenia:  17:01

Thanks Thank You GIF by BLKBOK

• -1 1
  • kekw 1
  • Rzyganko 1

Informowałem ze nie pójdę do CT bo wychodzę za niedługo nagle ty wszedłeś do Ct i mówiłeś że wyjdziesz zaraz z niego jan Ci powiedziałem że jak wyjdziesz z tego Ct to dostaniesz bana. Ty zacząłeś się pluć że możesz wyjść z tego Ct i to zrobiłeś to otrzymałeś bana na 5min z powodem ,,Ucieczka z Ct,,

Tomuś Powiem ci tak od 20 minut gadałeś że idziesz chlać i ze nie wbijesz bo zaraz idziesz umyć chuja.... lecz siedziałeś jeszcze jakiś czas :)

• Lubie to ! 1
  • Mistrzostwo 1

W dniu 24.09.2022 o 17:08, f1Wally napisał:

Administracji dlaczego czekali az wejdzie ktos z graczy skoro to jest ich obowiazek jak widzieli ze nie ma chetnych na policje? 

Powiedz mi gdzie ty masz w regulaminie że admin/strażnik ma obowiązek wejść do ct ?

Admin uwaga POWINIEN  wejść do ct ale nie ma takiego obowiązku tym bardziej że tak jak @ Tomek1998 pisze nie mógł tego zrobić bo gdzieś miał zaraz iść, ty wszedłeś uciekłeś z ct dostałeś bana na 5min (Słusznego)

Skargę odrzucam 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie