Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA][Skarga] - szybkigrzesiu

PANNES
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: PANNES

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :  "szybkigrzesiu" 2190 STEAM_0:1:603601018   6 04:34   15    0

Powód skargi: FK, blokowałem ucieczkę, nie wychodziłem z niej a gośc mnie odstrzelił. 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):  Demko:  http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2209241437-jail_new_galaxy-1664023020-1664024580.zip

Czas zdarzenia:  14:38 ~

• kekw 1

3 godziny temu, szybkigrzesiu napisał:

No to szkoda że byłeś częściowo w ucieczce i jak mnie zobaczyłeś chciałeś wrócić stety niestety to nie ja ciebie zabiłem tylko zrobiła to ucieczka bo stałeś pod kratą 😂

Jak widać nie obejrzałeś nawet demka :( 

zobacz sobie demko z czasem który podałem, twoje m4 to nie ucieczka 

Czyngis Chan - jego czas to złoto.

Przypomina mi to pewną lekcję którą mi udzielił podczas pobytu w Tajlandii, mianowicie powiedział tak - Pamiętaj synu, ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.

Dziękuje ci mentorze i wierzę, że nigdy byś nie zabił niewinnego więźnia.

Przez Mefistoo,

Post nie wnoszący nic do skargi +1

• kekw 6
Strzeżcie się Czyngis-Chana!

13 godzin temu, szybkigrzesiu napisał:

Szkoda, ze przez Ciebie stracilem czas i musialem obejrzec demo a dobrze pamietam zaistniala sytuacje, wszedlem w ucieczke i krata cie zabila wiec o jakiej ty m4 mowisz z tego co pamietam to chyba nawet z nozem tam wszedlem. Klamiesz i tracisz moj czas.

… wciąż nie obejrzałeś… sytuacja o której mówisz był później, skarga dotyczy innej sytuacji gościu nie poważny jestes

Skargę odrzucam demko obejrzałem w podanej minucie zabiła cię krata od ucieczki nie grzesiu swoją drogą miał prawo ciebie odstrzelić gdyż byłeś w ucieczce :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie