Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Podanie na MultiAdmina / Piesy

Piesy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Piesy

Coś o sobie: jestem uczniem szkoły branżowej I stopnia na kierunku ślusarz w przyszłości planuje iść na kierunek informatyk programista i rozwijać się w tym kierunku

Dlaczego akurat ty?: ponieważ widzę że nie ma multi admina i chciał bym spróbować swoich sił w tej roli

Ile czasu Tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na Serwery: ok 20h łącznie

Na jakich serwerach posiadasz Admin'a?: HnS Opiekun i strażnik jb

Kontakt: dsc Piesy#3494 i fb https://www.facebook.com/blazej.wiewiorski

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • kekw 1

Discord Sieciowy :) https://discord.gg/sxNK9nmyQF
Serwerek jb :))

Witam, po dokładnej analizie podania oraz wymagań znalazłem tylko jednego minusa, którego chciałbym przedstawić...

Minusem jest to, że nie posiadasz 100 postów, lecz dla mnie jest to nieważne, gdyż forum nie stoi dosyć długo, więc przymrużam na to oko.

Plusami jest to, że: posiadasz powyżej 16 roku życia, posiadasz konto steam z grą CS 1.6, posiadanie admina na serwerze sieci Psychasiada.pl.

Moim zdaniem przyjąłbym cię na okres próbny, lecz twoim obowiązkiem również by było wchodzenie na inne serwery, gdzie cię nie widziałem na DD2 chyba, że akurat mnie wtedy nie było 😉

• Lubie to ! 1

Dziwne podanie - nie rozumiem skoro lecisz na range multi admina mogles zlozyc podanie po prostu pod DD2 admina a potem pod multi admina jesli serio bys sporo gral na tym DD2, a tak bez GT lub nic w podaniu ciezko okreslic czy serio bys sie nadawal na daną rangę ale no ok... Nie widzialem zebys wgl gral mixa ani jednego, bardziej chodzi o to ze po co miec  range i flagi  na serwerze skoro na nim nie grasz. Tak czy siak watpie ze wiesz jak dziala admin (RCON) na mixowych serwerach bo to nie tylko amxmodmenu lecz to nie jest cos mega trudnego bym Cie nauczyl wszystko w 5 minut.

Niewiem jestem ogolnie na neutral ale fajnie by bylo gdybys podal GT swoj pod kazdy serwer i pokazal minuty byloby latwiej okreslic czy bys sie nadawal na range.

• Lubie to ! 2

• Administrator

Jestem na małe tak, ponieważ posiadasz Opiekuna na serwerze i pytanie czy dasz sobie radę z tym wszystkim.  😎

+ wiek

+/- podanie

- opiekun na serwerze

+wiek 

-podanie - mało rozpisane tak średnio ,P

-opiekun

Tak

discord: Xaay-.#5134

Edytowane przez YoungHaze
  • Lubie to ! 1
  • Przykro mi :( 1

• Moderator

Nie rozumiem po co Ci ta ranga, samo to że sam wzór jest dziwny zero dodatkowych informacji nt. na jakich serwerach grasz 0 linków gt etc.. Ranga takowa bardziej pasuję do osób które grają na wielu serwerach i posiadają jakieś tam doświadczenie w różnych modach, natomiast ty grasz tylko na JB. Nie widzę żebyś był jakoś nadzwyczajnie aktywny na forum więc wątpię żebyś prędko reagował na zgłoszenia czitera na dd2. 

W dniu 31.05.2022 o 14:02, chinczyk napisał:

Nie widzialem zebys wgl gral mixa ani jednego, bardziej chodzi o to ze po co miec  range i flagi  na serwerze skoro na nim nie grasz. Tak czy siak watpie ze wiesz jak dziala admin (RCON) na mixowych serwerach bo to nie tylko amxmodmenu lecz to nie jest cos mega trudnego bym Cie nauczyl wszystko w 5 minut.

Według mnie nie ma sensu żeby osoby posiadające range multiadmin ingerowały w serwery mixowe, o ile się nie mylę to żeby zagrać mixa musi być 1 RCON, jeśli się mylę to sorry.

W dniu 30.05.2022 o 21:46, Maci3k napisał:

Witam, po dokładnej analizie podania oraz wymagań znalazłem tylko jednego minusa, którego chciałbym przedstawić...

Minusem jest to, że nie posiadasz 100 postów, lecz dla mnie jest to nieważne, gdyż forum nie stoi dosyć długo, więc przymrużam na to oko.

To może powinieneś przeczytać wymagania Multiadmina "Przegrane minimum 24h na 2 serwerach @PsychaSiada.pl", tak już wcześniej wspomniałem Piesy gra tylko na JB

DD2 - https://www.gametracker.com/player/Piesy/51.83.214.206:27015/

ZM - https://www.gametracker.com/player/Piesy/46.29.21.219:27135/

Chowany - https://www.gametracker.com/player/Piesy/54.38.141.242:27015/ (Tego serwera nie chciałem dorzucać bo jest opiekunem, ale nawet tutaj nie błyszczysz aktywnościa)

W dniu 1.06.2022 o 09:50, Mefistoo napisał:

+/- podanie

Nie rozumiem co tutaj ma + w tym podaniu, chyba wypełniony wzór bo nic innego interesującego nie idzie znaleźć.

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

Na obecną chwilę jestem zmuszona odrzucić. Głównym tego powodem jest Twój brak aktywności na serwerach, dokładne statystyki Twojego grania:

Serwer Only DD2 [CS 1.6] : 19 minut.

Serwer ZM [CS 1.6] : 4 minuty.

Serwer JailBreak [CS 1.6] : 7255 minut.

Poświęć więcej czasu na nasze serwery i złóż podanie ponownie.

• Lubie to ! 2
  • LOVE <3 1

image.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie