Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA][Skarga]ZIOMPL TYPOWY FK I FAWORKA

yamahama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:yamahama

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :ZIOMPL

Powód skargi:FK+FAWORKA

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

jail_blue 2022-09-21 15:35 2022-09-21 16:03

Czas zdarzenia: DZIEŃ 7 , NIEDZIELA , ZABAWA CHOWANY , TYP MNIE ZABIJA PERFIDNIE MIMO TEGO ZE TRAFILEM KOLOR , PLUS PRZY SAMYM KONCU CHOWANEGO FAWORYZUJE GRACZA TZN KOLOR WIEZEN TRAFIL ZA 4 RAZEM I GO NIE ZABIŁ , NIE WIEM JAK ZIOM NIE UMIESZ GRAC TO NIE WCHODZ DO CT  , WNOSZE O BANA DLA TEGO TYPA NAJLEPIEJ TO NA CT BANA .

• kekw 1

28 minut temu, DarK. napisał:

Może i nie jest to zgodne z regulaminem ale zabił cie żebyś się uciszył i nie nadawał przez ten mikrofon jak tanie ruskie radio 

Dark to ze ty nie masz mikra albo boisz sie mowic przez mikro bo mama jest obok to nie znaczy ze ktos ma go nie uzywac

• kekw 1

Yamahama ja na przykład uwielbiam twój głos i lubię słuchać jak mówisz przez mikrofon, proszę rób to częściej!

I dobrze napisałeś temu dark ;) co on se myśli?

Przez CwaniaK,

Post nie wnosi nic do tematu - Ostrzeżenie słowne

• kekw 1
Strzeżcie się Czyngis-Chana!

Teraz, who you cie mam XD napisał:

gorzej bo jego glos kastrata jest wkurwiajacy jeszcze ten imbecyl udaje ze jest policjantem beka w chuj z tego downa

Administracja to juz druga jego wypowiedz gdzie mnie obraza , mam zaczac tego osobnika tez wyzywac ?? moge to zrobic ale zeby pozniej nie bylo pretensji w moja strone , ogarnijcie go , potrafi byc tylko w necie taki odwazny a jak ma cos na mikro powiedziec to nie bo mama jest obok i sie wstydzi , wykaz sie odwaga i odezwij sie a nie piszesz , cwaniak w necie pi*da w swiecie ;) Pozdrawiam cie krasnalu ;)

• -1 1
  • BAN ! 1
  • LOVE <3 1
  • Rzyganko 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie