Skocz do zawartości

Zablokowane [UB][Odwołanie] Dino Security yamahama sp.z.o.o

dino security
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: Dino Security yamahama sp.z.o.o
STEAMID:  ' STEAM_0 : 1 : 83893943 ' 

Serwer:  jb
Data zdarzenia:  13:20 16.09.22
Link do bana:  nie wiem nie moge znalezc

Opis sytuacji: wbilem sobie na serwer i wbil nagle yamahama jak to zawsze on splakal sie ze blabla on sie podszywa pode mnie, no to admin sie pyta dlaczego taki i taki nick, odpowiedzialem mu, po czym wchodzi yamahama na nicku "WIAGRA CZYNI CUDA" a rowniez i ja na nim grywam czasami, takze ja pisze do admina, ze to on sie podszywa pode mnie , a on do mnie przeciez masz inny nick, no i mu mowie no to po co pytasz czemu mam taki nick "Dino Security yamahama sp.z.o.o"  i dodalem "lbie" i za obraze admina mi dal bana na 1 dzien XD 

admin - tuck

20220916132404_1.jpg

20220916132356_1.jpg

20220916132353_1.jpg

Nie rozumiem zupełnie od czego odwołanie, skoro na podstawie Twojego opisu widać, że ban jest zasadny. Zapytałem Cię bez żadnych pretensji, dlaczego masz yamahama w nicku, ponieważ otrzymałem zgłoszenie od innego gracza, że się podszywasz. Moim zdaniem podszywka to nie jest, ale chciałem wiedzieć, czy nie masz na celu drwiny z innego gracza. Musiałem trzykrotnie zadać Ci pytanie, aż w końcu odpowiedziałeś, a później zacząłeś  sobie lekko drwić, zgłaszając podszywkę innego gracza pod Ciebie (drwiąc z tego, że zapytałem Cię o Twoj nick). Powiedziałem Ci, że ja nie widzę powodów do poszywki, ponieważ Twój nick jest zupełnie inny (a skąd ja mam wiedzieć, ze grasz na jakimś innym nicku, skoro najpierw Ty wszedłes na tym a dopiero później on na innym - nie widzę postaw do oskarżenia o podszywkę + jeśli na nim grasz to ustaw hasło). Na to Ty mi odpowiedziałeś (nawiązując do mojego pytania) "to po co się pytasz czemu mam taki nick łbie".

7.11. Admin/Strażnik ma obowiązek reagowania na zgłoszenia graczy na Admin Chat.

1.5. Zabronione jest obrażanie oraz naśmiewanie się z graczy. (Ban od 30 minut do 24 godzin.)

Gdybyś to zrobił w innej sytuacji, niż podczas gdy reagowałem na czyjeś zgłoszenie, pewnie dostałbyś mniejszą karę (pytałem jako admin, nie jako gracz). 
+ na serwerze czasami gracze się lekko wzajemnie obrażają, a nie otrzymują bana - jeśli obie strony nie mają nic przeciwko, ja również nie mam. W tym przypadku nasza relacja nie jest na tyle luźna, żeby tak się oddzywać. 

Obraza + cwaniakowanie podczas gdy ja wykonuje swoje obowiązki, zasługują na dziennego bana. 

Edytowane przez Tuck

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie