Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA][Skarga] tuk

dino security
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Dino Security yamahama sp.z.o.o 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :  admin tuck

Powód skargi: ban na 1 dzien za napisanie "lbie" do admina xD

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): 

Czas zdarzenia:  16.09.2022 13:20

20220916132404_1.jpg

20220916132356_1.jpg

20220916132353_1.jpg

• Rzyganko 1

Jak w przypadku odwołania do bana, ponieważ to powielony temat, odpowiadam: 

Nie rozumiem zupełnie od czego odwołanie, skoro na podstawie Twojego opisu widać, że ban jest zasadny. Zapytałem Cię bez żadnych pretensji, dlaczego masz yamahama w nicku, ponieważ otrzymałem zgłoszenie od innego gracza, że się podszywasz. Moim zdaniem podszywka to nie jest, ale chciałem wiedzieć, czy nie masz na celu drwiny z innego gracza. Musiałem trzykrotnie zadać Ci pytanie, aż w końcu odpowiedziałeś, a później zacząłeś  sobie lekko drwić, zgłaszając podszywkę innego gracza pod Ciebie (drwiąc z tego, że zapytałem Cię o Twoj nick). Powiedziałem Ci, że ja nie widzę powodów do poszywki, ponieważ Twój nick jest zupełnie inny (a skąd ja mam wiedzieć, ze grasz na jakimś innym nicku, skoro najpierw Ty wszedłes na tym a dopiero później on na innym - nie widzę postaw do oskarżenia o podszywkę + jeśli na nim grasz to ustaw hasło). Na to Ty mi odpowiedziałeś (nawiązując do mojego pytania) "to po co się pytasz czemu mam taki nick łbie".

7.11. Admin/Strażnik ma obowiązek reagowania na zgłoszenia graczy na Admin Chat.

1.5. Zabronione jest obrażanie oraz naśmiewanie się z graczy. (Ban od 30 minut do 24 godzin.)

Gdybyś to zrobił w innej sytuacji, niż podczas gdy reagowałem na czyjeś zgłoszenie, pewnie dostałbyś mniejszą karę (pytałem jako admin, nie jako gracz). 
+ na serwerze czasami gracze się lekko wzajemnie obrażają, a nie otrzymują bana - jeśli obie strony nie mają nic przeciwko, ja również nie mam. W tym przypadku nasza relacja nie jest na tyle luźna, żeby tak się oddzywać. 

Obraza + cwaniakowanie podczas gdy ja wykonuje swoje obowiązki, zasługują na dziennego bana. 

Pragne nadmienic ze ten typ zawsze wchodzi i dodaje cos pod styl mojego nicku zeby mnie wk*rwic , nie , mnie nie wkurwiasz a siebie wsypujesz ;)

• Administrator

Ban za długi więc zostaje zdjęty.

Następnym razem normalnie odpisuj adminowi i nie zgrywaj cwaniaka.

• BAN ! 1
  • LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie