Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA ODRZUCONA]Propozycja Ogłoszenia

Mistrz Yoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Opiekun Typerów

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: @ Darth Vader

Czego dotyczy propozycja: Możliwość dokładanie ogłoszeń (tych kolorowych) przez @ Opiekun Redakcji, @ Opiekun Typerów

Co by wprowadziła: Mniej zawracania dupy rangą mod+, a użytkownicy mieliby informacje o aktualnych wydarzeniach.

Opis: Z tego co pamiętam funkcja ta dostępna jest w panelu moderatora, do którego i tak w części mamy dostęp. Jeśli dokładacie te ogłoszenia poprzez ACP, to nie było tematu. ;) 

p.gif.2aa21a97b0ca1f3370b1bead1d61142c.gif  giphy.gif

• Opiekun Grafikow

Jednak bym zostawil to pracy moderatorom, bo jednak jakby wszyscy mieli do czegos dostep to wkońcu któraś z rang byla niepotrzebna, bo by nie miała obowiązków, a ponadto, z tego co wiem to w ogłoszeniach powinny być tematy najważniejsze, i najbardziej istotne. Gdyby taki dostep wpadłby komuś od moderatora w dół, niepotrzebny spam by sie stworzył na tle estetyki oraz ilości.

• Lubie to ! 1

• Opiekun Typerów
8 minut temu, Cycu ;] napisał:

Gdyby taki dostep wpadłby komuś od moderatora w dół, niepotrzebny spam by sie stworzył na tle estetyki oraz ilości.

Opiekun Redakcji/Typerki to raczej nie byle kto? Po za tym obydwoje z obecnych tych osób jest również Organizatorami konkursów, które jak wiadomo też warto promować ;) 

p.gif.2aa21a97b0ca1f3370b1bead1d61142c.gif  giphy.gif

• Opiekun Grafikow
6 minut temu, Darth Vader napisał:

Opiekun Redakcji/Typerki to raczej nie byle kto? Po za tym obydwoje z obecnych tych osób jest również Organizatorami konkursów, które jak wiadomo też warto promować ;) 

Oczywiście, ale po co zabierać moderatorom obowiązki, skoro i tak nie mają dużo obowiązków bo większość robią czerwoni, a czy ja powiedziałem, że to byle kto? Nie dodawaj sobie moja prośba taka :). Organizatorzy jako ranga poniżej moderatora powinni mieć dostęp do tego, nikt inny, nie wystarczą wam tematy które i tak są promowane w panelu bocznym? Po co syf robić i promować wszędzie gdzie tylko sie da, jeżeli wystarczy wam blok po prawej stronie. Bez przesady. 

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie