Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY]Problem z FPS'ami

leoBiceps
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wróciłem ostatnio do pykania w naszego ukochanego CS 1.6 po kilku latach nieaktywności.

Mam komputer w dosyć nowej specyfikacji, w cs:go średnio 250-400 fps.

Moim problemem jest to, że grając na serwerze only dd2, gdy zbliże się do granatu dymnego, który już jest rzucony moje fpsy spadaja ze 100 do jakiś 15-25 przez co gra jest niegrywalna bo zaraz po wyjściu z niego dopiero po jakiś 3 sekundach wszystko wraca do normalności.

Moje pytanie jest nastepujące .. czy jest na to jakieś rozwiązanie? nie wydaje mi się, że to wina komputera lecz problem pewnie stoi gdzieś w ustawieniach. Przez to, że tyle lat byłem offline w tym środowisku to nie znam na to rozwiazania.

Dodam również, że gram na monitorze 34" 165 hz oraz 1ms reakcji. Może jest to spowodowane tym, że mam ustawiony monitor pod takie odświeżanie a gra po prostu już nie wyrabia? 

Spotkaliście się wogóle z takim problemem? Bo nie będę ukrywał, że cholera.. no gra sprawia dużo frajdy po ciężkim dniu lecz przez te spadki jest niegrywalna :/

Liczę na jakiekolwiek podpowiedzi, bądź sposoby jak to rozwiązać.

Jeśli zły dział to proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego.

• Mem Master

Siema 

najlepiej jakbyś podesłał swój config oraz powiedział czy grasz na non steamie czy nie ?

dsa.png.c3d98801fee56300d80c32b03521cc88.png  -  dsa1.png.6ea727d7a93177dbd88ff216631da5d4.png

Polecam diskort psychasiada.pl 

top1 pl

Gram aktualnie na non-steam, lecz myślę, że nie będzie problemem odzyskać hasło do steam i spróbować zagrać.

CS'a pobrałem z prawdopodbnie najlepszej strony do reklamowania serwerów (CSSetti.pl)

Jeśli chodzi o mój config to nie ma tam nic specjalnego.. zmienione jedynie rozdziałka na 4:3 1024x768. Wrócę do domu to podeślę cały plik.

I mam zbindowanego ducka na scrollu.

Moderator może zamknąć temat.

Problem rozwiązany. (ustawienia monitora)

• LOVE <3 1

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie