Skocz do zawartości

Zablokowane [✅Przywitany] FajtereK Wita

FajtereK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SIemka wszystkim!

Krótkim wstępem coś o mojej osobie...

Mam na imię Mariusz, mam 21 lat i mieszkam w Krakowie. Interesuję się sportem, głównie sporty walki oraz siłownia.

Jestem Trenerem Muay Thai jednak wszystkie inne dyscypliny typu Kickboxing czy boks są powiązane ze sobą i również techniki z tych dyscyplin potrafię nauczyć innych.

Od niedawna interesuję się także coś dietetyką oraz anatomią (zamierzam zrobić kurs Trenera Personalnego), sam schudłem około ~20kg.

Na co dzień trenuję i prowadzę treningi czy to indywidualne czy grupowe, jednak po ciężkim dniu jak to chłopak lubię sobie pograć w gierki i odluzować nie myśląc o problemach.

Dosyć mocno zapier*** na treningach bo chce walczyć na mistrzostwach Polski 😄

W sumie to tyle, mam ochotę wrócić do Cs'a po długiej przerwie, więc na pewno mnie zobaczycie na jakiś serwerach czy to TS3.

Jestem osobą komunikatywną i taką która lubi rozmawiać, także zapraszam do wspólnej gry :D!

• Lubie to ! 1

Siemka Mariusz, widzę coś nas łączy.Powodzenia 

witam sportowego swira

wiktorek ''KOKS'' - chęć zabłyśnięcia poprzez wpierdolenie się do każdego w każdą możliwą okazję do spiny, która go nie dotyczy, ale musi pokazać przed innymi, jaki to on odważny w dyskusji, ego to już chłopaczek ma na saturnie jak widać, cwaniak jedynie za klawiaturką, bo tu bezpiecznie, po liściu by zdał sobie sprawę i spadł na ziemię to może by zrozumiał.y Weź się chłopaczku popatrz w lustro i spójrz co wypisujesz tutaj czasem, ale wydaje mi się, że człowieka to już sie nie da zmienić niestety. Nie marnujcie czasu z dawania mu satysfakcji dzięki zwracaniu uwagi. Tak na zakończenie, słyszałem od niektórych, że pokory to ci brak i dziwię się, że właściciel pozwala ci tu nadal przebywać, miłego dzionka wszystkim. Płacz i ''XD'' zawita od tego atencjusza, spodziewajcie się, jeśli to odczyta.

•  Mefistoo zmienił(a) tytuł na [✅Przywitany] FajtereK Wita
  •  Mefistoo zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie