Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY]Odwołanie od warna GENERAŁ

GENERAL ALADEEN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

•   GENERAL ALADEEN zmienił(a) tytuł na Odwołanie od warna GENERAŁ

idk czy posty umieszczone na forum stanowią przedmiot prawa autorskiego, ale raczej nie XD

nwm czy to aktualne, ale https://e-prawnik.pl/pytania/prawa-autorskie-do-postow-na-forum-dyskusyjnym.html  więc nawet jeżeli ktoś umieścił propozycję na innym forum, a Ty ją skopiowałeś to nie ma mowy o plagiacie 

Edytowane przez Emmanuel Macron
Przez POLKES,

Polecam przeczytać to co wysłałeś w całości ze zrozumieniem. A nie tylko pierwsze 10 linijek.

• Wkurzony 2

Dla mnie słuszny warn oshee dał wiec nie wiem o co ci chodzi

Edytowane przez diegoez20
Przez p00f,

Twój post nic nie wnosi do tematu odwołania.

• Wkurzony 1

13 minut temu, Emmanuel Macron napisał:

idk czy posty umieszczone na forum stanowią przedmiot prawa autorskiego, ale raczej nie XD

Tak jak usuwanie albo ukrywanie moich propozycji.  Chciałem tylko się dowiedzieć gdzie tu widzi plagiat a jeśli mi udowodni wplacam 50 zeta na sieć xD 

Edytowane przez GENERAL ALADEEN

Sam przyznałeś się w zgłoszeniu, że kopiujesz z innych Sieci. Ostrzeżenia są za pośrednictwem @ POLKES ,a od niego dostałem informację, by nadać ci powtórnie ostrzeżenie za plagiat. 

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

29 minut temu, Oshee napisał:

Sam przyznałeś się w zgłoszeniu, że kopiujesz z innych Sieci. Ostrzeżenia są za pośrednictwem @ POLKES ,a od niego dostałem informację, by nadać ci powtórnie ostrzeżenie za plagiat. 

No tak ale to była moja propozycja. Napisana na mojej byłej sieci widzę że n8e napisałeś nazwy więc ja to zrobię. Cs Escape sieć już nie istnieje od 2019 roku a propke dałem jeszcze przed Fuzja z inna siecia. Nawet nie poczekales żeby @ POLKES się wypowiedział. I nie rozumiem po co usuwales propozycje. ?

Edytowane przez GENERAL ALADEEN
Poprawka posta

• Opiekun Grafikow
Godzinę temu, GENERAL ALADEEN napisał:

No tak ale to była moja propozycja. Napisana na mojej byłej sieci widzę że n8e napisałeś nazwy więc ja to zrobię. Cs Escape sieć już nie istnieje od 2019 roku a propke dałem jeszcze przed Fuzja z inna siecia. Nawet nie poczekales żeby @ POLKES się wypowiedział. I nie rozumiem po co usuwales propozycje. ?

Ty sam siebie słyszysz albo innych? 

1 godzinę temu, Oshee napisał:

Ostrzeżenia są za pośrednictwem @ POLKES ,

A ty piszesz, że dlaczego nie poczekał aż polkes sie wypowie, zastanów się 2 razy co piszesz + twoje propozycje nie muszą oznaczać plagiat, sam fakt, że piszesz propozycje z innej sieci, chcesz, żeby ta sieć była odwzorowaniem innej ? Czy żeby była unikalna ? Zastanów się. 

• +1 1
  • LOVE <3 1

59 minut temu, Cycu ;] napisał:

Ty sam siebie słyszysz albo innych? 

A ty piszesz, że dlaczego nie poczekał aż polkes sie wypowie, zastanów się 2 razy co piszesz + twoje propozycje nie muszą oznaczać plagiat, sam fakt, że piszesz propozycje z innej sieci, chcesz, żeby ta sieć była odwzorowaniem innej ? Czy żeby była unikalna ? Zastanów się. 

No słyszę siebie bardzo dobrze i innych. Niestety nie zrobiłem plagiatu i za surowo został em ukarany.

A co do drugiej twojej wypowiedzi to nie wiem jak się odnieść. Bo nie wiadomo do kogo napisales to bo zacytowales kumpla. 

Przez Cycu ;],

co do drugiej wypowiedzi to zacytowałem osh'iego, i była skierowana do Ciebie, właśnie o tym mówię w ogóle nie słuchasz i nie rozumiesz co sie do Ciebie mówi.

• Wkurzony 1

• Właściciel

Napisałeś że cs-escape, a dany materiał został zgłoszony przez administratora ze strefy jako temat od nich. Warn zostaje.

klxHwyM.png

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie