Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Podanie na Redaktora

diegoez20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Imię:Diego
Dlaczego Ty?:Dlatego ze możecie zawsze na mnie liczyć zawsze jak napiszecie kiedy będę mógł pomogę teraz mam urlop ale to tylko na kompa bo słabo teraz z kompem ale chciałbym zacząć z redaktorem fajnie by było ;)
Posiadasz doświadczenie?: Jakieś tam posiadam tam niżej jest mój artykuł chciałem spróbować zacząć życie z redaktorem i zobaczyć czy to ciekawe ogólnie to moje początki myśle ze się szybko nauczę i załapie :)
W skali od 1-10:myślę że 6
 Kontakt: mesenger, gg, steam, forum, discord
W czym czujesz się najlepiej?:ogolnie to w ciekawostkach pytaniach średnio artykułach w wywiadach

Przykładowe prace:

Od zawsze powtarzane słowo sport to zdrowie otóż tak, czasami nawet wystarczy krótki bieg a to naprawdę robi dobrze dla człowieka. Ja aktualnie chodzę na piłkę nożną już 3 miesiące i naprawdę się dobrze czuje niektórzy chodzą na siłownię i inne tam boxy, naprawdę warto rozwijać swoją pasję. Trzeba zaczynać od małych kroków jak ci się nie uda to wstań ściśnij pięść i leć dalej wystarczy wierzyć w siebie dążyć do końca uzyskać cel a nie którzy będą w TV więc tak jak mówię od małych kroczków do wielkiego byka. Badania pokazują że uprawianie sportu chroni też przed:

Pogarszaniem się pamięci spowalnia procesy demencyjne u osób starszych (I nie tylko). A co z najmłodszymi? Jak aktywność fizyczna wpływa na osiągi w nauce W przypadku dzieci, zwiększenie ilości czasu przeznaczonego na aktywność fizyczną (W tym również zwiększenie liczby godzin wychowania fizycznego) nie wpływa negatywnie na wielkość osiągnięć w nauce (Trudeau I Shephard 2008).

Sport jest jednym z lepszych środków prewencyjnych, hamuje rozwój chorób otępionych, zwłaszcza Alzheimera. Warto zatem zachęcać seniorów do aktywności fizycznej. Nic tak bardzo nie pogarsza sprawności umysłowej starszych ludzi jak bierne i samotne przebywanie w czterech ścianach swojego domu dlatego warto ćwiczyć.

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png

D91F218F-F185-4057-97C0-A63D1CF2BBBD.jpeg

Edytowane przez diegoez20
  • -1 1
  • kekw 2

• Opiekun Typerów

Podpinam sie pod wypowiedź @  Profesorek

27 minut temu, Profesorek napisał:

Na nie

wiek -

ortografia -

dopiero zdegradowano cię z grafika 

lecisz na rangi

jeszcze podanie na organizatora odrzucone 

• kekw 1
  • LOVE <3 1

p.gif.2aa21a97b0ca1f3370b1bead1d61142c.gif  giphy.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie