Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA][Skarga] paweł i xver

KOALA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:

KOALA

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :  

@ xver

@   Paweł

Powód skargi: 

Xver - Nie radzi sobie na posadzie admina 
Pawel - ciągłe prowokacje wyzwiska 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): 

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2208211503-jail_anka_v2-1661086980-1661088600.zip

Paweł. : D :  o lez kurwo  2:30
Paweł.   :  przejeedz z amtka pizdo 3:07
3:27 - Lmmrs rozpoczyna zabawe "zaczynam zabawe w figo ginie" admin nic nie robi. Myśle ok fajnie

3:40 - Lmmrs mowi ze szcza na matke figo. Admin dalej nic wyjebane bongo
3:58 - figo sie upomina o bana dla ctka. Admin dalej wyjebane jajca
4:13 -  Paweł. :  japa kola / Paweł.  :  amknij pizde koala. Admin dalej nic
4:26 - Paweł. :  koala ty kurwo

4:39 - Robie to samo co Lmmrs "Rozpoczynam zabawe w Pawel ginie" zabijam go admin nic. Po chwili "Rozpoczynam zabawe w admin ginie" zabijam admina i w końcu sie obudził i mnie wyjebal za 2fk gdzie na serwie dzieje sie totalny burdel i syf. 
4:58 - Paweł do mnie "Ty kurwo" admin bez reakcji 
6:22 - Pawel dalej prowokuje admin nic "Paweł.  :  fotki z twoja matka figo
6:53 - Paweł. :  ojojoj wypierdalaj 
7:17 - Paweł.  :  jebac koela i figa
8:05 - Paweł przez mikro "KOALA TY KURWO"
8:30-9:00 Admin sobie dalej nic z tym nie robi 
9:11 - nawet Warol na [email protected] pisze "(Gracz) Warol :   kurwo zrobisz cos?"
10:40 - Paweł. :  wykurw sie na morde
14:57 -   *DEAD* Paweł. ::  czemu nikt nie zabija tej kurwy ( skierowanie w moją strone admin dalej nic)

Po jakimś czasie Paweł dostał bana na 1h od @ Shock ale patrząc na to co robi pawel to tydzień sie należy 
a @ xver powinien dostać degradacje 

Czas zdarzenia:  

2022-08-21 15:30

Edytowane przez KOALA
  • kekw 3
  • Mistrzostwo 2

"Paweł.   :  przejeedz z amtka pizdo 3:07"
Przyjedz z matka byula do figo 

"4:39 - Robie to samo co Lmmrs "Rozpoczynam zabawe w Pawel ginie" zabijam go admin nic. Po chwili "Rozpoczynam zabawe w admin ginie" zabijam admina i w końcu sie obudził i mnie wyjebal za 2fk gdzie na serwie dzieje sie totalny burdel i syf. "

Ogolnie robisz na mnie freekille od wczoraj  to nie dziw sie ze cie  wyzywam, a tutaj jest tego dowód, plus syf robisz tylko ty  xd

jestes toxikiem od 3 lat XD i  w sumie powinienes miec bana na cs.1.6 XD

i ogolnei to szkoda mi ciebie i twojej matki bo pchales sie na swiat od dupy strony dlatego masz ubytki w musku  a dla ciekawostki powiem Proporcja masy mózgu do masy ciała u koali jest jedną z najniższych spośród wszystkich znanych nam ssaków. Mózg koali stanowi zaledwie 1/500 jego wagi. Ciekawe jest też to, że te pocieszne torbacze mogą wyglądać zabawnie i lekko naiwnie, co w zupełności pokrywa się ze zdolnościami, w jakie wyposażyła je matka natura. Ich mózgi zaprogramowane są do wykonywania tych samych, prostych czynności w kółko. Po prostu chodzą po drzewach i żują liście z gałęzi, a kiedy położymy przed nimi liście na płaskiej powierzchni np. na ziemi czy na stole, to nie będą umiały ich zjeść! W ich głowach nie ma kompletnie żadnej instrukcji, jak to zrobić – ta czynność wychodzi zupełnie poza zakres ich zdolności rozumowania, bo nie jest jedną z kilku codziennych rutyn, do których koale są przyzwyczajone. .

WIDZE ZE NICK ADEKWATNY DO TEGO CO SABA REPREZENTUJESZ XD 

I Ogólnie to mogę przyjąć większego bana, najważniejsze to tępić szkodników

Edytowane przez Paweł
Przez POLKES,

Tego Typu Obrazy nie są tolerowane . WARN

• Mistrzostwo 8

Animated GIF

Skargę oczywiście przyjmuje @   Paweł za obrażanie rodziny, gracza oraz ciągłą prowokacje dostajesz bana na tydzień. @   KOALA za twoje zachowanie (fk i obraze) powinieneś dostać dłuższego bana ale jako okoliczność łagodzącą uznam ze kolega Paweł wyzywał ciebie i twoich rodziców a od strony administracji obecnej w danym czasie nie było reakcji mimo zgłoszeń w takim przypadku otrzymasz bana na 12h. Co do @ xver rozumię że to był twój pierwszy dzień wręcz 1-2h po otrzymaniu strażnika dlatego narazie dostajesz tylko +1.

• Dzięki ! 1
  • kekw 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie