Skocz do zawartości

Zablokowane #88 Psycho pytanie dnia

kajusia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Junior Admin

38B67C47-380E-4114-A2C8-42B1F93E5227.png.4ed379aff382e989ac0cec9ac94f523e.png

Czym wasi przyjaciele zasłużyli na miano „przyjaciela”?

• JP2 3
  • CAT 1

To co napisała Naila jest w 100% prawdą ludzie którzy mówią prawdę nie mają przyjaciół. Jest to dosyć proste do wytłumaczenia, człowiek z natury zawsze myśli o sobie to pewien sposób przetrwania. Oczywiście to nie oznacza, że nie będzie nigdy okazywał życzliwości ale w tym i tak jest haczyk bo często życzliwość wobec kogoś może się równać z tym że sama ta osoba będzie mieć z tego jakąś korzyść. Nie znajdziesz sobie przyjaciół w momencie kiedy będziesz zawsze mówił prawdę albo będziesz miał inne myślenie bo ludzie z ogółu odczuwają korzyść z tego że się z nimi zawsze zgadzasz.

Jest też ogólnie strona psychologi ewolucyjnej która mówi, że najczęściej wybieramy osoby za przyjaciół tych których są do nas podobni (mam na myśli wygląd) tutaj się pokazuje nasz instynkt mózg podpowiada nam że osoba która jest do nas podobna będzie miała takie samo myślenie jak my. To tylko udowadnia, że cała te emocja to kolejna słaba strona człowieka w potrzebie wysłuchiwania kogoś kto przyzna ci za każdym razem racje. Przykładowo dlaczego osobom z bardzo wysokim IQ jest ciężko znaleźć przyjaciół a nawet bardzo często partnera/partnerkę? Dlatego, że ilość osób z podobnym myśleniem się zawęża jest ciężko ci znaleźć osobę która by cię zrozumiała, w zasadzie to samo zjawisko występuję u osób mało inteligentnych oni też mają problem z nawiązywaniem relacji. Rozkład Gaussa dobrze pokazuje jak mało jest osób bardzo głupich i bardzo inteligentnych. Średnia zawsze znajdzie szybko przujaciela, partnera/partnęrkę ze względu na to, że jest po prostu duża ilość takich osób.

A odpowiadając na pytanie. W moim życiu był jeden człowiek którego uważałem za przyjaciela i nie chodzi o to, że coś zrobił i teraz go już tak nie nazywam po prostu zrozumiałem, że nazywałem go tak tylko po to żeby nie stracić relacji.

Oficjalny-test-iq | Co to jest iq

Edytowane przez mihuj
  • Lubie to ! 1
  • Mistrzostwo 2

:LIKE:

• Administrator

Dluga znajomością :D

• LOVE <3 1
  • CAT 1

• Technik Forum

Długa znajomość i pomoc bezinteresowna z wyjścia z sytuacji bez wyjścia.

• LOVE <3 1
  • CAT 1

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

Mimo tego że jestem chamem, bucem lub po prostu jestem szczery i bezpośredni są przy mnie od dawna i zawsze mogę na nich polegać 

• LOVE <3 1
  • CAT 1

2pqRqvI.gif

Zdecydowanie tak. Nie zgadzam się z przedmówcami. Moja paczka przyjaciół to znajomość od dzieciństwa (nasi starzy się lubili, więc często jakieś grille itp, itd) różni nas wśród 4 osob 1,5 roku.

Szczerość to podstawa, często rozmawiając ze sobą możemy się wyzywać, ale kiedy potrzeba wsparcia, pomocy to każdy ją otrzyma.

Przyjaciel to człowiek który sra na ciebie jak z nim rozmawiasz, ale za plecami cię broni - na tym często polega ta szczerośść XD 

• LOVE <3 1
  • CAT 1

6 godzin temu, kajusia napisał:

Czym wasi przyjaciele zasłużyli na miano „przyjaciela”?

Ja tam z kolegą mma robiłem xD

• kekw 1
  • CAT 1

the.gif.89b03a30a44341808cbacf5e1bf452a0.gif.da2130f11b9b8396a1706e122709aece.gif

Zajebistością :33:  :33:  :33:  :33:  :33:  :33:  :33:  :33:  :33:  :33: 

burgirgif.gif.caaad06d9f44b352a5255434ac00c2a3.gif

"

Olsza to marka bez własnego loga,

Pierdole znaczki proszę nie metkujcie mnię,
Chodź tu się liczą czyny a nie słowa,

Posłuchaj proszę, bo chciałbym powiedzieć ci że.

"

burgirgif.gif.caaad06d9f44b352a5255434ac00c2a3.gif

Tym że w potrzebie nawet potrafili wstać o 2 w nocy i być w 10min.

@   mihuj

@ Naila

No nie do końca jestem szczery aż do bólu zawsze mówię im co myślę nawet na ich temat i dalej razem jakoś żyjemy. 

Powodzenia w znalezieniu. 

Edytowane przez BaranekFi
  • LOVE <3 1

• Urlop

niektórzy tak niektórzy nie :) zostali tylko najlepsi tych co znam od zwasze i moge na nich liczyć ! liczy się wzajemna pomoc i szacunek do drugiego czlowieka ! 

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

2010545241_BuszidoTHC.gif.da6b4a6accfa38f2214092c08492b3ad.gif

•   Superfk zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie