Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA][Skarga] szybkigrzesiu

Eziekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Eziekk

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : szybkigrzesiu

Powód skargi: Wyzywanie graczy - koniec rundy pierwszej słychać "sam się zajeb mongole jebany" (coś w tym stylu). Powiedział to z dupy, ewidentnie do mnie, bo nie trudno się domyślić. Dodam też, że wbiijam sporadycznie a słyszę takie odzewki do graczy często.

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): jail_kakao_beta po 23:30 dzisiaj (jak bedzie demo dam link)

Czas zdarzenia:  Poniedziałek-Wtorek (pomiędzy tymi dniami słychać jak grzesiu próbuje się przebić w krzyku innych)

• +1 2
Strzeżcie się Czyngis-Chana!

Nie masz żadnych dowodów że mówiłem to na ciebie ani do żadnego z graczy XDD nie wbijasz sporadycznie i nie słyszysz takich odżywek a jeżeli proszę o rozpisane dema 🤣

Edytowane przez szybkigrzesiu
I nie z dupy tylko jeśli będzie trzeba pokażę dowody i powód 😉 dobrze wiesz o co cho

obraz_2022-08-18_023035337.png

Tak na prawdę to nie ważne do kogo to mówiłeś i w jakim kontekście. Zrobiłeś to na chat ogólnym i cały serwer usłyszał jaki poziom reprezentuje administracja serwera. Była o tym nawet rozmowa z @ aDk

Edit. Ponownie nie mogę edytować posta u góry, demo zamieszczam poniżej.

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2208162329-jail_kakao_beta-1660685340-1660687440.zip

Czas: Koniec poniedziałku dzień 1

Edytowane przez Eziekk

No ważne i to bardzo gdyż twierdzisz że powiedziałem to do ciebie a dowodów na to nie masz i nie obraziłem żadnego innego gracza. Pierw wypisujesz jakieś głupoty na steamie a potem uciekasz na forum pisać skargi. Nie obraziłem żadnego gracza a przeklinać na serwerze można ale róbcie co chcecie 

No tak, przeklinać można to zachowujmy się wszyscy jakbyśmy wyszli z obory. Gracz rozumiem, ale admin powinien trzymać chociaż trochę poziom, a nie mówić "sam się zajeb mongole jebany".

W mojej drugiej skardze ludzie sami dawali demka na których lekko mówiąc zachowywałeś się nieodpowiednie dlatego wnoszę o konieczne ukaranie szybkiegogrzesia, a nie kolejna pogadanka która po owym adminie i tak spłynie.

@ Shock  - jeśli teraz znowu dasz upomnienie słowne to z całym szacunkiem, ale wracaj na admina  :KEKW:

image.png.0e8dba17b095a11119ea663ad1133811.png + moja skarga v2, dwie szanse można dać, ale bez przesady, już nawet nie komentuje tego co pisał @ GeporT  z tym google translatorem i innymi odpałami, bo według mnie to powinno być +1  z buta..

Jeszcze jedna ciekawa rzecz, grzesia nie ma na wykazie administracji. Co takiego też robi on na posadzie admina skoro jest 10/10 adminów? Zrobił się lekki burdel w tym co tu macie.

PS @ szybkigrzesiu nie załamuj się, 1 punkcik jeszcze nikogo nigdy nie zabił ;)  ja nikomu źle nie życzę <33 

• Dzięki ! 1
  • CAT 1

juz ci pisalem ze po mnie splywa to +1 xD stalo sie trudno ktos ma kija w kazdy wie gdzie i nie umie sie bawic trudno najlepszym pocieszeniem calej sytuacji jest to ze zostales wydalony z administracji <3

• kekw 1
  • Rzyganko 1

przepraszam ze sie wtrącę ale google translator był bardzo dobrym prowadzącym  :D xd

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • CAT 1

Animated GIF

Skarga słuszna admin @ szybkigrzesiu wypowiada słowa "Sam się zajeb mongole jebany" to co się dzieje po za serwerem na steam mnie to nie interesuje tam jak chcecie się wyzywać to się wyzywajcie ale nie na serwerze 

Admin otrzymuje +1 to taryfikatora ostrzeżeń 

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2208162329-jail_kakao_beta-1660685340-1660687440.zip

10.15 Czas akcji 

• kekw 1
  • JP2 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie