Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA][Skarga]szybkigrzesiu

pcs12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:pcs12

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : szybkigrzesiu

Powód skargi:Fk oraz nie powtorzenie polecenia

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2208151614-jail_blue-1660572840-1660574220.zip koniec ostatniej rundy

Czas zdarzenia:  chłop sie ogólnie za bardzo poczuł jako admin XD dodam jeszcze iż ten admin celowo chcial mnie zabic bo sie zbuntowalem wczesniej i zostal zabity.Chlop mówi ze osoba wylosowana idzie rzucac pilka i akurat byla zmiana mapy i nie wiedzialam czy wogole losowanie sie odbylo wiec pisze mu na czacie kto jest wylosowany a on zamiast powiedziec "pcs12 jestes wylosowany wystap na moj marker" to chlop mowi osoba wylosowana występuje na srodek XDD no po prostu goscio sie poczuł za bardzo i tyle mam jednego ssa z konsoli ze nic mi nie pisalo na czacie. dodam jeszcze ze chłop po zakonczeniu mapy dal mi gaga na 60 minut i sobie wyszeld z serwera akcja dziala sie juz na ostatniej rundzie pod sam koniec mapy

obraz_2022-08-15_165226058.png

• Lubie to ! 1
  • CAT 2

buntowales sie pozwolilem ci wrocic, polecialem rozgladnac sie na co pojdziemy to se wszedles do GRa po bron i mnie zabiles niezle. Nastepna runda idziemy na bosiko tlumacze wszystkie zasady to sie prujesz i wyzywasz i jeszcze chcesz szacunku do siebie xDD jakby bany dzialaly za to co robisz juz dawno bym ci dal bana na minimum 3dni a ze sie nie da to masz se gaga. Robisz burdel i patologie na serwerze a sie dziwisz ze giniesz bo nie wykonujesz polecen, a no tak i to nie jest poczatek rundy zebym ci ciagle powtarzal co masz robic bo ty napiszesz powtorz

• Lubie to ! 1
  • CAT 1

obraz_2022-08-18_023035337.png

ja robie burdel? XDDd chlopie losujesz osobe do wyzwania i akurat byla zmiana mapy nikt nic nie slyszal a ty zamiast powiedziec "pcs12 zostales wylosowany" to specjalnie mowiles wylosoawna osoba zeby tylko mnie zabic XDD na załączonym ss widac jak inny grac również sie pyta kto zostal wylosowany, nie pisalem zadnego powtorz i skończ byc taki pewny ziomek bo ci to zle wychodzi co do 1 oskarzenia wobec mnie była taka sytuacja uciekłem ucieczką ale odrazu sie wrocilem ale mnie nie zabiles wiec nw o co sie prujesz do mnie? a co do patologi nie robie zadnej patologi tylko po prostu jestesm sobą nikogo nie faworyzuje oraz nie boje sie adminowi powiedziec co o nim mysle :D

+ wyzywalem cie bo najwidoczniej nie rozumials co pisalismy ci na czacie a ty zamiast powidziec normalnie kto jest wyloswoany to SPECJALNIE mowisz osoba wylosowana idze na marker a nikt nie wiedzial kto jest wylosowany. po prostu śmiech na sali 
+podaj mi punkt regulaminu ktory zakazuje buntowania sie po powrocie od ucieczki hm? jedynie jest punkt odnosnie OZYWIENIA

Edytowane przez pcs12
  • Lubie to ! 1
  • kekw 1

odpowiadajac tak ty robisz burdel ciagle kogos obrazasz/prowokujesz ponizasz. Ja jakos wszystko widzialem na ekranie a glosowanie mialem pod nickiem wylosowanej osoby takze  nie wiem czy probujesz oszukac siebie czy mnie. Dlaczego uwazasz ze sie pruje?:KEKW: przedstawiam obraz sytuacji. Owszem robisz patologie i najbardziej odbija sie to na diegoez, spokojnie bany wroca to zamiast cie wysluchiwac jaki ty jestes pokrzywdzony bo nie wykonujesz polecen i obrazasz bedziesz banowany i to surowo ;)

Nigdzie nie mówiłem że nie można się buntować po powrocie z ucieczki ale to znaczy że nie masz szacunku i trzeba cię tępić na następny raz

Edytowane przez szybkigrzesiu
  • Lubie to ! 1
  • kekw 1

obraz_2022-08-18_023035337.png

Skargę odrzucam Admin nie złamał regulaminu ani nie zabił nikogo bez powodu zostałeś wylosowany nie wykonywałeś poleceń zostałeś zabity admin @ szybkigrzesiu nie miał obowiązku powtarzania poleceń gdyż nie było to pierwsze polecenie a polecenia wydał jasno i zrozumiale, wszyscy zrozumieli po za tobą 

Co do ciebie @   pcs12 to
pcs12 :  kto jest
pcs12 :  kurwa

pcs12 :  wylsowany

pcs12 :  idioto

[SVIP] *DEAD* pcs12 :  XD????????

[SVIP] *DEAD* pcs12 :  no i skarga leci

[SVIP] *DEAD* pcs12 :  essa

[SVIP] *DEAD* pcs12 :  no pisze

[SVIP] *DEAD* pcs12 :  a chuj mnie to pytalem sie kto jest wylosowany

[SVIP] *DEAD* pcs12 :  i jak bys chcial wiezdiec

[SVIP] *DEAD* pcs12 :  a mnei co to obchodzi kurwa

[SVIP] *DEAD* pcs12 :  byl wybor nowej mapy
[SVIP] *DEAD* pcs12 :  no wlasnie nie pisze zjebie jebany

Za obrazę admina @   pcs12 24h bana otrzymujesz 

• kekw 1
  • Rzyganko 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie