Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA][Skarga]

yamahama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:yamahama

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :who you cie mam

Powód skargi:MASS FK + CIAGLA PROWOKACJA

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

jail_buuuuuuuuuuuu 2022-08-14 23:22 2022-08-14 23:47

Czas zdarzenia: CALA MAPA , WNOSZE O BANA NA CT DLA TEGO PANA ZA TO CO ROBIL I BANA ZA CIAGLA OBRAZE I PROWOKACJE Z  JEGO STRONY W KIERUNKU MOJEJ OSOBY

• kekw 2

wypowiem się tak yamahama mnie zaczepiał na pv wchodziłem i widziałem że sie oboje wyzywali dałęm im kicki chyba już nie pamiętam ale tego co w ct nie widziałem nastepnie 2 mapy next dostali gagi na 30 min  bo nadal sie wyzywali obaj są winni ale tego że "who you cie mam" robił fk w ct to nie widziałem bo mnie nie było (zobaczymy demko) co do prowokowania też nie widziałem ale obaj sie wyzywali to zainterweniowałem

Edytowane przez diegoez20
  • LOVE <3 1

Moim zdaniem obydwaj powinniście oberwać za swoje zachowanie bo jak widziałem wyzywaliście się ostro na serwerze więc moim zdaniem Temat Do Zamknięcia

• +1 1
  • Dzięki ! 1
  • JP2 1
  • CAT 1

2 godziny temu, OzilProzil napisał:

Moim zdaniem obydwaj powinniście oberwać za swoje zachowanie bo jak widziałem wyzywaliście się ostro na serwerze więc moim zdaniem Temat Do Zamknięcia

Ale tutaj chodzi o fk , gosciu powinien dostac bana na ct bo bedzie wchodzil i tak robil

13 godzin temu, diegoez20 napisał:

wypowiem się tak yamahama mnie zaczepiał na pv wchodziłem i widziałem że sie oboje wyzywali dałęm im kicki chyba już nie pamiętam ale tego co w ct nie widziałem nastepnie 2 mapy next dostali gagi na 30 min  bo nadal sie wyzywali obaj są winni ale tego że "who you cie mam" robił fk w ct to nie widziałem bo mnie nie było (zobaczymy demko) co do prowokowania też nie widziałem ale obaj sie wyzywali to zainterweniowałem

Pragne zobaczyc diegoez kto zaczynal mnie caly czas wyzywac , kto 1 zaczal prowokowac , pozdro

13 godzin temu, who you cie mam XD napisał:

a ja proponuje obejrzec demko z mapy jail_buuuuuuu oraz  jb_videogamz_beta7 owszem przyznaje sie do wyyzwanie tej 60tki ale wszystko mozna zobaczyc na obu demkach

gracz jest na tyle "zwalony" ze pierdzieli takie głupoty jakby to kogos obchodzilo mysli ze jak ktos go wyzwie to admin ma odrazu dac bana a jak juz ktos kto jego obrazi dostanie bana to malo sie nei zesra i dupy adminowi nie wylize ze szczescia

Wlasnie niech obejrza demka i zobacza kto zaczal prowokowac 1 na serwerze

• kekw 1

27 minut temu, yamahama napisał:

Ale tutaj chodzi o fk , gosciu powinien dostac bana na ct bo bedzie wchodzil i tak robil

Chodzi mi o to że wasze kłótnie i wyzwiska są bez sensowne rozumiem ze dla żartu z umiarem ale widziałem jak się do siebie odzywaliscie, wyzywaliscie się po dzieciach itp, w sprawie FK musiałbym sprawdzić jeżeli FK został popełniony przypadkowo to trzeba wybaczyć jeżeli specjalnie to ban na jakiś czas więcej się nie odzywam. Chodziło mi tylko o wasze bez sensowne spory słowne.

• kekw 1

4 minuty temu, OzilProzil napisał:

Chodzi mi o to że wasze kłótnie i wyzwiska są bez sensowne rozumiem ze dla żartu z umiarem ale widziałem jak się do siebie odzywaliscie, wyzywaliscie się po dzieciach itp, w sprawie FK musiałbym sprawdzić jeżeli FK został popełniony przypadkowo to trzeba wybaczyć jeżeli specjalnie to ban na jakiś czas więcej się nie odzywam. Chodziło mi tylko o wasze bez sensowne spory słowne.

Cala mape robil fk , to nie byl 1 przypadkowy

• kekw 1
  • Rzyganko 1

Teraz, who you cie mam XD napisał:

obejrzył sobie głąbie najpierw demko! koles był afk wiec  o jakim fk ty pierdzielisz? jestes takim FRAJEREM ze głowa mała!  jeszcze sie tu popłacz aby mi dali tego bana za fk

na serwerze tez pierdzielisz glupoty az sluchac sie nie da szkoda ze tu nei ma opcji /mute bo kogo to kur obchodzi co ty robisz gdzie ty idziesz? nie masz z kim pogadac czy co!?

i zaraz sie popłaczesz jak to ty ze cie "obrazam" ale inaczej do takiej osoby jak ty sie nie da co sam wyzywa a pozniej pisz "kurwa admin on mnie prowokuje" " to on pierwszy zaczal" ojojoj i to pisze typek ktory podaje sie za policjanta buahahahaha za glupi jestes aby w psiarni pracowac to raz a dwa twoje pitolenie o przesluchiwaniu to jest dopiero mistrzostwo buahahahaha

placz sobie dalej bo ja raz dzis wbilem do ct na tej mapce buuuuuuu i kilka razy zabilem kolesia ktory był AFK łatwo to przeciez sprawdzic 

wiec ciągaj sie tam ciotko

Prosze admini zobaczcie ile razy ten osobnik mnie tutaj obrazil , wezcie to pod uwage

• kekw 1
  • Rzyganko 1

ze tez pozwole sie wypowiedziec-moim zdaniem zachowanie zwyczajnie dziecinne nie wiem kto zaczol kto skonczyl ale poco takie akcje? czy wy naprawde nie potraficie grac normalnie w spokoju bez wyzywania sie? jak znam was obu to who you prowokowal a yamahama dal sie latwo sprowokowac jak jest taka sytuacja ze ktos kogos wyzywa zglaszacie to do administracji nie dzialacie na wlasna reke nie zaczynacie sie wyzywac razem z nim bo chcac nie chcac sami oberwiecie chyba tyle mialem do powiedzenia :)

• LOVE <3 1

Teraz, FNAFFox napisał:

ze tez pozwole sie wypowiedziec-moim zdaniem zachowanie zwyczajnie dziecinne nie wiem kto zaczol kto skonczyl ale poco takie akcje? czy wy naprawde nie potraficie grac normalnie w spokoju bez wyzywania sie? jak znam was obu to who you prowokowal a yamahama dal sie latwo sprowokowac jak jest taka sytuacja ze ktos kogos wyzywa zglaszacie to do administracji nie dzialacie na wlasna reke nie zaczynacie sie wyzywac razem z nim bo chcac nie chcac sami oberwiecie chyba tyle mialem do powiedzenia :)

Fnafoksik zgadzam sie ale on zazwyczaj zaczyna wyzywanie moze inaczej zawsze pisze tekst typu " poczekamy jak nie bedzie admina to wtedy ci powiem " no to wiesz co to oznacza xd a po drugie to tutaj wazny jest ban na ct zeby nie wchodzil do ct i znowu fk nie robil

Raz się zdarzyło chłopakowi, Upomnienie słowne oraz ewentualny ban jak i kara za prowokacje dla yamahama. Z banem na ct bym nie szalał bo czasami ów gracz wchodzi do ct gdy nei ma chętnych i normalnie prowadzi. 

49 minut temu, Magus napisał:

Raz się zdarzyło chłopakowi, Upomnienie słowne oraz ewentualny ban jak i kara za prowokacje dla yamahama. Z banem na ct bym nie szalał bo czasami ów gracz wchodzi do ct gdy nei ma chętnych i normalnie prowadzi. 

Nie było cię na serwerze to proszę się nie wypowiadaj jest demko i na nim widać ewidentnie co chłop robi ps.wiadomo jak ty się wypowiadasz na mój temat także proszę cię nie wypowiadaj się ;) 

Teraz, yamahama napisał:

Nie było cię na serwerze to proszę się nie wypowiadaj jest demko i na nim widać ewidentnie co chłop robi ps.wiadomo jak ty się wypowiadasz na mój temat także proszę cię nie wypowiadaj się ;) 

Skąd ty wiesz kto zaczął człowieku , nie ośmieszaj się 

who you cie mam XD :  grzesiu zrob radosc dziecku i daj mi bana a zobaczysz radosc dzieciaka
who you cie mam XD :  GRZESIU BANA MI DAJ! ale juz
yamahama :D :  prowokujesz leszczu jebany
who you cie mam XD :  ale nie wyzywam ?

yamahama :D :  ale prowokujesz
who you cie mam XD :  zjebany łęb masz

yamahama :D :  powiedz cos na mikro

yamahama :D :  spytaj sie mamusi czy ci pozwoli

who you cie mam XD :  do takich tepakow jak ty nic nie dosciera

yamahama :D :  szmato jebana
yamahama :D :  spytaj sie mamy

who you cie mam XD :  jestes kurwa ze zjebanym glosem

yamahama :D :  czy ci na mikro
who you cie mam XD :  PIERDOLONY BIEDAKU NAWET NA STEAM CIE NEI STAC
yamahama :D :  a cb na mikro

who you cie mam XD :  hahah przeciez idioto gadalem przez mikro zjebie
who you cie mam XD :  patrz zaraz co odjebie xd
yamahama :D :  uzalezniona kurwo
[SVIP] *DEAD* (1)yamahama :D :  CWELU

[SVIP] *DEAD* (1)yamahama :D :  SRAMAHAMA JEBANA W DUPE
(1)yamahama :D :  BYLES JESTES I BEDZIESZ ZWYKLA KURWO

(1)yamahama :D :  ty juz ciagniesz frajerze

To jest część tylko wycinku z konsoli z mapy jb_buuu 

Oboje otrzymujecie po 24h bana za wyzwiska w kierunku do siebie 

who you cie mam dodatkowo otrzymuje bana na ct za mss fk 

Karyna otrzymuje perma za aim

Skarga słuszna 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie