Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA][Skarga] - fridom

no more
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: call my your emotions.

Nick Oskarżonego: @ FREEDOM  (wsm ja też pewnie dostanę bana za łamanie regulaminu więc mnie też można podciągnąć :D)

Powód: niepilnowanie graczy na serwerze

Data: 21:25-21:40 jakoś tak

Dowód: http://858261.node51.pukawka.pl/hltv-2208112117-de_dust2-1660245420-1660246620.zip i ss :)
Pewnie się nie domyślicie więc wytłumaczę, chodzi o to, że stoję po czasie przed trupem/na respie a admin ma wy... jaja  
image.png.50f2569fc625d383444e059216231ad1.png

Edytowane przez no more
  • Lubie to ! 1
  • kekw 3
  • Rzyganko 2

image.png.a9bd9e00189869e8c52ff35c29a27b1b.png

• Założyciel Sieci
23 godziny temu, no more napisał:

Twój Nick: call my your emotions.

Nick Oskarżonego: @ FREEDOM  (wsm ja też pewnie dostanę bana za łamanie regulaminu więc mnie też można podciągnąć :D)

Powód: niepilnowanie graczy na serwerze

Data: 21:25-21:40 jakoś tak

Dowód: http://858261.node51.pukawka.pl/hltv-2208112117-de_dust2-1660245420-1660246620.zip i ss :)
Pewnie się nie domyślicie więc wytłumaczę, chodzi o to, że stoję po czasie przed trupem/na respie a admin ma wy... jaja  
image.png.50f2569fc625d383444e059216231ad1.png

ile zgłoszeń było, ze tam stoisz?

• Lubie to ! 3
  • LOVE <3 1

• 2 tygodnie później...
  • Opiekun Serwera 1.6 [DD2]

Co do niego, to jest również kickowany z afka,  ze specta jak i z przed górnego. Nikt nie jest wyjątkiem, to ze ma admina, nie oznacza że ma przywileje. Jako jedyna siedzę mnóstwo czasu na serwerze i będąc sama na 30 osób na serwerze, nie jestem w stanie czasami wszystkiego ogarnąć. @ FREEDOM  powinien dostać ostrzeżenie według mnie, za to co robi na serwerze. @ Wieczorek44  / @ Bombel  są świadkami, że  utrudnia grę. 

• Lubie to ! 2
  • LOVE <3 2

Chłop sprzedaje sam siebie xdd

Admin powinien dostać degrada za to że nie wyjebał chłopa który siedzi przed gornym

• Urlop
12 godzin temu, Miley napisał:

@ Wieczorek44   @ Bombel - mogę prosić o wypowiedź co do posta powyżej?

Potwierdzam to co mówi @ Słabiutko.  admin @ FREEDOM przesiedział dużo czasu na spect,  był już banowany przez @ HEDOPIZGATOR ,  sądzę że należy mu się ostrzeżenie za to co robi, za nabijanie godzin i nie wykonywanie obowiązków, potem każdy ma pretensje do nas adminów że nie zwracamy uwagi na u@  czy tez na kulturę graczy, admin to też gracz a jego obowiązkiem jest pilnowanie innych jak i siebie myśląc że ma się przywilej admina takim tokiem myślenia niczego się nie zbuduje. 

Tyle ode mnie miłego dnia/wieczoru 

• Lubie to ! 2

@ FREEDOM  dziękuję za adminowanie na serwerze, ale tak jak już informowałam - nie będę akceptować takich adminów. Degradacja.

@   no more  nie jesteś upoważniony do łamania regulaminu w celu sprawdzania adminów. Takie akcje powinny być zgłaszane bez przeszkadzania innym w grze. Dostajesz karę w postaci bana na 30 minut.

• Lubie to ! 1

image.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie