Skocz do zawartości

Zablokowane [Przyjęte][Podanie o admina Discord] - i am dead

i am dead
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.63ccbeb3cd37cb9a07fddae33a72fb63.png

Imię: Kasia
Lvl: 8
Dlaczego ty: Jestem codziennie aktywna na serwerze. Wiele osób mnie tam zna i lubi. Raczej nie było ze mną nigdy problemów. Co też ważne, że zawsze będę mogła udzielić pomocy w razie jakich kol wiek problemów czy niejasności ;).

Mam ambicje na zmiany i chcę by serwer stał się dla każdego przyjemnym miejscem do rozmów i nie tylko.
Regulamin: 7/10

Edytowane przez Piesy
  • Lubie to ! 1
  • +1 1
  • -1 1

Jestem na nie, 

Niby w porządku z ciebie dziwczyna ale w ogóle nie można wierzyć w żadne twoje słowo, działaś pod wpływem emocji, nie potrafią z sobie z nimi radzić i raczej nie będziesz sprawiedliwą osobą. Wątpię byś się nadawała. 

Po za tym w moim skromnym mniemaniu nie jest potrzebne tam więcej adminów zawsze ktoś jest i zareaguje. Na serverze nic się takiego nie dzieje by była wymagana jego interwencja. 

Dodam jeszcze ze na serverze udziela się łącznie może z 8 osób która żyją że sobą w zgodzie. 

Choć większość będzie na tak jako twój były "przyjaciel" oraz właściciel servera wyrażam swoją opinię jak cię widzę. 

Dla przykładu ile ludiz się udziela wstawię topke gdzie widać że 10 osoba ma 2lvl a 9 osoba 4lvl i te 9 osób głównie są aktywne spacer.png

EDIT:

@ CwaniaK

Adminów łączenie z tobą i pieysm jest 4  (nie liczę reszty która jest nie aktywna). 

Pozdrawiam @ XmOx

Edytowane przez XmOx
  • Rzyganko 1

• MEFEDRONIARZ

Jestem za okresem próbnym,

+ Chęci pomocy przy serwerze

+ Doświadczenie do weryfikacji (czytałem twoje wcześniejsze podanie)

+ Chęć nauki 

+ Aktywność

- Niepotrzebne wczorajsze kłótnie

Adminów discorda jest dwóch, mam nadzieje że jeśli wstąpisz w nasze szeregi to rzeczywiście pomożesz w rozwoju serwera i nie są to tylko puste słowa.^_^

AC09B1C0-BC31-43E8-907B-1DD3E0B95A0C.jpeg

• Rzyganko 1

Jestem za okresem próbnym.. warto dać szansę.

+ Chęć pomocy i ambicje wprowadzenia zmian na serwerze

+/- Wprowadzanie pozytywnej atmosfery na serwerze (poza pojedyńczymi kłótniami)

+ Chęć nauki i pozytywne myślenie

+ Regulamin

+ Wiek

+ Aktywność 

Przyjaźnimy się i wiem że chcesz by serwer by wyjątkowym miejscem gdzie każdy czuje się dobrze.

Adminów jest dwóch i zawsze mile widziana dodatkowa pomoc.. zawsze to jakaś zmiana.

Mam nadzieję że pozytywnie wpłyniesz na atmosferę panującą na serwerze. ;>

• Rzyganko 1

Przyjmuję

3uveso6.png

Edytowane przez Piesy
  • -1 1

Discord Sieciowy :) https://discord.gg/sxNK9nmyQF
Serwerek jb :))

•   Piesy zmienił(a) tytuł na [Przyjęte][Podanie o admina Discord] - i am dead
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie