Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA][Skarga] SzybkiGrzesiu

TheProShizer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Szajzer

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : Szybkigrzesiu

Powód skargi: Zabijanie specjalnie

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): niżej

Czas zdarzenia:  Ogólnie poczuty grzesiu freekiluje mnie za nic.

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2208091817-jb_tory_mrr-1660061820-1660063260.zip - 7,25 dokładni widzi że wraz z Pawłem przeszedłem mapę ale mnie zabił pod pretekstem "Oszukujesz" OK

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2208091844-jail_nightcrew-1660063440-1660064160.zip Przyznaję się nazwałem go "Śmieciem" ale on później mnie sprowokował i coś tam gadał 13 letni karolek, 8,23 zabija mnie bo tak stwierdził OK

Dajcie mu bana bo coraz bardziej się poczuwa 

• Lubie to ! 1
  • -1 1
  • LOVE <3 1
  • Rzyganko 1

Zabiłem cię bo myślałem że oszukałes coś tam potem zacząłeś spamic że fk to powiedziałem żebyś skargę napisał więc nie wiem po co tyle potu wylales nad tym. A druga akcja jak mogłem cię sprowokować po tym jak to ty pierwsza całą mapę mnie zaczepiałaś aż doszło do tego że 15latek zwyzywał mnie od śmieci więc zapoznaj się z słowem ok beka, niestety całą mapę był opiekun który nie raczył zareagować ani na zaczepki ani na obrazy skierowane w moją stronę choć prosiłem o to przez mikrofon i u@ a afk chyba nie był bo polecenia wykonywał. Prowokowany i obrażany całą mapę postanowiłem go zabić skoro brak jakichkolwiek reakcji z strony administratora.

Świadek gracze + kolega z ct @   Magus

Dodam jeszcze bo coś ci zaszkodziło z tym pisaniem " poczuwanie " często go używasz a przypomnę że to ty masz tam te 15latek czy tam iles a wyzywasz niejednego gracza od tak lub w ct który się dopiero uczy a jest w twoim wieku xD

Edytowane przez szybkigrzesiu
Edit:korekta
  • Lubie to ! 1
  • LOVE <3 2
  • Rzyganko 1

obraz_2022-08-18_023035337.png

9 minut temu, szybkigrzesiu napisał:

Zabiłem cię bo myślałem że oszukałes coś tam potem zacząłeś spamic że fk to powiedziałem żebyś skargę napisał więc nie wiem po co tyle potu wylales nad tym. A druga akcja jak mogłem cię sprowokować po tym jak to ty pierwsza całą mapę mnie zaczepiałaś aż doszło do tego że 15latek zwyzywał mnie od śmieci więc zapoznaj się z słowem ok beka, niestety całą mapę był opiekun który nie raczył zareagować ani na zaczepki ani na obrazy skierowane w moją stronę choć prosiłem o to przez mikrofon i u@ a afk chyba nie był bo polecenia wykonywał. Prowokowany i obrażany całą mapę postanowiłem go zabić skoro brak jakichkolwiek reakcji z strony administratora.

Świadek gracze + kolega z ct @   Magus

Dodam jeszcze bo coś ci zaszkodziło z tym pisaniem " poczuwanie " często go używasz a przypomnę że to ty masz tam te 15latek czy tam iles a wyzywasz niejednego gracza od tak lub w ct który się dopiero uczy a jest w twoim wieku xD

Nazwałem cię tylko raz śmieciem, a po 2 jak mogłeś nie zauważyć że przeszedłem mapę jak się patrzyłeś w tamtą STRONĘ XD

• Lubie to ! 1

1 minutę temu, TheProShizer napisał:

Nazwałem cię tylko raz śmieciem, a po 2 jak mogłeś nie zauważyć że przeszedłem mapę jak się patrzyłeś w tamtą STRONĘ XD

Widziałem cię poza zielonym klockiem na którym miałeś stać gdy spojrzałem nagle na niego wszedłeś więc  no tak nie widziałem.

No chyba napisałem że mnie raz obraziłeś od śmieci  a prowokowałes mnie całą mapę a nawet dwie. Coś jeszcze nie zrozumiałaś? Jeszcze jakieś pytania?

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 2

Teraz, szybkigrzesiu napisał:

Widziałem cię poza zielonym klockiem na którym miałeś stać gdy spojrzałem nagle na niego wszedłeś więc  no tak nie widziałem.

No chyba napisałem że mnie raz obraziłeś od śmieci  a prowokowałes mnie całą mapę a nawet dwie. Coś jeszcze nie zrozumiałaś? Jeszcze jakieś pytania?

Podaj prowokacje i inne wyzywiska oprócz "śmiecia" 

• Lubie to ! 1

8 minut temu, TheProShizer napisał:

Podaj prowokacje i inne wyzywiska oprócz "śmiecia" 

Ale chłopczyku przecież to ty piszesz skargę na mnie a nie ja na ciebie xD wysłałeś dema na których wszystko widać i osoba która będzie się zajmowała tą sprawą to stwierdzi czy prowokowałes mnie czy nie. Jeszcze kiedyś jak mi się będzie chciało na  tracić czas na Ciebie to zobaczysz skargę na siebie ale to już taka większą.

Nie spam już więcej bo tylko burdel robisz.

• Lubie to ! 2
  • kekw 2
  • LOVE <3 1
  • JP2 1

Była sytuacja z tym niby przejściem. Skoro inni przeszli i stali na miejscu wskazanym przez prowadzącego to nie rozumiem czemu ty miałeś z tym problem Shizer. Co do opiekuna i jego braku reakcji to również potwierdzam. Sam zostałem zabity na poprzedniej mapie za to, że nie patrzyłem się w "punkt z markera" w momencie gdy owy punkt znikł. Zgłaszałem to na u@ lecz bez reakcji (pan opiekun wykonywał polecenia i reagował na zgłoszenia innych graczy). Na następnej mapie pan opiekun posłużył się wulgaryzmem według mnie całkiem zbędnie a za racji niejednokrotnego wypominania mi braku kultury zapytałem go o to po czym i odpowiedział, że "nie jest robotem" (co w domyśle miało znaczyć, że każdy czasem może). Zapytany o sytuację związaną z brakiem reagowania na poprzedniej mapie odpisał mi, żebym napisał skargę a później postanowił mnie kicknąć z powodem "prowokujesz". Wspominam o sytuacji, ponieważ raz została napisana na mnie skarga za "freekilla", którego argumentowałem tym, że byłem prowokowany przez gracza a nie było osoby z administracji, która mogła by zareagować w danej sytuacji. Mam nadzieję, że również i w tej sytuacji sprawa zostanie załatwiona należycie. Sam pan Shizer nawet jeśłi zostałeś niesłusznie zabity i cię to zabolało to składasz skargę na forum, a nie rzucasz epitetami w kierunku gracza. Powodzenia w rozpatrywaniu skargi. Pozdrawiam szanownych państwa. <3 

• Lubie to ! 2
  • Mistrzostwo 1

Dobra dobra ale to jest skarga na grzesia a nie na opiekuna, zakładajcie sobie osobne tematy. Essa

• Lubie to ! 1
  • -1 1

W dniu 9.08.2022 o 19:26, TheProShizer napisał:

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2208091817-jb_tory_mrr-1660061820-1660063260.zip - 7,25 dokładni widzi że wraz z Pawłem przeszedłem mapę ale mnie zabił pod pretekstem "Oszukujesz" OK

Powiem szczerze, że @ szybkigrzesiu  miał prawo się tutaj pomylić i ewidentnie nie widział że przeszedłeś tor, mimo wszystko z powodu tego, że był jeszcze czas powinien kazać przechodzić Ci dalej, a nie od razu zabijać.

W dniu 9.08.2022 o 19:26, TheProShizer napisał:

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2208091844-jail_nightcrew-1660063440-1660064160.zip Przyznaję się nazwałem go "Śmieciem" ale on później mnie sprowokował i coś tam gadał 13 letni karolek, 8,23 zabija mnie bo tak stwierdził OK

Ewidentny Free Kill .

Skarga przyjęta.

Admin dostaje upomnienie słowne + zapraszam na rozmowe @ szybkigrzesiu  i @ Mefistoo  odnośnie zachowania.

• Lubie to ! 1
  • CAT 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie