Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA PRZYJĘTA]Propozycja rangi zasłużony (ale w innej wersji)

Oshee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Technik Forum

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: @ Oshee

Czego dotyczy propozycja: Pisaliście propozycje na temat rang zasłużony, przyjaciel itd itp. Wpadłem na pomysł, by każdy nawet admin serwera, który spisał się dobrze w swoich obowiązkach otrzymał grupę "Psycholek", która będzie dość podobna to grupy zasłużony.  Chciałbym też zaznaczyć, że grupa ta, by mogła być cenną pomocą dla w@ serwerów, opiekunów, by znać osoby, które były wierne Sieci.

Co by wprowadziła: Uważam, że wyszłaby "elitarna grupa zasłużonych adminów serwerów".

Opis:

Edit V1.

W propozycji chodzi mi o to, że admin, który zasłużył dla dobra sieci przykład: (reprezentacja Sieci, godne zachowanie) , w propozycji nie chodzi mi o to, że każdy admin ma dostać tą grupę tylko właśnie Ci "zasłużeni". 

• LOVE <3 1
  • Mistrzostwo 1

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

• Moderator

Zamiast dodawać następne rangi użyjcie aktualnych, niedawno stworzyliście aż 3 grupy. 

23 godziny temu, Adrian. napisał:

- Minimum miesiąc na randze.

Według mnie 1 miesiąc to za krótko, minimum 3 albo więcej.

23 godziny temu, Adrian. napisał:

- Satysfakcjonująca aktywność na forum (50-100 postów).

Lepszym rozwiązaniem będzie 75 sensownych postów niż 100 nabitych głosowaniami.

• Mistrzostwo 1
  • JP2 1

• Założyciel Sieci

Jestem za docenianiem dobrych użytkowników, adminów, moderatorów, redaktorów itp, wiec jak najbardziej za, kazdy motywacja do lepszego wypleniania swoich obowiazkow jest dobra ;)

• Lubie to ! 2
  • LOVE <3 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie