Skocz do zawartości

Zablokowane Podsumowanie lipiec 2022 i kilka słów co dalej..

RIDE!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Typer

Świetne podsumowanie miesiąca!!

Mogłeś  dodać jeszcze wzmiankę o turnieju 5vs5 :DD

• Wkurzony 2

hvh

• VIP

❤️❤️❤️❤️❤️

Edytowane przez Marek Mostowiak
  • Wkurzony 1

Temat nie dla cukrzyków, ilość słodzenia może spowodować znacznie podwyższenie cukru w organizmie. 

Przypomnę również że warunkiem przyjęcia @ DmitrijSzojgu na funkcję redaktora było przygotowanie jakiegoś większego artykułu lub wywiadu, którego dalej nie ujrzeliśmy. 

Przypominam również o regularnym głosowaniu na wszystkie serwery aby mogły zaliczyć jeszcze większy progres niż dotychczas :dance:

• Lubie to ! 2
  • LOVE <3 1

• Właściciel
Właściciel
39 minut temu, Adrian. napisał:

Temat nie dla cukrzyków, ilość słodzenia może spowodować znacznie podwyższenie cukru w organizmie. 

Przypomnę również że warunkiem przyjęcia @ DmitrijSzojgu na funkcję redaktora było przygotowanie jakiegoś większego artykułu lub wywiadu, którego dalej nie ujrzeliśmy. 

Przypominam również o regularnym głosowaniu na wszystkie serwery aby mogły zaliczyć jeszcze większy progres niż dotychczas :dance:

jeszcze nie minał czas większego artykulu. Jestem z tym na bieżąco, ukaże sie niebawem. 

• Lubie to ! 2

10 minut temu, jeden napisał:

kto pytał?

image.jpeg.7ad6580719c4b146ba83e32b753ae0c3.jpeg

Dobre podsumowanie miesiąca, ale jest jakiś przybliżony czas co do serwera PB 1.6?

15 minut temu, RIDE! napisał:

jeszcze nie minał czas większego artykulu. Jestem z tym na bierząco, ukarze sie niebawem. 

bieżąco*

ukaże*

• Lubie to ! 2

• Właściciel
Właściciel
3 minuty temu, Ringo napisał:

Nigdy w zyciu nie widzialem tak pięknej odklejki :PepeLaugh:

Lustra w domu nie masz czy jak?  Trollu, codziennie tu wchodzisz, wiec musi Ci sie podobać, ale nie mam problemu z usuwaniem takich szkodników, wiec zaraz mozesz tu juz nie wejsc ;)

• kekw 2
  • LOVE <3 3

Teraz tak na serio. Podsumowanie jak dla mnie średnie, ostatecznie pochwały zostały zrobione jak zostały czyli w niektórych sektorach został osoby personalnie pochwalone niektóre osoby zostały splecione w grupę i pochwała została uogólniona a niektóre sektory zostały pominięte. Jakby co nazywam to "pochwałami" bo tak to się powinno nazywać, nie wiedzieć czemu znalazły się tam osoby które nie są nowe  i grupy rang więc nie wiem czemu to się nazywa "Nowe osoby funkcyjne". Co do CODMOD, FFA i 4FUN nie trzeba być geniuszem żeby zobaczyć prostą zależność jaka tam występuje. Mianowicie żaden z tych serwerów nie ma opiekunów i nikt z administracji (mógłby to robić opiekun osoba ale go nie ma) nie mobilizuje adminów do tego żeby grali na FFA i próbowali rozkręcać ten serwer. Dodam jeszcze szczerze od siebie, że zauważyłem że FFA jako jedyne nie dostało analizy wzrostowej ludzi grających prawdopodobnie dlatego że na ten moment jest to lekka porażka administracji że przy takiej stawce która ma potencjał wzrostowy nikt nie mobilizuje ludzi do tego żeby kręcili ten serwer. Niestety ale są takie czasy że serwer sam się nie rozkręci bez pomocy społeczności dlatego jest potrzebny ktoś kto ich zmobilizuje. Co do spadku w wakacje jak sobie to analizowałem to jest to prawda średni wiek w csie mi się zdaje ze oscyluje tak 20-30 lat większość z tych osób pracuje czy w pracach sezonowych czy gdzieś na stałe a niektórzy jadą na wakacje co skutkuje tym bardziej spadkiem w sierpniu - ludzie najczęściej biorą urlopy właśnie w ten miesiąc.

pozdro :LIKE:

Edytowane przez mihuj
  • Lubie to ! 3
  • Wkurzony 1

:LIKE:

• Właściciel
Właściciel
17 minut temu, mihuj napisał:

Teraz tak na serio. Podsumowanie jak dla mnie średnie, ostatecznie pochwały zostały zrobione jak zostały czyli w niektórych sektorach został osoby personalnie pochwalone niektóre osoby zostały splecione w grupę i pochwała została uogólniona a niektóre sektory zostały pominięte. Jakby co nazywam to "pochwałami" bo tak to się powinno nazywać, nie wiedzieć czemu znalazły się tam osoby które nie są nowe  i grupy rang więc nie wiem czemu to się nazywa "Nowe osoby funkcyjne". Co do CODMOD, FFA i 4FUN nie trzeba być geniuszem żeby zobaczyć prostą zależność jaka tam występuje. Mianowicie żaden z tych serwerów nie ma opiekunów i nikt z administracji (mógłby to robić opiekun osoba ale go nie ma) nie mobilizuje adminów do tego żeby grali na FFA i próbowali rozkręcać ten serwer. Dodam jeszcze szczerze od siebie, że zauważyłem że FFA jako jedyne nie dostało analizy wzrostowej ludzi grających prawdopodobnie dlatego że na ten moment jest to lekka porażka administracji że przy takiej stawce która ma potencjał wzrostowy nikt nie mobilizuje ludzi do tego żeby kręcili ten serwer. Niestety ale są takie czasy że serwer sam się nie rozkręci bez pomocy społeczności dlatego jest potrzebny ktoś kto ich zmobilizuje. Co do spadku w wakacje jak sobie to analizowałem to jest to prawda średni wiek w csie mi się zdaje ze oscyluje tak 20-30 lat większość z tych osób pracuje czy w pracach sezonowych czy gdzieś na stałe a niektórzy jadą na wakacje co skutkuje tym bardziej spadkiem w sierpniu - ludzie najczęściej biorą urlopy właśnie w ten miesiąc.

pozdro :LIKE:

Nie podsumowuje serwerów z gt które nie stoją u nas od poczatku lipca.

• Wkurzony 3

• Właściciel
Właściciel
7 minut temu, Marek Mostowiak napisał:

Bardzo ciekawa treść ale czy to oficjalna gazetka?

nie, to zadna gazetka, tylko takie podsumowanie miesiaca moimi oczami i trochę w liczbach :) 

• LOVE <3 1
  • Wkurzony 1

Ehh... 

(Nie nie nie jest to koniec tekstu)

Odnoszę wrażenie, że bardzo zawiedzeni są użytkownicy i to nie pod względem (ilości osób na 24h) tylko na to, że brakuje czasami Tej jedynej ważnej decyzji jaką czasami nam potrzeba do zrealizowania czegoś, czego pragną. Post jak najbardziej udany i trafiony na podsumowanie miesiąca Lipiec, bo można było niektóre działania wykonać szybciej, ale nie każdy ma na to czas. 

Czy dziękuję za (wychwalenie jako technik forum?) No nie, ale miło, że niektórzy wiedzą jak ciężka i trudna jest to praca, by cały projekt hulał. 

Uważam, że personalnie @ Wujek Staliś  @  Wahnsinn oraz @ Cycu ;]  powinni tu zostać oznaczeni, bo to oni byli od samego początku projektu i są (no prawie wszyscy) do dziś. 

😉

• LOVE <3 3
  • Mistrzostwo 1

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

Co do DD2 Jest on już rozkręcony na takim poziomie że teraz najważniejszym celem powinno być go utrzymać (nie powiem rozwijać bo dobrze rozpędzonej maszyny się nie tyka) tzn, dbać o porządek, atmosferę i nowych graczy i o tych starych bo bardzo dużo nickow przewija się od pewnego czasu non stop i to dzięki nim te liczby 32/32 są kręcone bo jest z kim grać.

Co do Forum, do tego typu prowadzenia aktywności i społeczności wróciłem niedawno w moim odczuciu (nie brać za skargę czy coś takiego) jest ono strasznie duże i czasami bardzo nieczytelne oraz zdaje sobie sprawę że teraz każda sieć ma styl podobny jednakże ten układ mimo swoich unikalności u was jest powtarzalny (Brakuje mi prostego stylu tutaj naprawdę jest mi ciężko skoro rzeczy przeglądać) - ale to tylko moje odczucia, na forum trzyma mnie aktywność użytkowników w która z porównaniu z konkurencją mimo iż mówicie że ostatnio jest słabsza dalej robi robotę.

Edytowane przez Finzek
ortografia marka v1
  • Lubie to ! 3

jpg.png.fd206bad4f92014d573b159f94a6f21f.png

4 godziny temu, RIDE! napisał:

@ Redaktor- @ DmitrijSzojgu - underdog w którego nikt nie wierzył, a jednak radzi sobie całkiem dobrze, angazuje sie, sumiennie wykonuje obowiązki, nie stwarza problemów w redakcji i póki co mimo zaskoczenia innych jest mocną stroną w/w funkcji.

Dzięki :peepoLove:

• Lubie to ! 1

the.gif.89b03a30a44341808cbacf5e1bf452a0.gif.da2130f11b9b8396a1706e122709aece.gif

• RIDE! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie