Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA][Skarga] admin w szoku bracie pomoz

Dziecko lat 15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:ja czyli dziecko lat 15

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :pvpszlugi nasz najlepszy admin na sieci + piesy

Powód skargi:Brak znajomosci regulamin+naduzywanie admina ogolnie nic nowego //// piesy naduzywanie admin voica oraz brak reakcji na ciagle prowokacje yamahamy :) 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2207261930-jb_farm-1658856600-1658857560.zip

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2207262135-jail_buuuuuuuuuuuu-1658864100-1658865300.zip

Czas zdarzenia: Teraz (pierwsze rundy) ////// pod koniec mapy naduzywanie admin voica przez piesy w celu pogadania sobie sam ze soba

no to ten ctek otworzyl cele przez guzior ja wydalem polecenia otworzylem przez menu pvpszlugi uciekal do gra i cos tam sie splakal na y@ wszyscy go wysmiali przeniosl mnie do tt w czasie rundy i se poszedl 

Ogolnie to smieszna sytuacja bo chlopak totalnie nie ogarnia cte+ nie wie co sie dzieje na serwerze + 0 razy go widzialem w cte + dostal admina bo jego brat ma opiekuna szmieszne smutne i zalosne

Edit @   yamahama malo madry chlopcze po 1 nie mam bo nigdy nie chcialem a po 2 co twoje wyplakiwanie sie ma do tego co zrobil admin xDDDDD

Co do piesego pisze to w tym temacie zeby nie robic syfu na forum piesy notorycznie naduzywa admin voica lamiec przy tym regulamin oraz nie reaguje na u@

7.1. Zakaz nadużywania Admin Chatu/Voica.

7.5. Banowanie graczy powinno odbywać się tylko wedle ustalonego taryfikatora.

7.11. Admin/Strażnik ma obowiązek reagowania na zgłoszenia graczy na Admin Chat.

Edytowane przez Dziecko lat 15
  • Lubie to ! 2
  • LOVE <3 2
  • Mistrzostwo 2
  • Rzyganko 1

Zgadza się. Przypadkiem otworzyłem cele przyciskiem po czym @   Dziecko lat 15 szybko wydał polecenie i otworzył je z menu, pvpszlugi nie ogarniając sytuacji pisał jakieś litanie na y@ po czym przeniósł bezpodstawnie prowadzącego do tt co spowodowało bunt. Ten młodzieniec na strażnika się nie nadaje a biega z adminem po serwerze, dajcie mu czas na ogarnięcie moda JB i regulaminu a pózniej niech pcha się do administracji.

• +1 2
  • LOVE <3 2
  • Mistrzostwo 1
  • Rzyganko 1

caly czas dziecko jechales po pvp szlugi , mape wczesniej rowniez , ja sie dziwie ze on ci nie dal bana da prowokacje administracji to po 1 a po 2 dziecko kurcze czm nie jestes ani adminem ani straznikiem jak bys byl taki dobry to mysle ze bys mial ta range a jej nie masz , dlaczego ?? sam sobie odpowiedz na to pytanie

Kim ty jestes zeby mi mowic co mam robic ?? dla mnie jestes dzieciaczkiem i to smiesznym i splakanym , musze konczyc bo zaraz skarge napiszesz hahaha

Edytowane przez yamahama
  • kekw 1
  • Rzyganko 2

2 godziny temu, Dziecko lat 15 napisał:

Co do piesego pisze to w tym temacie zeby nie robic syfu na forum piesy notorycznie naduzywa admin voica lamiec przy tym regulamin oraz nie reaguje na u@

7.1. Zakaz nadużywania Admin Chatu/Voica.

7.5. Banowanie graczy powinno odbywać się tylko wedle ustalonego taryfikatora.

7.11. Admin/Strażnik ma obowiązek reagowania na zgłoszenia graczy na Admin Chat.

W tym wypadku zapytałem się na av czemu podniosłeś granat po czym zacząłeś się drzeć że nad używam av
A co do zgłoszeń reagowałem kazałem wam się uspokoić obojgu, do tego nie wiem czy wiesz że jak admin żyje to widzi tylko czat nie słyszy graczy a z tego czego widziałem co pisałeś na u@ to nie żyliście przeważnie, do tego jak gram skupiam się na słuchaniu poleceń, zerkam na czat ale nie zawsze staram się raczej mieć wzrok na kolor zielony nastawiony. A co do taryfikatora nwm czy było to do mnie ale ja się stosowałem 
2.25. Zakazuje się chodzenia po mapie wystrzeliwania i wyrzucania broni, dotyczy to również GR(Wyjątkiem jest śmierć CT i pozostawienie broni, oraz  zabranie więźniów w miejsce w którym jest schowana broń np.Skok z wieżyczki, a na wieżyczce scout). (Przerzucenie do TT/Ban na CT)
Bieganie na bezruchu pod czas życzenia  
4.3. Niespełnienie życzenia dla gracza grozi banem. (Ban od 5 do 30 minut) A dostałeś na 5 min

• kekw 1
  • Mistrzostwo 1

Discord Sieciowy :) https://discord.gg/sxNK9nmyQF
Serwerek jb :))

Tak było. Tak patrząc na tę całą sytuację to ja na prawdę nie rozumiem czemu moje podania na Strażnika są odrzucane. :/ @yamahama miseczka dla ciebie Miska kuchenna plastikowa Praktyczna miętowa 3 l - Florina.pl

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • Rzyganko 1

Co do pvpszlugi najlepszego admina na serwerze i całym świecie  to racja odkąd ma admina wgl nie widziałam go w ct, on bardziej szkodzi serwerowi mając admina niż jakby go nie miał. 

#kiedywladzazabardzoodbija

• Lubie to ! 1
  • Mistrzostwo 1

14 godzin temu, Magus napisał:

Tak było. Tak patrząc na tę całą sytuację to ja na prawdę nie rozumiem czemu moje podania na Strażnika są odrzucane. :/ @yamahama miseczka dla ciebie Miska kuchenna plastikowa Praktyczna miętowa 3 l - Florina.pl

Potrzeba troszkę rozumu ;) i tutaj jest właśnie problem :) a to z tego co ryż polykasz ?? 🤣🤣

• Organizator
Opublikowano (edytowane)

Kochać Stegnę! @ pvpszlugi jest adminem do dupy i nie ma z niego pożytku dodatkowo @ Piesy odkąd jest adminem widzę jego poprawę w adminiwaniu.

Edytowane przez Marek Mostowiak
  • +1 3

image.gif

• Administrator

@ Piesy  dostajesz ostrzeżenie słowne za bezsensowne używanie adminvoice.

Sytuacja z tym jak leciałeś po granat gdzie tłumaczyłeś się, że chciałeś coś sprawdzić.

@ pvpszlugi  dostajesz ostrzeżenie słowne za bezpodstawne przerzucenie gracza z CT do TT.

@   Dziecko lat 15  i @   Harrytic  jeżeli admin chce wyjaśnić jakąś sprawę to ma możliwość używania adminvoice. (do tego to służy)

Mój brat nie gra u nas na serwerze  ;)

• LOVE <3 1

• Administrator

2EL8s4N.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie