Skocz do zawartości

Zablokowane [TEMAT ZAMKNIĘTY][Skarga] By UnFriendly

UnFriendly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: UnFriendly
Nick gracza, na którego składasz skargę: vixentix
Opis sytuacji: no co mam powiedzieć chłop tak srednio ogarnia admina i no nie powinien go mieć
Data i czas zdarzenia: dzisiaj około 14-15
Dowody [SS/Demko]: https://e94.hltv.org.pl/srv71742/HLTV-2207261359-zm_hs_horror.dem.zip

Gość używa działka ( to powinno się pierw dać binda że zakaz używania ) i chłop dostaje slaya bez wcześniejszego upomnienia, dopiero po slayu pisze nie uzywamy działka chyba coś nie tak z kolejnością  - Sam początek mapy

5:30 - używa do głupot y@ ( napisanie nacisnij m i 5 ) = nadużywanie

7:15 - zgnilek dostaje bana na na 2h z takim powodem "(reason: blokowanie lmami/st)" a w taryfikatorze za blokowanie jest 3.19 Blokowanie lmami (pkt. 2.17) = 5 min/30 min . Chłop daje 4 razy dłuższy ban?

8:20 tak naprawdę do końca mapy - akcja wygląda tak : zombie było od 5 do czasem nawet 7 afk wiec na logike lepiej latać po mapie i zabijać afk jak jest ich aż tyle. Bo wątpie że komuś by się oplacało kampić na powiedzmy 4 zombie grających. Kolega "sqlboy q" latał po mapie ale to nie było nadmierne latanie, spytacie dlaczego? Już tłumaczę wbijał do tej długiej kampy co na końcu ma teleport w jednej rundzie siedział w kampie nawet z lmami. Kilka razy pan admin vixentix był pierwszym zombie ale doskonale wiemy jak jego strefy wyglądają i ledwo chłopa co biega złapie ale teraz nie o tym.

Ostatnia runda doskonale to pokazuje czyt : 

28:42 - pan admin zostaje 1 zombie zabija afk  ( na 8 zombie 6 afków ). I co próbuje złapać kolegę sqlboy i no nie ukrywajmy coś mu nie wychodzi i jak on to ostatnio w skardze napisał cyt" ... bo nie wytrzymałem  .... " i tak było w tym momencie nie wytrzymał że ktoś jest lepszy od niego i zbanował go za "nadmierne latanie" na 3 godziny co jest to dla mnie śmieszne.

P.S 

Ta osoba nie powinna wchodzić w skład administracji jest niestabilny emocjonalnie jak na swój wiek po czym pokazuje to na serwerze. Proszę o degradacje tego admina bo po prostu zamiast poprawiać rozgrywkę on ją psuje. Już powoli odechciewa się wbijać gdy widze jego osobę na serwerze z tak wysoki flagami, powinien zostać zwykłym graczem.

Pozdrawiam i całuje

Unfriendly

//edit

@ vixentix  ale ty wiesz ze demka nie okłamiesz ? Dokładnie mogę podać czasówki w których byl w kampie

Edytowane przez UnFriendly
  • Lubie to ! 3
  • LOVE <3 2

gif  sygna.gif

Nie no @   UnFriendly zajebista skarga podoba mi się. Ogólnie mamy zajebisty skład administracji z lypsenem na czele 
ps
kiedy dostane admina na zombie ?
a chuj pisze podanie jeszcze raz

Przez BoxdeL,

2.5 W przypadku skarg, zabrania się wypowiadania osobom, których dana skarga nie dotyczy. (Wypowiadać się może jedynie składający skargę, oskarżony, świadkowie oraz administracja danego serwera)

Edytowane

Przez BoxdeL,

2.7 Zakaz obrażania, przeklinania oraz wyzywania. +1 warn

• kekw 1

po 1 uprzedziłem kolege zanim dałem mu slaya że jest zakaz używania działka a skoro dalej używał to dałem mu slaya.

po 2 nie używałem do głupot y@ pozatym mogłem poinformować gracza że jest taka możliwość aby odblokować się z lma do którego mi wszedł specjalnie.

po 3 zgnilek dostał bana za lm w teleporcie strzelanie z działka oraz blokowanie lmami graczy nie w swojej kampie. 

3.20 Lmy w teleportach  = 5 min/30 min/1h

3.18 Używanie działka = slay/ 5 min/1h

3.19 Blokowanie lmami (pkt. 2.17) = 5 min/30 min 

3.12 Zarażanie graczy przez ścianę tj skanowanie wystajacych rak głowy =  Ban 30min/1h

chciałem poinformować jeszcze że jak tylko wszedłem na serwer to gracze strasznie narzekali na tego gracza że ciągle skanuje/szparuje blokuje innych w kampach że nie mogli wyjść.

po 4 pan sqlboy q latał przez całą mapę przez wszystkie rundy więc ban był zasłużony 3.24Nadmierne  latanie po mapie = 3h/1 dzien

A co do zasady nadmiernego latania to kazi miał na myśli aby nie latać kilka rund z rzędu co niestety sqlboy robił bez przerwy.

Kapuś Kapuś inaczej 60-tka bez skrupułów sprzeda najlepszego ziomka

Pozdro 

Przez RIDE!,

Niepotrzebne propagowanie nienawiści

• -1 1
  • Przykro mi :( 1
  • Rzyganko 1

111.png

Odrzucam skargę. Ile można czytać tych wypocin. Czepiacie się naprawdę o to, że admin wykonuję swoją pracę.

• Lubie to ! 1
  • +1 2

boja

klxHwyM.png

boja

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie