Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA][Skarga] - Wieczorek44

Mlodziez Platformy Obywate
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Młodziez Platformy Obywatrelskiej

Nick Oskarżonego: Wieczorek44 czy jakos tak

Powód: Zadalem pytanie adminowi LIquit i Wieczorkowi czy na tej sieci dostaje się administratora po znajomosci i pod wzgledem kompetencji. Uslyszalem w odpowiedzi mnostwo wyzwisk w swoją stronę. Widocznie admini poczuli się dotknieci tym pytaniem. To jest oburzajace że admini nie reagują na wyzwiska i wulgaryzmy tylko zwykle pytania. Mam nadzieje że administracja ukaże tego szaleńca z administracji

Data: okolo 22: 35

Dowód: Świadkowie tej sytacji

• -1 2
  • kekw 3

No to tak po pierwsze Liquit nie jest adminem żadnego pytanie z twojej strony nie słyszałem oraz wyzwisk w twoją strone możliwe że byłeś po stronie przeciwnej a niestety nie słyszę co się dzieje po drugiej stronie. Jeśli coś się dzieje lub masz pytanie od tego jest u@. I nie nie dostaje się na tej sieci admina po znajomościach.

@ Kozak

• LOVE <3 1

Witam , jako iż ja cię zbanowałem wypowiem się pod tą skargą . 
A więc tak  bana dostałeś za nadużywanie mikro / obraze graczy / poruszanie tematów religijnych.
,, . Uslyszalem w odpowiedzi mnostwo wyzwisk w swoją stronę.''   Dziwne bo jakoś sobie nie przypominam .
,, To jest oburzajace że admini nie reagują na wyzwiska i wulgaryzmy tylko zwykle pytania.''  Skoro uważasz że Admin nie reaguje to zrób nowy temat rozpisz demka na których twoim zdaniem admin nie zareagował jak powinien i czekaj aż ktoś z Administracji sie tym zajmie . 

Edit: poruszanie tematów politycznych * 

Edytowane przez Kozak
  • Lubie to ! 4

36 minut temu, Kozak napisał:

Witam , jako iż ja cię zbanowałem wypowiem się pod tą skargą . 
A więc tak  bana dostałeś za nadużywanie mikro / obraze graczy / poruszanie tematów religijnych .
,, . Uslyszalem w odpowiedzi mnostwo wyzwisk w swoją stronę.''   Dziwne bo jakoś sobie nie przypominam .
,, To jest oburzajace że admini nie reagują na wyzwiska i wulgaryzmy tylko zwykle pytania.''  Skoro uważasz że Admin nie reaguje to zrób nowy temat rozpisz demka na których twoim zdaniem admin nie zareagował jak powinien i czekaj aż ktoś z Administracji sie tym zajmie . 

Czlowieku ja nie poruszałem tematów religijnych. Sugerowanie że ktoś dostał admina po znajmosci nie jest obrazą graczy. z naduzywaniem mikro moge sie zgodzić ale od tego jest mute

• Założyciel Sieci

Brak dowodów, nie możemy nic z tego ocenic, możesz rozpisać demko, datę godzinę masz, a ban słuszny, za nadużywanie mikro jak najbardziej admin może użyć takiej kary.

• LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie