Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA][Skarga]

yamahama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:yamahama

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :magus delta force

Powód skargi:FK

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

2022-07-24 15:51 2022-07-24 16:26 d

Czas zdarzenia: dzien 2 - wtorek jesli sie nie myle , w sumie nwm za co mnie zabil ten wyzej wymieniony koles , faworyzowal yng , spytalem sie yng jak tam po banie ?? w dobrej woli a tamten wlaczyl mikro spytal sie yng kogo i mnie zabil gdzie przypomniam polecenia wykonywalem zgodnie z poleceniem , wnosze o bana dla niego a najlepiej to jesli mozna o bana na ct bo to nie 1 raz taka sytuacja

Edytowane przez yamahama
  • kekw 2
  • Rzyganko 1

Wyzywałeś go na czacie, prowokowałeś. Nie było admina więc wymierzyłem sprawiedliwość na własną rękę. 

Proszę, miseczka dla ciebie. Wypłacz się. 

Miska kuchenna plastikowa Praktyczna miętowa 3 l - Florina.pl

• +1 3
  • kekw 6
  • Rzyganko 2

haha wyzywalem go , dobra po 1 nie jestes adminem tutaj i mam nadzieje ze nigdy nie bd a po 2 ani razu go nie wyzwalem , koncze , czekam na decyzje o ukaranie twojej eh musze to powiedziec osoby ps.a to miska z ktorej ty jesz ?? ;)

• kekw 3
  • Rzyganko 1

Wiem nie powinienem się wypowiadać ale

@   yamahama  jesteś jednym z największych prowokatorów na serwerze i bardzo często kłótnie zaczynają się od twojej osoby masz rację Magus nie powinien cię zabić wtedy.

@   Magus Nie powinieneś wymierzać sprawiedliwości na własną odpowiedzialność od tego jest admin/strażnik. Skoro nie było nikogo za wymienionych na serwerze mogłeś wbić na ts raczej ktoś tam siedzi, napisać na forum czy jest admin jb, albo na discord wtedy zareagował bym odrazu, a jeżeli nie miał bym możliwości wbicia na serwer to napisał bym na naszej grupce na mess i ktoś by wbił

• +1 3
  • LOVE <3 1

Discord Sieciowy :) https://discord.gg/sxNK9nmyQF
Serwerek jb :))

12 minut temu, Piesy napisał:

Wiem nie powinienem się wypowiadać ale

@   yamahama  jesteś jednym z największych prowokatorów na serwerze i bardzo często kłótnie zaczynają się od twojej osoby masz rację Magus nie powinien cię zabić wtedy.

@   Magus Nie powinieneś wymierzać sprawiedliwości na własną odpowiedzialność od tego jest admin/strażnik. Skoro nie było nikogo za wymienionych na serwerze mogłeś wbić na ts raczej ktoś tam siedzi, napisać na forum czy jest admin jb, albo na discord wtedy zareagował bym odrazu, a jeżeli nie miał bym możliwości wbicia na serwer to napisał bym na naszej grupce na mess i ktoś by wbił

Jak wiesz że nie powinieneś się wypowiadać to po co się wypowiadasz 🤣🤣 Piesy to ty tak odbierasz że ja zaczynam nawet wiem czm boli cię cały czas jedna sprawa że ja przegrałeś ..... Ale życie chłopcze takie jest , nie byłeś na serwie wtedy to się nie wypowiadaj , musisz mieć więcej pokory bo w dorosłym życiu ci się przyda ,dziękuję 

Edytowane przez yamahama
  • LOVE <3 1
  • Rzyganko 1

Bardzo proszę o zamknięcie tematu, jeżeli to cokolwiek przyspieszy to przyznaje się do winy i proszę o ukaranie <3

• Mistrzostwo 1

• Administrator

Gracz @   Magus  zostanie ukarany zgodnie z taryfikatorem.

@   yng  zachowuj się na serwerze, a @   yamahama  nie wdawaj się w niepotrzebne kłótnie.

• LOVE <3 1
  • Mistrzostwo 1

• Administrator

2EL8s4N.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie