Skocz do zawartości

Zablokowane [#9 Q&A] ODPOWIEDZI NAILA

Naila
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

D2397499-2DCB-4D6E-A451-40B361A34365.png.53584bdd13812baaa965856facf8d22a.png.bcb11913eada4f47136a975c04ab5fb3.png

[Q] - Długo już jesteś z Archonkiem?

[A] Chyba aż za długo :D Ponad rok.Coś się kończy coś zaczyna :D

[Q] - Czy planujesz syna z Archonkiem i czy będziesz go uczyła bycia toxiciem?

[A] Może za 10 lat  i nie jestem toksyczna tylko szczera

[Q] - Kiedy mix?

[A] Aktualnie choruję a co do mixa to zależy jak będzie dobra ekipa to i będzie mix ^.* 

[Q] - Bijesz frajerów na zm?

[A] Rzecz jasna i oczywista ,że tak nawalam z bazooki 

[Q] - Pozdrowisz dla widza?

[A] Pozdrawiamz rodzinką ! 

[Q]  Jaki sport lubisz najbardziej?

[A] Hmm sportów uwielbiam wiele ale zakochana jestem w piłce ręcznej :) A po za nią uwielbiam siatkówkę, piłkę nożną i unihokej ! 

[Q] Ile jesteś w stanie zjeść cheesburgerów?

[A] W sumie nie jestem pewna pewnie bym z dwa na pewno zjadła chyba muszę kiedyś sprawdzić albo z kimś się zmierzyć! 

[Q]  Ile masz wzrostu?

[A] 157 cm 

[Q] Czemu Cię często nie ma? 

[A] Często staram się wyjść z domu albo zajmuję się oglądaniem netflixa, ewentualnie gram w jakieś zm/gta nie przebywam zbyt dużo na forum 

[Q]  Ile planujesz dzieci? :D 

[A] Córkę i syna

[Q] Czy masz samochód?

[A] Nie. Przez pewną przykrą sytuację w życiu aktualnie też nie posiadam prawka. Może za pewien czas się przekonam co do prawa jazdy.

[Q] Kiedy ślub z Archaonkiem?

samochód?

[A] Nigdy :D Nigdy nie chcę ślubu a tym bardziej kościelnego

[Q] Czy kiedyś czitowałaś?

[A] Oczywiście gdy zaczynałam pogrywać w cs 1.6 kiedyś pobrałam pierwsze lepsze czity z chomikuj i potem po odpaleniu ich na monitorze miałam zamiast normlanych graczy to takie grubasy biegające :D 

[Q] Kiedy będą dzieci?

[A] To chyba za 10 lat :D 

[P]Co uważasz za swój największy sukces?

[A]  Chyba moim największym sukcesem  było wyleczenie się z choroby

[P]Jakie masz największe marzenie?

[A] Moim największym marzeniem jest wyzdrowienie. Lecz na ten moment jest to niemożliwe.

Więc marzy mi się dom z dużym podwórkiem i w cichym miejscu.

Gdzie mogłabym wypoczywać na dużym balkonie oglądając gwiazdy z moją drugą połówkom ...

Widok moich dzieci i wnuczek biegających szczęśliwych i zdrowych.

[P]Co uważasz za swoją największą zaletę/wadę?

[A] W sumie ciężko jest mówić o sobie bo zawszę łatwiej mówić o kimś.

Zaleta  to w sumie to ,że jestem osobą wyrozumiałą .Wysłucham ,porozmawiam i postaram się w jakikolwiek  sposób pomóc

A wada jest taka ,że strasznie szybko się denerwuję.

Najpierw mówię potem myślę.

[P]Co najbardziej cenisz w ludziach?

Szczerość przede wszystkim ale to rzecz jasna i banalna każdy ceni szczere i lojalne osoby.

Cenie w ludziach poczucie humoru .

Uwielbiam osoby ,które potrafią się pośmiać ale też i dostosować humor i zachowanie do danej sytuacji.

Uważam również ,że cechą jaką można cenić w drugiej osoby to stawanie w obronie bliskiej osoby :) 

[P]Co jest, Twoim zdaniem, najważniejsze w życiu?

[A] Oczywiście ,że zdrowie .

Ja jako osoba chorująca na niewyleczalną cukrzycę .

Biorąca codziennie do każdego posiłku insulinę kując się ciągle w mięsnie przez co powstają siniaki i guzy oddałabym wszystko za bycie zdrowym.

Naprawdę wolałabym mieszkać pod mostem niż być osobą o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności .

Z mostu można się wydostać i wyjść na prostą z chorobą nieuleczalną już ciężej

[P]Jakie masz najbardziej szczęśliwe wspomnienie?

[A]  Myślę ,że przez życie jakie scenariusz mi pisało to aktualnie chyba to ,że będę ciocią dziewczynki i chrzestną chłopca

[P]Co najbardziej denerwuje Cię w ludziach?

[A] To jak bardzo potrafią mówić na siebie za plecami a potem udawać wielce przyjaciół.

Jak potrafią kłamać w żywe oczy nie domyślając się ,że druga osoba zna już prawdę.

I chyba najbardziej denerwuję mnie to ,że kiedy zwierzasz się osobie ,której ufasz z swoich problemów i tego co cię rani.

A ona później sama sprawia  ci ból w ten sposób. Uderzając w twoje słabe punkty.

Nie lubię też osób ,które biorą tak zwany proszek uważając ,że to tylko zabawa .

[P]Jaki dzień swojego życia najmilej wspominasz?

[A]  Chyba mój pierwszy samodzielny wyjazd z domu bez nikogo poczułam się wtedy taka dorosła i dojrzała.

I ta myśl ,że rodzice ci ufają . Bo mogli m zaufać zawszę i do tej pory tak zostało.

Również  miło wspominam czas spędzony z najbliższymi  i moje lekcję nauki jazdy na rolkach i rowerze  w sumie bardzo zabawne ;D 

[P]Czego nie mogłabyś wybaczyć w przyjaźni?

[A] Kłamstwa.  Jednak przyjaciel to osoba ,która powinna być z tobą szczera we wszystkim.

[P]Czy jest coś, czego się boisz?

[A] Przede wszystkim boje się ciemności . Jestem osobą ,która co trzy sekundy musi spojrzeć za siebie idąc sama.

A po każdym horrorze muszę wszędzie zapalić Światła lub biec ewentualnie biorę kogoś ze sobą :D 

[P]Gdybyś miała spakować 5 rzeczy i wyjechać daleko, co zabrałabyś?

[A]  Insulina, telefon ,ładowarkę ,pieniądze i słuchawki

[P]Gdybyś była bardzo bogata, co zrobiłabyś?

[A] Pomogłabym potrzebującym osobą i kupiła sobie wielki doooom z dużym podwórkiem! Ale najpierw bym zaczęła od pomocy najbliższym ! :) 

[P]Z czego jesteś najbardziej dumna w życiu?

[A]  Tego ,że moja rodzina jest szczęśliwa i wychodzi na prostą. Ja stawiam siebie na ostatnim miejscu :) 

[P]Czego najbardziej w życiu żałowałaś?

[A]  Szczerze mówiąc wolałabym tu wszystkim nie pisać o takich sprawach myślę ,że osobie ,której ufam mogłabym mówić a tu tak ogólnie 

czego żałuję i mogłabym się podzielić ze wszystkimi to tego ,że nie dbałam o swoja chorobę przez co są komplikację.

[P] Czemu nie umiesz pływać?

[A] Potrafię  może nie doskonalę ale wchodzę tylko do wody kiedy mam grunt pod nogami dalej się boję bo dostaję ataku paniki ,że mogę się  utopić

[P] Czemu się topiłaś nad jeziorem, a ja Cię musiałem jak zwykle ratować?

[A]  Podtopiłeś mnie śmiejąc się a ja się bałam i nie uratowałeś tylko sama się uwolniłam.

[P] Sprzedaj przepis na pancakesy pls 

[A] Kucharz nie zdradza swoich przepisów

[P] Kiedy w końcu będziesz miała movement

[A] Wtedy przestanie ci wypi**** komputer 

[P] Kiedy w końcu nauczysz się strzelać w tą giereczke?

[A] Ja potrafię strzelać doskonale ale tylko wtedy kiedy cię nie ma . Bo krzyczysz

[P] Kiedy w końcu nie będę musiał Ci mówić co masz robić na fastcupie

[A]  Nikt ci nie karze pozwól mi samej grać a będzie o wiele lepiej.

[Q] Ile już się znasz z archonem?

[A] Około 2 lat

[Q] Gdzie chciałabyś wyjechać na wymarzone wakacje?

[A] Plaża myślę ,że kiedyś może Hiszpania 

[Q] Czemu jesteś takim toxiciemXD?

[A] Toksyczność- wyrażanie swojej opinii i bycie szczerym to różnica

[Q] Wolisz oglądać horrory czy komedie? 

[A] Tutaj raczej 50-50 :D 

[Q] Była w Twoim życiu sytuacja, którą chciałabyś przeżyć jeszcze raz?

[A] Myślę ,że na ten moment takiej sytuacji nie było ,którą chciałabym przeżyć jeszcze raz ale mam nadzieję ,że życia scenariusz

taka chwilę mi pisze.

[Q] Co byś zmieniła na forum?

[A] Aktualnie wszystko mi się podoba :D

NOMINUJĘ : @ opur

@ Mrs.Ana  @  kajusia

Edytowane przez Naila
  • +1 2
  • LOVE <3 6

image.gif.0392f8dc0cc67149105b3156516d32d9.gif

kox odpowiedzi pozdrawiam

• Dzięki ! 1

wiktorek ''KOKS'' - chęć zabłyśnięcia poprzez wpierdolenie się do każdego w każdą możliwą okazję do spiny, która go nie dotyczy, ale musi pokazać przed innymi, jaki to on odważny w dyskusji, ego to już chłopaczek ma na saturnie jak widać, cwaniak jedynie za klawiaturką, bo tu bezpiecznie, po liściu by zdał sobie sprawę i spadł na ziemię to może by zrozumiał.y Weź się chłopaczku popatrz w lustro i spójrz co wypisujesz tutaj czasem, ale wydaje mi się, że człowieka to już sie nie da zmienić niestety. Nie marnujcie czasu z dawania mu satysfakcji dzięki zwracaniu uwagi. Tak na zakończenie, słyszałem od niektórych, że pokory to ci brak i dziwię się, że właściciel pozwala ci tu nadal przebywać, miłego dzionka wszystkim. Płacz i ''XD'' zawita od tego atencjusza, spodziewajcie się, jeśli to odczyta.

• V.I.P

Lekko się czytało odpowiedzi.Coz, co do fałszywych ludzi, to racja, bez znaczenia na wiek, nigdy się nie zmieniają.Duzo  zdrowia życzę.

Edytowane przez MaRazm R.I.P.
Literówka
  • Dzięki ! 1

• Gość promuje ten temat
  •  kajusia przestał(a) promować temat
  •  kajusia zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie