Skocz do zawartości

Zablokowane [#9 Q&A] ODPOWIEDZI NAILA

Naila
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

D2397499-2DCB-4D6E-A451-40B361A34365.png.53584bdd13812baaa965856facf8d22a.png.bcb11913eada4f47136a975c04ab5fb3.png

[Q] - Długo już jesteś z Archonkiem?

[A] Chyba aż za długo :D Ponad rok.Coś się kończy coś zaczyna :D

[Q] - Czy planujesz syna z Archonkiem i czy będziesz go uczyła bycia toxiciem?

[A] Może za 10 lat  i nie jestem toksyczna tylko szczera

[Q] - Kiedy mix?

[A] Aktualnie choruję a co do mixa to zależy jak będzie dobra ekipa to i będzie mix ^.* 

[Q] - Bijesz frajerów na zm?

[A] Rzecz jasna i oczywista ,że tak nawalam z bazooki 

[Q] - Pozdrowisz dla widza?

[A] Pozdrawiamz rodzinką ! 

[Q]  Jaki sport lubisz najbardziej?

[A] Hmm sportów uwielbiam wiele ale zakochana jestem w piłce ręcznej :) A po za nią uwielbiam siatkówkę, piłkę nożną i unihokej ! 

[Q] Ile jesteś w stanie zjeść cheesburgerów?

[A] W sumie nie jestem pewna pewnie bym z dwa na pewno zjadła chyba muszę kiedyś sprawdzić albo z kimś się zmierzyć! 

[Q]  Ile masz wzrostu?

[A] 157 cm 

[Q] Czemu Cię często nie ma? 

[A] Często staram się wyjść z domu albo zajmuję się oglądaniem netflixa, ewentualnie gram w jakieś zm/gta nie przebywam zbyt dużo na forum 

[Q]  Ile planujesz dzieci? :D 

[A] Córkę i syna

[Q] Czy masz samochód?

[A] Nie. Przez pewną przykrą sytuację w życiu aktualnie też nie posiadam prawka. Może za pewien czas się przekonam co do prawa jazdy.

[Q] Kiedy ślub z Archaonkiem?

samochód?

[A] Nigdy :D Nigdy nie chcę ślubu a tym bardziej kościelnego

[Q] Czy kiedyś czitowałaś?

[A] Oczywiście gdy zaczynałam pogrywać w cs 1.6 kiedyś pobrałam pierwsze lepsze czity z chomikuj i potem po odpaleniu ich na monitorze miałam zamiast normlanych graczy to takie grubasy biegające :D 

[Q] Kiedy będą dzieci?

[A] To chyba za 10 lat :D 

[P]Co uważasz za swój największy sukces?

[A]  Chyba moim największym sukcesem  było wyleczenie się z choroby

[P]Jakie masz największe marzenie?

[A] Moim największym marzeniem jest wyzdrowienie. Lecz na ten moment jest to niemożliwe.

Więc marzy mi się dom z dużym podwórkiem i w cichym miejscu.

Gdzie mogłabym wypoczywać na dużym balkonie oglądając gwiazdy z moją drugą połówkom ...

Widok moich dzieci i wnuczek biegających szczęśliwych i zdrowych.

[P]Co uważasz za swoją największą zaletę/wadę?

[A] W sumie ciężko jest mówić o sobie bo zawszę łatwiej mówić o kimś.

Zaleta  to w sumie to ,że jestem osobą wyrozumiałą .Wysłucham ,porozmawiam i postaram się w jakikolwiek  sposób pomóc

A wada jest taka ,że strasznie szybko się denerwuję.

Najpierw mówię potem myślę.

[P]Co najbardziej cenisz w ludziach?

Szczerość przede wszystkim ale to rzecz jasna i banalna każdy ceni szczere i lojalne osoby.

Cenie w ludziach poczucie humoru .

Uwielbiam osoby ,które potrafią się pośmiać ale też i dostosować humor i zachowanie do danej sytuacji.

Uważam również ,że cechą jaką można cenić w drugiej osoby to stawanie w obronie bliskiej osoby :) 

[P]Co jest, Twoim zdaniem, najważniejsze w życiu?

[A] Oczywiście ,że zdrowie .

Ja jako osoba chorująca na niewyleczalną cukrzycę .

Biorąca codziennie do każdego posiłku insulinę kując się ciągle w mięsnie przez co powstają siniaki i guzy oddałabym wszystko za bycie zdrowym.

Naprawdę wolałabym mieszkać pod mostem niż być osobą o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności .

Z mostu można się wydostać i wyjść na prostą z chorobą nieuleczalną już ciężej

[P]Jakie masz najbardziej szczęśliwe wspomnienie?

[A]  Myślę ,że przez życie jakie scenariusz mi pisało to aktualnie chyba to ,że będę ciocią dziewczynki i chrzestną chłopca

[P]Co najbardziej denerwuje Cię w ludziach?

[A] To jak bardzo potrafią mówić na siebie za plecami a potem udawać wielce przyjaciół.

Jak potrafią kłamać w żywe oczy nie domyślając się ,że druga osoba zna już prawdę.

I chyba najbardziej denerwuję mnie to ,że kiedy zwierzasz się osobie ,której ufasz z swoich problemów i tego co cię rani.

A ona później sama sprawia  ci ból w ten sposób. Uderzając w twoje słabe punkty.

Nie lubię też osób ,które biorą tak zwany proszek uważając ,że to tylko zabawa .

[P]Jaki dzień swojego życia najmilej wspominasz?

[A]  Chyba mój pierwszy samodzielny wyjazd z domu bez nikogo poczułam się wtedy taka dorosła i dojrzała.

I ta myśl ,że rodzice ci ufają . Bo mogli m zaufać zawszę i do tej pory tak zostało.

Również  miło wspominam czas spędzony z najbliższymi  i moje lekcję nauki jazdy na rolkach i rowerze  w sumie bardzo zabawne ;D 

[P]Czego nie mogłabyś wybaczyć w przyjaźni?

[A] Kłamstwa.  Jednak przyjaciel to osoba ,która powinna być z tobą szczera we wszystkim.

[P]Czy jest coś, czego się boisz?

[A] Przede wszystkim boje się ciemności . Jestem osobą ,która co trzy sekundy musi spojrzeć za siebie idąc sama.

A po każdym horrorze muszę wszędzie zapalić Światła lub biec ewentualnie biorę kogoś ze sobą :D 

[P]Gdybyś miała spakować 5 rzeczy i wyjechać daleko, co zabrałabyś?

[A]  Insulina, telefon ,ładowarkę ,pieniądze i słuchawki

[P]Gdybyś była bardzo bogata, co zrobiłabyś?

[A] Pomogłabym potrzebującym osobą i kupiła sobie wielki doooom z dużym podwórkiem! Ale najpierw bym zaczęła od pomocy najbliższym ! :) 

[P]Z czego jesteś najbardziej dumna w życiu?

[A]  Tego ,że moja rodzina jest szczęśliwa i wychodzi na prostą. Ja stawiam siebie na ostatnim miejscu :) 

[P]Czego najbardziej w życiu żałowałaś?

[A]  Szczerze mówiąc wolałabym tu wszystkim nie pisać o takich sprawach myślę ,że osobie ,której ufam mogłabym mówić a tu tak ogólnie 

czego żałuję i mogłabym się podzielić ze wszystkimi to tego ,że nie dbałam o swoja chorobę przez co są komplikację.

[P] Czemu nie umiesz pływać?

[A] Potrafię  może nie doskonalę ale wchodzę tylko do wody kiedy mam grunt pod nogami dalej się boję bo dostaję ataku paniki ,że mogę się  utopić

[P] Czemu się topiłaś nad jeziorem, a ja Cię musiałem jak zwykle ratować?

[A]  Podtopiłeś mnie śmiejąc się a ja się bałam i nie uratowałeś tylko sama się uwolniłam.

[P] Sprzedaj przepis na pancakesy pls 

[A] Kucharz nie zdradza swoich przepisów

[P] Kiedy w końcu będziesz miała movement

[A] Wtedy przestanie ci wypi**** komputer 

[P] Kiedy w końcu nauczysz się strzelać w tą giereczke?

[A] Ja potrafię strzelać doskonale ale tylko wtedy kiedy cię nie ma . Bo krzyczysz

[P] Kiedy w końcu nie będę musiał Ci mówić co masz robić na fastcupie

[A]  Nikt ci nie karze pozwól mi samej grać a będzie o wiele lepiej.

[Q] Ile już się znasz z archonem?

[A] Około 2 lat

[Q] Gdzie chciałabyś wyjechać na wymarzone wakacje?

[A] Plaża myślę ,że kiedyś może Hiszpania 

[Q] Czemu jesteś takim toxiciemXD?

[A] Toksyczność- wyrażanie swojej opinii i bycie szczerym to różnica

[Q] Wolisz oglądać horrory czy komedie? 

[A] Tutaj raczej 50-50 :D 

[Q] Była w Twoim życiu sytuacja, którą chciałabyś przeżyć jeszcze raz?

[A] Myślę ,że na ten moment takiej sytuacji nie było ,którą chciałabym przeżyć jeszcze raz ale mam nadzieję ,że życia scenariusz

taka chwilę mi pisze.

[Q] Co byś zmieniła na forum?

[A] Aktualnie wszystko mi się podoba :D

NOMINUJĘ : @ opur

@ Mrs.Ana  @  kajusia

Edytowane przez Naila
  • +1 2
  • LOVE <3 6

kox odpowiedzi pozdrawiam

• Dzięki ! 1

wiktorek ''KOKS'' - chęć zabłyśnięcia poprzez wpierdolenie się do każdego w każdą możliwą okazję do spiny, która go nie dotyczy, ale musi pokazać przed innymi, jaki to on odważny w dyskusji, ego to już chłopaczek ma na saturnie jak widać, cwaniak jedynie za klawiaturką, bo tu bezpiecznie, po liściu by zdał sobie sprawę i spadł na ziemię to może by zrozumiał.y Weź się chłopaczku popatrz w lustro i spójrz co wypisujesz tutaj czasem, ale wydaje mi się, że człowieka to już sie nie da zmienić niestety. Nie marnujcie czasu z dawania mu satysfakcji dzięki zwracaniu uwagi. Tak na zakończenie, słyszałem od niektórych, że pokory to ci brak i dziwię się, że właściciel pozwala ci tu nadal przebywać, miłego dzionka wszystkim. Płacz i ''XD'' zawita od tego atencjusza, spodziewajcie się, jeśli to odczyta.

Lekko się czytało odpowiedzi.Coz, co do fałszywych ludzi, to racja, bez znaczenia na wiek, nigdy się nie zmieniają.Duzo  zdrowia życzę.

Edytowane przez MaRazm R.I.P.
Literówka
  • Dzięki ! 1

SYR 8 

• Gość promuje ten temat
  • kajusia przestał(a) promować temat
  • kajusia zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie