Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA][Skarga] pvpszlugi

niemczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: sadj aka niemczyk KILLIMANJARO 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli)  :  pvpszlugi | TO PEWNIE ZNACIE BO TO WASZ STRAZNIK

Powód skargi: Poprostu siedzi na jb ludzie robia se fk w ct dawaja zabawy w trakcie bunty czy tam po buncie bez powodu daja duszka komus 3 ludzi w ct na 6 + pvpszlugi nic nie robi i mnie kicka z wiadomoscia: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zbanowany przez Admina: pvpszlugi [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.PsychaSiada.pl [AMXBans] Powod: 'ochlon' [AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut' [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_2:0:83001210' [AMXBans] Twoje IP: '---' [AMXBans] =============================================== sadj aka niemczyk KILLIMANJARO :  co mnie bijesz || Bez sensu troche bo napisalem tylko za przeproszeniem kurw*a a on ma w dupie zamiast zrobic cos z tamtymi co robia fk i zabawy bo buncie i nie prowadza od 5 minut i stoja afk to beka Dlatego skladam skarge dla niego. 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):  Sa moze niektorzy panowie tam dawali mu skargi ze nic nie robi albo cos bo gracze se fk robia a on nic

Czas zdarzenia:   18:44

• LOVE <3 1
  • Mistrzostwo 1

• Administrator

Byłem w danym momencie na serwerze.

Ban nałożony słusznie po ostrzeżeniu na y@ przez @ pvpszlugi

• LOVE <3 1
  • Rzyganko 1

• Administrator

z8bym9Y.png

• Dzięki ! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie