Skocz do zawartości

Zablokowane [TEMAT ZAMKNIĘTY][Odwołanie] Twarda Petarda Ojca w Odbycie

shipi111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: Twarda Petarda Ojca w Odbycie
STEAMID: 'STEAM_1:0:1336704577'

Serwer: COD 201 LVL
Data zdarzenia: 21/07/2022
Link do bana: http://psychobans.pl/amxbans/ban_list.php?bid=2687

Opis sytuacji:

Witam, na serwerze występuje bug z granatami, mianowicie czasem po rozpoczęciu rundy blokada 5 sekund nie działa i albo od razu można rzucić granata albo po 3 sekundach około, przynajmniej u mnie na klasie szpieg tak się to buguje, admini serwera wiedzą o tym bugu. 

Fakt faktem  wykorzystywałem ten bug lecz nie wiedziałem, że za to jest  ban i na  dodatek perm. Przeczytałem teraz regulamin i wiem, że jest tam napisane ,że nieznajomość regulaminu szkodzi i mój błąd prawda  powinienem przczytać regulamin wcześniej , ale czy jest szansa na ub albo złagodzenie kary z racji tego, że administracja zastrzega sobie prawo do zmiany taryfikatoru? 

Przyjemnie mi się gra na serwerze i raczej nie mam żadnych innych zgrzytów z administracją, więc chciałbym sobie jeszcze pograć na serwerze, ale wiem, że regulamin jest regulaminem , mój błąd nie zastosowałem się, więc całkowicie rozumiem bana, ale prosze po prostu o luźne rozpatrzenie tego postu i informacje czy można coś zmienić w tej sprawie.

Pozdrawiam 🙂

Edytowane przez shipi111
  • kekw 1

•   shipi111 zmienił(a) tytuł na [Odwołanie] Twarda Petarda Ojca w Odbycie

Powinieneś zostać potraktowany tak jak mówi regulamin, wykorzystywanie błędów serwera/gry grozi banem perm. 

Jako, iż jesteś pierwszy z takim powodem bana bana skracam do 1 dnia. Ale doszły mnie słuchy, że ktoś Ci mówił o tym abyś nie wykorzystywał tego błędu i ponoć ta osobę wyśmiałeś. 

Na PW poproszę cię jak to robisz, będę próbował coś zadziałać w tej kwestii. 

• LOVE <3 1

8 minutes ago, szczypek said:

Hej, dzięki wielkie w takim razie i bardzo doceniam  😃 Fakt któryś z graczy mi powiedział żebym po prostu nie rzucał tych granatów przed 5 sek, ale nie tyle co go wyśmiałem po prostu odpowiedziałem, że nie moja wina ,że się bugują i nie było to w prześmiewczym kontekście a bardziej żartobliwym  , choć mógł to tak odebrać wiadomo , plus też nie wiedziałem, że za to jest ban bo nie byłem akurat o tym poinformowany, choć w sumie mogłem sie domyślić tego i tak nie robić za co przepraszam. Pozdrawiam 

Przez szczypek,

Czekam na PW ze sposobem

• Junior Admin
klxHwyM.png

• LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie