Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA PRZYJĘTA]Propozycja

Boski Z Polski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: @  Boski Z Polski

Czego dotyczy propozycja: Kilku rzeczy

Co by wprowadziła: Porządek na forum

Opis: 

1. Legenda + @ Technik Forum

1.1. Pozycja @ Technik Forum

a.png.62f0f95e051bc13f2e826c1007bf9723.png

Nadal ranga @ Technik Forum jest nad rangą @ Moderator, która jest typowo rangą administracyjną. Skoro ktoś nie będzie mógł znieść widoku @ Technik Forum w rangach forumowych, to dodajcie pod @ Moderator.

@ Moderator> @ Technik Forum

1.2. Ranga @ Młodszy Technik Forum

Kolor jest do zmiany...

1.3 Rozwijana ranga @ Technik , w której będzie znajdować się @ Technik Forum oraz @ Młodszy Technik Forum

2. Dodanie rangi @Technik Serwera Głosowego

3. Ranga Bywalec + Przyjaciel

4. Forum Boczne

Jak możemy zauważyć, w forum bocznym mamy dużo wolnego miejsca i warto by coś tam dać. Proponuję dodać blok "Partnerzy", który był i został znowu usunięty oraz dodatkowo rozwinąć tam gdzie można, itemy bloków. Tzn:.

b.png.ab9ebc66ed3000397b3acad90606326c.png

Z 5 itemów, można byłoby zwiększyć do 8. Dzięki temu, forum boczne byłoby dłuższe. 
Dodatkowo. Proponuję poprzestawiać ponownie bloki. Bloki dotacji można by dać niżej.

@ Technik Forum do roboty <3  

Przez Oshee,

3 i 5 punkt zrealizowany przeze mnie

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

• Opiekun Typerów
5 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Nadal ranga @ Technik Forum jest nad rangą @ Moderator, która jest typowo rangą administracyjną. Skoro ktoś nie będzie mógł znieść widoku @ Technik Forum w rangach forumowych, to dodajcie pod @ Moderator.

@ Moderator> @ Technik Forum

Moim zdaniem akurat Technik ma większą rolę administracyjną, jak moderator, więc jest dobrze obecnie ;) Co więcej, ja moda przesunąłbym do zakładki forumowe na 1 pozycje ;) Moderator pilnuje i nadzoruje forum. Nie ma dostępu do ACP. Chyba, że tu jest inaczej. :) 

• Lubie to ! 3
  • -1 1
  • kekw 1
  • Mistrzostwo 1
  • JP2 1

24 minuty temu, Darth Vader napisał:

Moim zdaniem akurat Technik ma większą rolę administracyjną, jak moderator

Technik nie ma żadnej roli administracyjnej. Nie podejmuje decyzji, nie może nadać warna w teorii czy samowolnie zbanować użytkownika. Zajmuje się typowo forum, więc bardziej jest rangą forumową. Logiczne, że potrzebuje dostęp do ACP, żeby móc pracować.

Nie oszukujmy się, @ Moderator zawsze miał dźwięk reprezentacyjny, poważna ranga, a technik to technik. 

Ewentualnie zawsze możemy przenieść i @ Moderator oraz @ Technik Forum, ale nadal @ Moderator jest o wiele ważniejszy i ma większe uprawnienia. 
@ Moderator może nadać warna @ Technik Forum, a w drugą stronę już nie. 

Historia dużych sieci już nieraz pokazała, że technicy nie powinni mieć dużo do gadania bo tylko psują sieci. Pozdro Paweł i ścierwo z 1s2k. 

Edytowane przez Boski Z Polski
  • Lubie to ! 1
  • -1 1
  • kekw 2

Ja się jedynie z forum bocznym bym nie zgodziła. 

Dlatego, że im więcej bloków tym więcej syfu, ale fakt faktem pasuje to poukładać. 

Co do rang bywalec i przyjaciel, no dla mnie są zbędne trochę 😛 to już lepiej zrobić coś oryginalnego 🤷

@ Cycu ;]  Od dawien dawna było tak, że @ Moderator jest jak administracja i taka prawda. Technik jest tylko od forum, więc akurat niestety głupotą jest dla mnie napisanie, że technik "teoretycznie" jest ważniejszy, bo nie prawda. 
Wy działacie na zlecenie, a nie pilnujecie forum i nie jesteście nikim więcej niż osobami, które odpowiadają za sprawy techniczne. To tak jakby powiedziec ze technik serwera jest wyzej od opiekuna serwerra, a to nie prawda :D

Z tego co wiem technik nie może nadawać Warnow ani innych takich. Macie to zakazane. Takie i formacje kiedyś otrzymałam od ktoregos z właścicieli. Nie możecie ingerować w warny ostrzeżenia oraz moderację tematów. Jesteście tylko osobami od forum.

Edytowane przez Mrs.Ana

• Organizator

1. Czy coś to zmieni?

2 ++

3. Według mnie PsychoBywalec oraz PsychoIdole brzmiało by lepiej.

4.Tu masz rację  

• Lubie to ! 1

image.gif

1. Ranga Technik Forum ma dostęp do ACP, a także do panelu moderatora, Moderator jest osobą, która zajmuję się porządkiem na forum, więc taka opcja, żeby technik był pod Moderatorem moim zdaniem nie ma opcji. Moderator sam powinien być w rangach forumowych, a nie w administracyjnych, ponieważ jak sama nazwa wskazuje ma dostęp do ACP - PANELU ADMINISTRACYJNEGO, a Moderator już nie. 

4 godziny temu, Boski Z Polski napisał:

Historia dużych sieci już nieraz pokazała, że technicy nie powinni mieć dużo do gadania bo tylko psują sieci.

Nie powinni mieć dużo do gadania? A jednak, bo jeżeli pojawia sie dana propozycja to muszą stwierdzić, czy jest wykonalna, czy będzie współgrała z innymi czynnikami forum, a także jak będzie działała na tle ładowania forum. 

Technik może nadawać warny, nie ma ograniczonego dostępu, tylko ze strony technika " nie wypada ". A jednak spotkałem się z tym, że jednak technicy także uczestniczyli w życie forum i robili rzeczy, które robią od j@ w górę, czyli nadawanie rang, dawać blokady na CB, nadawać warny itp. Moderator jest o wiele ważniejszy ? Nie ma znaczenia kto jest ważniejszy, każdy w administracji/moderacji ( oraz rang moderacyjnych ) jest ważny, nie ma znaczenia, aczkolwiek hierarchia musi być. Technikami się zajmują Właściciele, to oni za nich odpowiadają a nie niższa ranga, dlatego jak ty to powiedziałeś w jednej dyskusji, że nawet j@ ma prawo nas zdegradować to nie zgodzę się z tym, tak samo H@. Bo jednak to od Właścicieli zależy kto ma technika, bo mają uprawnienia równo z Właścicielem forum. Nikomu to nie przeszkadza, że technik jest w administracyjnych  i to że jest nad moderatorem, moim zdaniem nawet powinien być pod Właścicielem, ponieważ - tak jak wspomniałem wyżej, to od nich zależy kto ma tą rangę, oraz to oni za nich odpowiadają ;). + odniosę się do tego, że technicy tylko psują sieci, to w takim razie zabierzcie wszystkim technikom rangi, bo przecież tylko psują sieci. Rozwalaniem, psuciem sieci można nazwać niedogadywanie się w krągu administracyjnym i dawaniu " ultimatum ".

• +1 3
  • kekw 2

30 minut temu, Cycu ;] napisał:

1. Ranga Technik Forum ma dostęp do ACP, a także do panelu moderatora, Moderator jest osobą, która zajmuję się porządkiem na forum, więc taka opcja, żeby technik był pod Moderatorem moim zdaniem nie ma opcji. Moderator sam powinien być w rangach forumowych, a nie w administracyjnych, ponieważ jak sama nazwa wskazuje ma dostęp do ACP - PANELU ADMINISTRACYJNEGO, a Moderator już nie. 

Zacznij myśleć chłopie. Czy oficjalnie możesz dać warna? Czy moderator może dać Tobie warna? Tyle w temacie, Moderator > Technik

4 godziny temu, Boski Z Polski napisał:

Historia dużych sieci już nieraz pokazała, że technicy nie powinni mieć dużo do gadania bo tylko psują sieci.

Nie powinni mieć dużo do gadania? A jednak, bo jeżeli pojawia sie dana propozycja to muszą stwierdzić, czy jest wykonalna, czy będzie współgrała z innymi czynnikami forum, a także jak będzie działała na tle ładowania forum. 

Nie powinni mieć nic do gadania jeśli chodzi o funkcjonowanie sieci. Jeśli chodzi o możliwość wprowadzenia czegoś na forum, to już tak. Taka jest rola technika, więc argument wyciągnięty nie wiadomo skąd.

Technik może nadawać warny, nie ma ograniczonego dostępu, tylko ze strony technika " nie wypada ".

Może w praktyce, oficjalnie nie może i sam o tym wiesz. Sam zgodziłeś się na tą zasadę, więc nie pisz głupot.

1.png.ea345c7b006fdeec8acf53037677fce4.png
Jesteś traktowany jak każdy inny użytkownik. Nie jesteś moderatorem. Czaisz bazę?

A jednak spotkałem się z tym, że jednak technicy także uczestniczyli w życie forum i robili rzeczy, które robią od j@ w górę, czyli nadawanie rang, dawać blokady na CB, nadawać warny itp. Moderator jest o wiele ważniejszy ?

Nikt wam nie broni uczestnictwa w życiu forum.

Robicie rzeczy, które wam mówimy ewentualnie pytacie się czy coś możecie zrobić.

Tak, nadal moderator jest nad Wami. 

Nie ma znaczenia kto jest ważniejszy, każdy w administracji/moderacji ( oraz rang moderacyjnych ) jest ważny, nie ma znaczenia, aczkolwiek hierarchia musi być.

Tak, dla tego jest hierachia:

@ Właściciel

@ HeadAdmin

@ Administrator

@ Junior Admin

@ Moderator

@ Technik Forum

Tak było to ustalone od samego początku.

Technikami się zajmują Właściciele, to oni za nich odpowiadają a nie niższa ranga, dlatego jak ty to powiedziałeś w jednej dyskusji, że nawet j@ ma prawo nas zdegradować to nie zgodzę się z tym, tak samo H@.

Znowu się mylisz. Było powiedziane. Technikami zajmuje się @ Właściciel oraz @ HeadAdmin
Na pewno nie powiedziałem, że J@ może was degradować. 

Bo jednak to od Właścicieli zależy kto ma technika, bo mają uprawnienia równo z Właścicielem forum.

Mylisz się. Jeśli chodzi o każdego technika (był jeden wyjątek) to za każdym razem było głosowanie.

Nikomu to nie przeszkadza, że technik jest w administracyjnych  i to że jest nad moderatorem, moim zdaniem nawet powinien być pod Właścicielem, ponieważ - tak jak wspomniałem wyżej, to od nich zależy kto ma tą rangę, oraz to oni za nich odpowiadają ;).

Kazałem wam to zmienić, gdy jeszcze byłem na randze to sobie głosowanie zrobiliście, które przegłosowaliście, ale to ja i @ POLKES  napisaliśmy, że macie być pod moderatorami.

odniosę się do tego, że technicy tylko psują sieci, to w takim razie zabierzcie wszystkim technikom rangi, bo przecież tylko psują sieci.

Tak, większość techników psuje sieć, gdy dostaje swobodę działania. Masz dużo kultowych sieci, które zostały zepsute przez techników. DeagleShot, 1s2k, mytylkogramy, greenhaze, hellzone itd. Wymieniać dalej?

Rozwalaniem, psuciem sieci można nazwać niedogadywanie się w krągu administracyjnym i dawaniu " ultimatum ".

Co to ma do rzeczy? Logiczne, że nie zawsze ludzie się dogadują, a o dawanie ultimatum, to możesz zapytać się swojej kumpeli @ Miley .  

Nie wiem @ Cycu ;] , przestań się mazać, tylko do roboty byś się wziął. 

Edytowane przez Boski Z Polski
  • kekw 2
  • LOVE <3 2

• Technik Forum

Zamiast skakać sobie do gardeł pozwolę sobie zamknąć temat, bo zamiast dać plusy i minusy to ten drugiego próbuje przegadać.

@ RIDE!  @ POLKES zróbcie porządek z tym.

• Lubie to ! 2

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

• Oshee zablokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Propozycje przyjmuje

Technik forum będzie pod moderatorem albo w kategorii forum.

Zostanie dodana "kategoria" technik i zostaną tam ustawione rangi techniczne forum 

Kolor na ten moment niech zostanie ale będzie to na uwadze może zmienimy kolor technika zwykłego 

Co do rang @ Oshee zrobił pod innymi nazwami (dzięki)

Co do rozwineicia "belek" po prawej stronie postaramy się to zrobić 

• Dzięki ! 1
  • LOVE <3 1

• Administrator

HU6JpfB.png

• LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie