Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA PRZYJĘTA]Propozycja na forum !!!

Troll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• SMITEK
Opublikowano (edytowane)

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: Troll

Czego dotyczy propozycja: Ranga i konkurs na forum 

Co by wprowadził: To zacznijmy od tego żeby dodać stałego bywalca także zrobić jakiś konkurs na (psychaboxie) na przykład zadawanie różnych  pytań także można na ts3 zrobić konkurs piosenek (DJ) i administracja punktuje i zwycięzca otrzymuje rangę no to tyle z moich propozycji czekam na wasze wypowiedzi. 

@ RIDE!  @ POLKES

Edytowane przez Troll
Przez Oshee,

Propozycja bardzo niezrozumiała. Popraw ją, bo mało osób rozumie ją.

image.png.06e828ba92423beb146af81a9c98eaa3.png

:roza::roza::roza:

• Opiekun Typerów
3 godziny temu, Troll napisał:

także zrobić jakiś konkurs na (psychaboxie) na przykład zadawanie różnych  pytań

Jako @ Organizator myślę, że przemyślimy tą propozycje. Nie jest to głupi pomysł, a zawsze będzie generować, to jakiś ruch na chatbox. 

• Lubie to ! 2

Co do rangi, to chciałbym przypomnieć, że ranga @weteran oraz ranga @przyjaciel miała zostać dodana jeszcze, gdy byłem @ HeadAdmin. Hallo, @ Technik Forum, do roboty. No i jeszcze możecie @ Młodszy Technik Forum ogarnąć bo nadal ma zły kolor.

Co do konkursu, to już nie moja brożka, a bardziej @ Organizator. Mi osobiście pomysł się podoba, ale pytanie czy jest to wykonalne? 

@ Cycu ;]  jako HeadAdmin byłem do tego upoważniony i nadal tego nie zrobiliście. Więc nie dawaj głupich notek, tylko zrób co masz zrobić. 

Edytowane przez Boski Z Polski
Przez  Cycu ;],

" Do roboty" ? Kim ty jesteś, żeby kazać nam co mamy robić przepraszam bardzo ?

Przez Oshee,

My mamy załatwione już. 😄

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 2

Tak tylko zapytam, co ma wspólnego grupa stały bywalec z konkursami jakie tuta zaproponowałeś? Sądzę, że nic.

Konkursy spoko, ale na coś innego - reputacja, vip, hajs, czy cokolwiek innego, podobnego. Nazewnictwo zaproponowanej grupy oznacza coś więcej niż zwykłą aktywność na czacie, chodzi też o aktywne uczestniczenie w życiu forum - w tym posty, ogólna aktywność.

Uważam, że propozycja do dużej edycji i większego przemyślenia. Na pewno coś z tego można wyciągnąć.

Edytowane przez The end.
  • Lubie to ! 1

• Założyciel Sieci

Ranga będzie zrobiona dziś.

konkursy będą tego typu, gdy osoba za to odpowiedzialna w końcu do nas dołączy :) 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie