Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Podanie na Redaktora

Superfk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.94b3694311f43fbe2db431bd9fcbef31.png

Imię: Mateusz

Dlaczego Ty?: Mam wiele wolnego czasu, który mogę poświęcić na redakcję. Jestem bardzo chętny do współpracy oraz do tego, aby pomóc ją rozwinąć. Szybko się uczę, więc chciałbym spróbować swoich sił w redakcji. Jak, już coś robię to staram się robić to jak najlepiej umiem.
Posiadasz doświadczenie?: Niestety, nigdy nie byłem redaktorem, więc brak doświadczenia. To, moje pierwsze podanie na tą rangę.
Znajomość zasad (ortografii, gramatyki i interpunkcji): Dam skromne 7/10.
 Kontakt: discord, forum i steam.
W czym czujesz się najlepiej?: Podejmę się tego co będzie konieczne.

Przykładowe prace:

—————————————

Wymagania:

1. Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji,

2. Minimum 10 sensownych postów,

3. Umiejętność czytania ze zrozumieniem, współpracy z innymi,

4. Znajomość regulaminu,

5. Brak ograniczeń wiekowych,

6. Brak ostrzeżeń na forum,

7. Przykładowa praca (1 większa - Artykuł, bądź 5 mniejszych).

= Spełniam

X = Nie spełniam

• Lubie to ! 1
  • -1 2
  • kekw 4

the.gif.89b03a30a44341808cbacf5e1bf452a0.gif.da2130f11b9b8396a1706e122709aece.gif

• VIP

Jestem na Nie

Tutaj wystarczą dwa argumenty

Lecisz na rangi oraz czasami kłamiesz w podaniach 

Wiek +

Doświadczenie - ( to nie jest nic trudnego )

Podanie +/-

Jak zależy ci na tej randze to spróbuj za 2 tygodnie a zmienie zdanie i będę na Tak

Pozdrawiam El Profesor

• Lubie to ! 4
  • -1 2

image.png.e0d5ecc225aa6641d60a99eb0f06d20b.png

0C733737-A257-43BE-9825-A56FC07489B2.jpeg

• Mem Master

Na nie

- lecisz na rangi, pisałeś już podanie na: typera, moderatora, strażnika jb a teraz przyszedł czas na redaktora 

- szczerość, kłamałeś co do swojego doświadczenia na randze typer

- Jak dla mnie twoje posty wyglądają brzydko, co zdanie zmieniasz czcionkę i kolor

+ wiek

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • kekw 1

dsa.png.c3d98801fee56300d80c32b03521cc88.png  -  dsa1.png.6ea727d7a93177dbd88ff216631da5d4.png

Polecam diskort psychasiada.pl 

top1 pl

Generalnie jako były Redaktor tej sieci muszę po prostu napisać coś od siebie, gdy jest czyjeś podanie na tą rangę, więc -

Co do prac, które tutaj dałeś:

W twoich pracach jest masę błędów czy to literówek czy błędów interpunkcyjnych, a przypomnę Tobie, że piszesz podanie na rangę, która powinna tych błędów praktycznie nie mieć w ogóle. Chciałbym osobiście od Ciebie dostać jakiś wywiad, artykuł, który byłby napisany dobrze, przejrzyście - w skrócie BEZBŁĘDNIE. Pełniłeś z tego co pamiętam wcześniej role Typera, gdzie zostałeś wyrzucony po kilku dniach za oszustwo w podaniu co jest dość poważnym  wykroczeniem, gdy chce się dalej startować na stanowiska. 

Znajomość zasad (ortografii, gramatyki i interpunkcji): Dam skromne 7/10. 

Nie wiem czy takie skromne 7/10, ponieważ ja osobiście po Twoich pracach, które pisałeś nie dałbym 5. 

Według mojego uznania powinieneś nieco bardziej się wysilić co do prac i pokazać, że Ci zależy oraz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko. Niestety, lecz po kilku ciekawostkach, bo w sumie większość jak nie wszystkie Twoje pracę to ciekawostki, nie powinieneś od razu startować na to stanowisko. 

Tak jak wyżej napisałem - napisz próbny wywiad, artykuł,  żeby ludzie z forum dostrzegli czy się nadajesz czy nie, a później pisz podanie.

Przechodząc do podania - bardzo słabe podanie jak na redaktora, dlaczego tak sądzę? Napisałeś w pytaniu, które jest pytaniem chyba najbardziej "punktowanym" jakkolwiek to brzmi przez @ Mrs.Ana  i innych użytkowników zaledwie cztery zdania. Jeśli się nie ma doświadczenia tak jak u Ciebie powinieneś te "doświadczenie" nadrobić dobrym oraz przejrzystym podaniem.

Nie chce, abyś brał moją wypowiedź jako "atak" w Twoją stronę. Niestety ode mnie na razie masz czerwone światło, aczkolwiek kibicuje Ci i wierzę, że w przyszłości dostaniesz się na rangę i będziesz świetnym redaktorem, powodzenia.

• Lubie to ! 4
  • LOVE <3 1

"Piękny świat, lubię zapomnieć, że zło nas dosięga
Wystarczy łza, czujności brak nigdy nie zwycięża"

Na nie:

-ciągle starasz się uzyskiwać nowe rangi

-doświadczenie

-ortografia

-miałeś poważne wykroczenie, a mianowicie kłamstwo w podaniu na typera (z tego co dobrze pamiętam)

+wiek

• Lubie to ! 2
  • LOVE <3 1

• Opiekun Typerów

@   Eziekk  wypowiedź hit! 

52 minuty temu, Eziekk napisał:

Pełniłeś z tego co pamiętam wcześniej role Kelnera, gdzie zostałeś wyrzucony po kilku dniach za pijaństwo w kuchni co jest dość poważnym wykroczeniem, gdy chce się dalej pracować na kuchni. 

Popieram to w 100%. Skoro oszukujesz w podaniach bądź je edytujesz, gdy ktoś Ci uwagę zwraca, to ciężko stwierdzić jakie są twoje szczere intencje.. Z tego co zdążyłem zauważyć, to ty wszystko robisz "dla beki" chociażby z tym podaniem na maskotkę forum. Jak to @   Eziekk  wspomniał ugotuj coś poważnego z sercem na talerz, bo póki co, to na talerzu są same przyprawy :) 

• Lubie to ! 3

• Junior Admin

na nie

- ogólny za podanie, jest krótkie i mało w nim kluczowych informacji,

- twoja znajomość zasad ortograficznych ledwo podchodzi pod 4/10,

- ciągle składasz podania na różne rangi,

- skłamałeś przy podaniu na typera,

- popracuj nad estetyką swoich prac, 

+ wiek,

niektóre twoje ciekawostki są dobre ale nie na samych ciekawostkach redaktor żyje!

Chętnie zobaczyłabym jak przeprowadzasz z kimś wywiad ;)

• Lubie to ! 2
  • LOVE <3 1

• Technik Forum

Masz chęci rozwijania się, to widać gołym okiem.

Aktywnością nie gardzisz, rozmawiasz na chatbox z innymi. Wiele osób ciebie zna w tym ja, ale jednak uważam że na redaktora jeszcze jest za szybko.

Ciekawostki, które pisałeś są dobrym wstępem do tej grupy, jednak rozwinięcie i zakończenie jak w opowiadaniach trzeba uzupełnić. Chciałbym zobaczyć próbny wywiad z kimkolwiek z forum, by tylko ocenić twoje słownictwo i to, czy potrafisz dobrze odnaleźć się w tej roli.

Na tą chwilę jestem neutralny.

Jednak życzę powodzonka.

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

• Organizator

Jestem na kategoryczne nie:

- lecisz na kolorki

-  jesteś kłamliwy i piszesz głupoty w podaniach

- twoje zbieractwo w tych rangach  jest  żenujące

- ciekawostki są pisane zadowalająco

- brak wymaganego doświadczenia i wymagań

• Lubie to ! 1

image.gif

• Urlop

a ja jestem za okresem próbnym i bym dał szanse ;) 
+wiek
+/- interpunkcja
+aktywność
+podanie
musisz się więcej wykazywać i wstawiać więcej ciekawych prac i oczywiście zobaczył bym również twój wywiad :) 

• Lubie to ! 1
  • -1 1
  • LOVE <3 2

2010545241_BuszidoTHC.gif.da6b4a6accfa38f2214092c08492b3ad.gif

No niestety muszę oddać swój negatywny głos.

W Twoich pracach jest na ten moment zbyt dużo błędów, a jako redaktor słabo będzie wyglądać gdy w artykule widnieje więcej błędów niż dobrze zapisanych zdań.

Zgodzę się z przedmówcami, że Twoje zainteresowanie różnorakimi rangami jest aż nadto widoczne, chociaż tutaj też dla Ciebie mały plus, że chociaż starasz się o tę rangę pisząc artykuły, a nie jeden i podanie.

Samo podanie nie powala, poszedłeś po najniższej linii oporu, zamiast się jakoś lepiej rozpisać ty wolałeś ogarnąć to jak najszybciej.

Powoli też zaczynam wątpić w Twój wiek, patrząc na niektóre Twoje zachowania na forum, a patrząc że w innych sprawach kłamałeś w swoich podaniach, to wiek również mogłeś sobie trochę podwyższyć.

Znajomość ortografii znacznie zawyżona, sprawdź sobie swoje artykuły i zobacz ile błędów Ci wytykałem.

• LOVE <3 2

Zrób wywiad z @   GENERAL ALADEEN zobaczymy, jak Wam pójdzie.Ty potrzebujesz podkładki do podania, a Generał pisał, że z chęcią go udzieli 🙂

Na tę chwilę neutral, czekam na wywiad.

• +1 2
  • Dzięki ! 1

SYR 8 

• SMITEK

Jak dla mnie to można dać spróbować okres próbny 

+Wiek

+/-doświadczenie

- Podanie krótkie 

• LOVE <3 1

image.png.06e828ba92423beb146af81a9c98eaa3.png

:roza::roza::roza:

Poczekałam, opinie zebrałam i trochę poprzeglądałam. To tak: 

Na dzień dzisiejszy niestety odrzucam

+ Jesteś bardzo ambitną osobą i widać, że starasz się jak możesz, aby osiągnąć jakiś cel. 

- Niestety jednak u góry osoby mają rację i lecisz na każdą rangę jaka jest do zdobycia, to nie oznacza, że w tym przypadku nie masz szczerych intencji

- Zdecydowanie podanie, które nie jest w żaden sposób przekonujące, jak na redaktora powinieneś potrafić w małym stopniu przekonać do siebie czytelnika

- Ortografia oraz interpunkcja, nie są Twoją mocną stroną. Tutaj postawiłabym 5/10.

- Wspomnę również o sytuacji z rangą Typera (tutaj jednak jest to ważne) - zaufanie buduje się szczerością. 

+ Spełniasz poniekąd wymagania

Brak doświadczenia to jest pestka, gdzieś musisz zacząć. 

Chciałabym widzieć Twoje podanie za 7 dni, do tego czasu prosiłabym o próbny wywiad oraz artykuł, który będzie dłuższy. Musisz odkryć, co tak naprawdę jest dla Ciebie i w czym czujesz się jak ryba w wodzie. 

Same ciekawostki niestety nie pomogą. 

GOiuwDH.png

Edytowane przez Mrs.Ana

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie