Skocz do zawartości

Zablokowane [odwolanie od bana CT] majonez znowu odwala na jb

Dziecko lat 15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick :Dziecko Lat 15
2. Próbka głosu : Uwu

3. Administrator banujacy :Fnafox
4. Powód bana :Brak znajomosci regulaminu 

5. Opis sytuacji

Dobra to zaczynamy po 1 brak jakiejkolwiek znajomosci regulaminu http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2207162129-jail_igarka-1657999740-1658000880.zip ban na cte od fnafox za "otworzyl cele przed wydaniem polecen wiec jest fd" no szkoda ze nie bylo fd wszystko widac na demu 0 znajomosci regulaminu po chwili jak caly serwer go wysmial to dal ub i oddal "chonor" xD

Sytuacja z tej mapy: http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2207162214-jail_west_revolutionz-1658002440-1658004600.zip 

Zrobilem fk na piesym za ciagle naduzywanie uprawnien admina ciagle jest uzywany adminvoice albo y@/y@@ ile mozna wytrzymac jak jestes w cte a ktos wtraca ci swoje 5 groszy i nie mozna prowadzic normalnie a jak cos powiesz to ban na 30 minut bo adminek jest swiety i czuje wladze i uwaga uwaga fnafox 2 raz pokazal brak znajomosci regulaminu dajac mi bana na cte za fk 

UWAGA REGULAMIN MOWI JASNO 

2.6. CT nie może zabijać więźniów bez powodu (FreeKill [FK]. (Ban od 5 minut do 3 godzin)

Chyba wiecej nie musze dodawac wszystko widac jak byk na demku licze na degradacje tej pseudao administracji za CIAGLE NADUZYWANIE PRZYWILEJI ADIMINISTRACJI i czekam na unbana na cte pozdrawiam ozieble 
6. Data / godzina / mapa : 16.06.2022 22:30

EDIT: SORY CHYBA PIES JEDNAK ZBANOWAL PROSZE WYBACZYC CZYLI OBOJE NIE ZNAJA REGULAMINU XD

A i jeszcze jedna rzecz to po co jest regulamin jak adminek moze robic na co ma ochote? XD

ZROBILES NA MNIE FK TY NIE DOBRY GRACZU BARDZO ZLY WIEC NIE NADAJESZ SIE DO CTE PROSTE XDDDDDDDDD hit na sali co ci ludza soba reprezntuja hahahh

Edytowane przez Dziecko lat 15
  • -1 1
  • kekw 1
  • LOVE <3 1

19 godzin temu, Dziecko lat 15 napisał:

Sytuacja z tej mapy: http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2207162214-jail_west_revolutionz-1658002440-1658004600.zip 

Zrobilem fk na piesym za ciagle naduzywanie uprawnien admina ciagle jest uzywany adminvoice albo y@/y@@ ile mozna wytrzymac jak jestes w cte a ktos wtraca ci swoje 5 groszy i nie mozna prowadzic normalnie a jak cos powiesz to ban na 30 minut bo adminek jest swiety i czuje wladze i uwaga uwaga fnafox 2 raz pokazal brak znajomosci regulaminu dajac mi bana na cte za fk 

Tak regulamin mówi jasno ale pamiętaj my mamy też wytyczne.
A co do odwołania za "fk" na mnie to nie pierwsza taka sytuacja ostatnio dostałeś bana podajże za obraze i podszedłeś i mnie zabiłeś jeszcze kolejny umyślny fk czyli nie nadajesz się do ct według mnie 

Edit: @   Dziecko lat 15 skoro robisz co jakiś czas umyślne FK to znaczy że nie stosujesz się do regulaminu mój błąd bo nie powinienem dać w powodzie :nieznajomość regulaminu" tylko "niestosowanie się do regulaminu"

Edytowane przez Piesy
  • Lubie to ! 1
  • +1 1

Discord Sieciowy :) https://discord.gg/sxNK9nmyQF
Serwerek jb :))

Sytuacji z piesym nie skomentuje moim zdaniem po tym co robisz w Ct jak freekilujesz przeszkadzasz prowadzącym i gracza do tego wyzywasz ban na ct jest słuszny ale mimo wszystko taryfikator no niewazne co do mojego bana owszem dostałeś zgłosiliście mi że się pomyliłem przejrzałem szybko regulamin zeczywiscie nie doczytałem nawiasu (przez menu) chodzi o otwieranie cel odrazu zwróciłem chonor i poprosiłem administrację wyższa o ub którego dostałeś bodajrze w pierwszej rundzie (nie licząc fd) na kolejnej mapie bo zmiana mapy była odrazu jeżeli ten mój błąd jest aż tak straszny i aż tak zabolał proszę o 1/3 jak najbardziej się przyznaje do jego popełnienia :) zachowanie twoje natomiast jest typowo dziecinne :/ wbijasz ct robisz z sb "przysłowiowego idiote" nie obrażając oczywiście nikogo to tylko wyrażenie rzeszkadzasz Ct w prowadzeniu blokujesz graczy celowo freekilujesz obrażasz nie wykazujesz szacunku i wykorzystujesz fakt że taryfikator za to działa tak a nie inaczej żeby zaraz powtarzać to samk jak wspomniał piesy nie zdarzyło się to 1 raz

• Lubie to ! 2
  • +1 1

Przez  BoxdeL,

Twój post nic nie wnosi // ostrzeżenie słowne

Edytowane

• kekw 1
  • LOVE <3 1
Strzeżcie się Czyngis-Chana!

Bana na CT zdejmuje.

@ Piesy  Następnym razem po prostu banuj w górnych granicach czasowych za FK z premedytacją.

W dniu 16.07.2022 o 23:20, Piesy napisał:

Tak regulamin mówi jasno ale pamiętaj my mamy też wytyczne.
A co do odwołania za "fk" na mnie to nie pierwsza taka sytuacja ostatnio dostałeś bana podajże za obraze i podszedłeś i mnie zabiłeś jeszcze kolejny umyślny fk czyli nie nadajesz się do ct według mnie 

Edit: @   Dziecko lat 15 skoro robisz co jakiś czas umyślne FK to znaczy że nie stosujesz się do regulaminu mój błąd bo nie powinienem dać w powodzie :nieznajomość regulaminu" tylko "niestosowanie się do regulaminu"

Imagine, piszesz o niestosowaniu się do regulaminu a sam tego nie robisz 2.6. CT nie może zabijać więźniów bez powodu (FreeKill [FK]. (Ban od 5 minut do 3 godzin))

• LOVE <3 1

• prudziak zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie