Skocz do zawartości

Zablokowane #54 - Psycho pytanie dnia

Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale to zależy od tego, co zrobili. Co przeskrobali potem ciężko jest odbudowywać relacje z tymi osobami. xD

jestem z tego obozu że każdy człowiek powinien dostać drugą szanse(nie licząc psychopatów itp.) po pierwszym razie można wyciągnąć wnioski by czegoś nie robić.

@ CwaniaK psychopata będzie żałował tego co zrobił czy raczej dalej będzie zabijał?

Edytowane przez Sorry Dolores

NmzSBst.png
Uawn4Fx.png

• Moderator
Opublikowano (edytowane)

hmm, jak dla mnie jeśli komuś zaufałeś/aś a ten wbił ci w plecy nóż, to po co ufać osobie której już raz zaufałeś

4 godziny temu, Sorry Dolores napisał:

jestem z tego obozu że każdy człowiek powinien dostać drugą szanse(nie licząc psychopatów itp.)

psychopata też człowiek. 🤨

@ Sorry Dolores  psychopata nie rodzi się psychopatą, psychopatów tworzy społeczeństwo. Jest wiele czynników które powodują zaburzenia psychiczne takie jak przykładowo trauma z dzieciństwa lub działania osób trzecich.

Edytowane przez CwaniaK

Nigdy nie dawaj nikomu drugiej szansy .To jest tak jak dał byś komuś drugi nabój bo pierwszego nie trafił 😔

Jak sie dawało to i tak było jak za pierwszym razem dlatego nie warto, chlop/baba zmienią sie tylko dla tej jednej osoby i wcale nie musisz to byc ty

Edytowane przez Orvvzmxx

Jak dla mnie zależy od sytuacji np. Zabójcą bym nie dawał nawet 1 szansy. A tak jak ktoś znajomy, przyjaciel co na sprzeczkę poszedł to można zawsze dać 2 szanse. A kobietą bym dał nawet 3 szanse :3.

the.gif.89b03a30a44341808cbacf5e1bf452a0.gif.da2130f11b9b8396a1706e122709aece.gif

Zależy co to było i jaki wpływ sytuacji może powstać.

Z reguły nie daję drugich szans.

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

Zależałoby to od tego co ktoś zrobił i jaki wpływ będzie miało to później. Zazwyczaj daje drugie szansę, bo wierzę, że ludzie chcą się zmienić.

Zawsze zasługuje na drugą - przy następnych można się zastanawiać 

• LOVE <3 1

• kajusia zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie