Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA ODRZUCONA]Propozycja MultiAdmin

Cycu ;]
 Udostępnij

MultiAdmin  

6 użytkowników zagłosowało

1. 1. Twoja Opinia

• Zgadzam się
      2
    • Nie Zgadzam się
      4
    • Inny ( komentarz )
      0

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: Cycu

Czego dotyczy propozycja: Rang MultiAdmin

Co by wprowadziła: Zmienić działanie rangi.

Opis: A więc tak, ranga jest okej, ale działanie jej jest bezsensu, ai tak nikt jej nie ma, ma duże wymagania, duże oczekiwania, dużo obowiązków ( tym bardziej jak w przyszłości miałoby być więcej serwerów ). Zmienić jej działanie w taki sposób, żeby multiadmin działał tak, że kto ma powyżej 3 adminów na danych serwerach, to po prostu dać rangę MultiAdmin jako główną, żeby, że tak powiem nie mieć " syfu " w grupach, a tak byłoby moim zdaniem lepiej i pomyśleć jak zrobić, żeby było wiadomo jakich serwerów ma tego admina. 

• Lubie to ! 3

10 godzin temu, Cycu ;] napisał:

działanie jej jest bezsensu, ai tak nikt jej nie ma, ma duże wymagania, duże oczekiwania, dużo obowiązków ( tym bardziej jak w przyszłości miałoby być więcej serwerów )

Działanie ma właśnie sens. Jest to ranga/posada przeznaczona dla osób, które swoją wiedzą będą mogły faktycznie pomagać przy serwerze / rozwijać serwer.

Nikt jej nie ma dlatego, że nie ma żadnego dobrego kandydata.
Duże wymagania?

Cytat
  • Minimalny Wiek 16 lat
  • Posiadanie Admina na serwerze @PsychaSiada.pl
  • Posiadanie Dobrej opinii wśród Użytkowników forum oraz Graczy serwerów 
  • Bycie dojrzałym oraz bezkonfliktowym Użytkownikiem
  • Minimum miesiąc na forum
  • Minimum 100 postów na forum
  • Przegrane minimum 24h na 2 serwerach @PsychaSiada.pl
  • Posiadanie STEAM z grą Counter Strike 1.6 / CS:GO
  • Posiadanie wiedzy na temat modów takich jak [ JB | ZM | BB | HNS ] etc.
Cytat
  • Minimalny wiek 16 lat
  • Posiadanie admina na dowolnym serwerze PsychaSiada.pl
  • Posiadanie dobrej opinii wśród użytkowników forum oraz graczy serwerów 
  • Bycie dojrzałym oraz bezkonfliktowym użytkownikiem
  • Minimum miesiąc na forum
  • Minimum 50 postów na forum
  • Przegrane minimum 24h na 2 serwerach PsychaSiada.pl
  • Posiadanie STEAM z grą Counter Strike GO
  • Posiadanie wiedzy oraz doświadczenia

Gdzie tu są jakieś duże wymagania? Powiedziałbym, że są podstawowe jak na admina z wyjątkiem ilości postów. 
Duże oczekiwania i obowiązki? :KEKW: MultiAdmin ma jedynie grać na serwerach oraz wchodzić na serwer, gdy jest zgłoszenie chociażby na chatboxie. Nie musi grać, robić po 5h dziennie na każdym serwerze przecież. 

10 godzin temu, Cycu ;] napisał:

Zmienić jej działanie w taki sposób, żeby multiadmin działał tak, że kto ma powyżej 3 adminów na danych serwerach, to po prostu dać rangę MultiAdmin jako główną, żeby, że tak powiem nie mieć " syfu " w grupach, a tak byłoby moim zdaniem lepiej i pomyśleć jak zrobić, żeby było wiadomo jakich serwerów ma tego admina. 

Jest to moim zdaniem najgłupsza propozycja jaką ktoś mógł napisać. MultiAdmin to MultiAdmin, a nie jakiś zbierak estetyki. Takową rangę otrzymują osoby, które są godne zaufania, są z nami już jakiś czas i generalnie możemy na nich polegać. Tak to działa na większości sieci w Polsce i niech tak zostanie. Kolejna sprawa, nie oszukujmy się, ale kto posiada na sieci więcej niż 3 rangi admina? Taka metoda nie jest w ogóle opłacalna ponieważ admin musi grać na 3 serwerach i na każdy poświęcać praktycznie tyle samo czasu. Nie jest to dla właściciela ani dla sieci opłacalne. Reasumując, zamiast skupić się na jednym/max 2 serwerach, to dochodzi jeszcze jeden, następny, na który musi poświęcić czas. 

Propozycja do odrzucenia, nie rozwalajcie sieci swoimi posranymi pomysłami. Pozdrawiam

Edytowane przez Boski Z Polski
  • LOVE <3 1

W cs:go multiadmin zależy od @ Miley , a ztego co zostao uzgodnione, musi być 24h przegrane, aby ktoś mógł dostać ową rangę. I To na dwóch różnych serwerach (w tym przypadku jest to jeden serwer, więc owa ranga nie ma sensu) 

Co do propozycji, jestem na nie, bo lepiej żeby ludzie się starali, a też byle komu się nie da rangi. Trzeba mieć czas na serwery :P 

Przez Miley,

W 1.6 też zależy ode mnie* 🤠

Moim zdaniem obecne wymogi są okej. Przegrać 24h na chociażby dwóch serwerach nie jest jakimś wielkim wyczynem bo jeśli ktoś chciałby tą rangę to dałby radę to osiągnąć bez problemu. Jest ona dla osób, które na każdym serwerze się dobrze czują i uważają że dadzą radę panować nad wszystkimi.

• Lubie to ! 1
  • -1 1

image.png

Teraz, Boski Z Polski napisał:

Działanie ma właśnie sens. Jest to ranga/posada przeznaczona dla osób, które swoją wiedzą będą mogły faktycznie pomagać przy serwerze / rozwijać serwer.

Nikt jej nie ma dlatego, że nie ma żadnego dobrego kandydata.
Duże wymagania?

Gdzie tu są jakieś duże wymagania? Powiedziałbym, że są podstawowe jak na admina z wyjątkiem ilości postów. 
Duże oczekiwania i obowiązki? :KEKW: MultiAdmin ma jedynie grać na serwerach oraz wchodzić na serwer, gdy jest zgłoszenie chociażby na chatboxie. Nie musi grać, robić po 5h dziennie na każdym serwerze przecież. 

Jest to moim zdaniem najgłupsza propozycja jaką ktoś mógł napisać. MultiAdmin to MultiAdmin, a nie jakiś zbierak estetyki. Takową rangę otrzymują osoby, które są godne zaufania, są z nami już jakiś czas i generalnie możemy na nich polegać. Tak to działa na większości sieci w Polsce i niech tak zostanie. Kolejna sprawa, nie oszukujmy się, ale kto posiada na sieci więcej niż 3 rangi admina? Taka metoda nie jest w ogóle opłacalna ponieważ admin musi grać na 3 serwerach i na każdy poświęcać praktycznie tyle samo czasu. Nie jest to dla właściciela ani dla sieci opłacalne. Reasumując, zamiast skupić się na jednym/max 2 serwerach, to dochodzi jeszcze jeden, następny, na który musi poświęcić czas. 

Propozycja do odrzucenia, nie rozwalajcie sieci swojemu posranymi pomysłami. Pozdrawiam

Kim ty jesteś, że propozycja jest do odrzucenia ? " Nie rozwalajcie sieci ?" :KEKW:  Nie wspomnę kto tu swoim zachowywaniem rozwalał sieć, estetykę i wprowadzał złą atmosferę wokół wszystkich, propozycja jak propozycja, a nie jak ty to ująłeś " posrana propozycja". 

Po co MultiAdmin w takim razie, skoro też jest AC, gdzie mają ( tak podejrzewam ) uprawnienia admina na każdym serwerze, przynajmniej tak powinno być. Jest to ranga zbędna, na MultiAdmina cs:go nikt nie składa podania bo nie ma tylu serwerów, żeby w ogóle je składać, MultiAdmin na 1.6 także jest zbędny, bo nie każdy potrafi grać na każdym z serwerów, na każdym modzie. Rekrutacja tylko wisi, Rangi nawet nie ma zrobionej, żeby komu kolwiek ją dać. Także wspomnę, jeszcze raz, AC także mają dostęp do uprawnień na serwerach ( tak myślę przynajmniej, że tak powinno być ). Plus, myślę, że gdyby już ktoś dostał takową rangę, to wszyscy Opiekuni/Właściciele powinni się zgodzić, żeby dać takiemu delikwentowi uprawnienia na swoim serwerze, na jednym serwerze może się zachowywać inaczej, bo np nie potrafi w to grać, a na innym wzorowo.  

15 minut temu, Cycu ;] napisał:

Kim ty jesteś, że propozycja jest do odrzucenia ?

Czy ja tą propozycję odrzuciłem? Nie, napisałem jedynie, że jest do odrzucenia, a to coś innego.

Nie wspomnę kto tu swoim zachowywaniem rozwalał sieć, estetykę i wprowadzał złą atmosferę wokół wszystkich, propozycja jak propozycja, a nie jak ty to ująłeś " posrana propozycja". 

No właśnie, nie wspomnę kto zaczął nadużywać swojej rangi, nie wspomnę kto się spłakał bo miał coś robić, nie wspomnę kto zaczynał konflikty w administracji, z osobami na rangach forumowych oraz nie wspomnę kto robił jakieś poradniki, gdzie nie każdy miał do tego dostęp. Chcesz grać dalej? Możemy zacząć wyciągać screnny z grupy itd. Zobaczmy kto dalej zajdzie. 

Po co MultiAdmin w takim razie, skoro też jest AC, gdzie mają ( tak podejrzewam ) uprawnienia admina na każdym serwerze, przynajmniej tak powinno być

Eh, AC zajmuje się czitami, a nie łamaniem regulaminu typu mikro +16, kampienie itd. Myślimy

Jest to ranga zbędna, na MultiAdmina cs:go nikt nie składa podania bo nie ma tylu serwerów, żeby w ogóle je składać, MultiAdmin na 1.6 także jest zbędny, bo nie każdy potrafi grać na każdym z serwerów, na każdym modzie.

Yyy, ale kto powiedział, że za jakiś czas nie pojawi się nowy serwer? Dla przypomnienia, mieliśmy już 3 serwery cs:go. 
Co do 1.6, to XD Wiadomo, że nie każdy będzie znał zasady panujące na JB czy ZM, dlatego jest to ranga pod serwery typu DD2, FFa, 4fun itd

Rekrutacja tylko wisi, Rangi nawet nie ma zrobionej, żeby komu kolwiek ją dać.

Kolory masz, ikonkę masz w dziale, więc na co czekasz? Zapytaj się kogoś i zrób.

Także wspomnę, jeszcze raz, AC także mają dostęp do uprawnień na serwerach ( tak myślę przynajmniej, że tak powinno być )

Także wspomnę, jeszcze raz, AC zajmuje się czitami, a nie łamaniem regulaminu typu mikro +16, kampienie itd. Myślimy

Plus, myślę, że gdyby już ktoś dostał takową rangę, to wszyscy Opiekuni/Właściciele powinni się zgodzić, żeby dać takiemu delikwentowi uprawnienia na swoim serwerze, na jednym serwerze może się zachowywać inaczej, bo np nie potrafi w to grać, a na innym wzorowo.  

Obecnie jest obowiązek, żeby MultiAdmin posiadał flagi na każdym serwerze. Pozdrawiam serdecznie 

Edytowane przez Boski Z Polski

6 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Możemy zacząć wyciągać screnny z grupy itd. Zobaczmy kto dalej zajdzie. 

Ale człowieku, ja nie mam zamiaru niczego wyciągać z grupy, nie jestem na takim samym poziomie jak Ty, żeby wyciągać, coś z grupy administracyjnej. 

6 minut temu, Boski Z Polski napisał:

No właśnie, nie wspomnę kto zaczął nadużywać swojej rangi, nie wspomnę kto się spłakał bo miał coś robić, nie wspomnę kto zaczynał konflikty w administracji, z osobami na rangach forumowych oraz nie wspomnę kto robił jakieś poradniki, gdzie nie każdy miał do tego dostęp

Kto nie miał dostępu ? A to moja wina, że ktoś popie*dolił uprawnienia ? My jesteśmy jako " Technicy" za to odpowiedzialni ? Ci, którzy zajmują się od strony technicznej a nie takimi rzeczami jak uprawnienia ? W jaki sposób nadużywał? 

A także, nie mam zamiaru kontynuować tej sprzeczki tutaj, chcesz zacząć wyciągać coś z grupy na tle publicznym? Co Ci to da ? Satysfakcję, że się pochwalisz jak bardzo możesz upaść wyciągając coś z grupy jako były H@? 

Masz rangę Zasłużonego, to się tak zachowuj. A nie jak dzieciak, który tylko stara się udowodnić swoją wszechmogącą rację. 

Pozdrawiam. 

Wróćmy do tematu MultiAdmina, a nie prywatnych gniotów. Kolejne zbędne posty będą nagradzane ostrzeżeniem.

• Lubie to ! 1
  • -1 1

image.png

Multi admin to grupa, gdzie słowo "multi" ma największe znaczenie.

Multi admin cechuje się m.in tym, że pomaga w kryzysowych sytuacjach, gdzie nie ma żadnej grupy odpowiadającej na serwerze w celu wymierzenia kary.

Ta grupa ma wielkie znaczenie w Sieciach serwerów i jest to normalna ranga rekrutacyjna jak moderator/grafik itd itp.

Jestem zdania, że multi admin przewyższa nawet opiekuna serwera, bo posiada admin na więcej niż jeden serwer.

Uważam, że propozycja nie do końca wydaje się okey.

Ale to oczywiście moje zdanie.

• LOVE <3 1

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

• Właściciel

Wspominałem jakiś czas temu o zmianie wymagań. Szukam koncepcji zadowalającej wszystkich. 

3 adminów by otrzymać taka range to za dużo.

qNIbPzi.png

• Lubie to ! 3
  • LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie