Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA PRZYJĘTA]Propozycja ułatwienie kontaktu z innymi (Messenger - minichat)

Oshee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: @ Oshee

Czego dotyczy propozycja: Dodanie minichatu dla użytkowników, chatbox oferuje taką opcję.

Co by wprowadziła: Komfort dla innych, szybszy kontakt z użytkownikami oraz możliwość przekazywania informacji.

Opis:

@ Wujek Staliś  ja nie mówię o grupce, tylko pojedyńczy messenger, do każdej osoby, by mógł ktoś napisać na priv. Redakcja i inni moderatorzy działu też by z tego skorzystali.

@ RIDE!  Źle rozumiesz. Mi chodzi o konkretne jedno PW do osoby, nie grupowy. Chatbox ma taką opcję i wiele sieci nadal to używa.

@  blaze nie chciałbym by wszyscy czytali to co bym chciał komuś prywatnie przekazać 

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • LOVE <3 1

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

Jeżeli to ma wyglądać jak coś szepty, to świetna sprawa. 
Tylko fajnie by było, gdyby były gdzieś do tego powiadomienia, bo wielokrotnie się zdarzało, ze nie było to do końca dobrze skonfigurowane ;) 

• Oshee zmienił(a) tytuł na Propozycja ułatwienie kontaktu z innymi (Messenger - minichat)

Moim zdaniem jest to średnio potrzebne ze względu takiego, że osoby zaczęły by tworzyć sobie grupki osób do pisania i chatbox główny by umarł, oraz integracja między wszystkimi użytkownikami się zmiejszyła i zamiast budować społeczność była by ona dzielona dla grupki wzajemnej adoracji :)

• Lubie to ! 4
  • LOVE <3 1

ride tego nie chce

Ja chciałem, ale no cóż.

Ułatwiłoby komunikację 

• Przykro mi :( 1
  • LOVE <3 1

• Założyciel Sieci

Podzielam zdanie @ Wujek Staliś  troche by to podcieło skrzydła chatboxowi, a ludzie jak chca pisac na priv, to wymieniaja sie albo prywatnym mess albo piszą wiadomosci pw. 

Miałem to na innej sieci i nie było to uzywane mocno. Duzo sieci rowniez od tego odchodzi bo nikt z tego nie korzysta.

• Lubie to ! 1

• Junior Admin

Przecież można zrobić prywatny klub z zaproszeniami i masz czat dla wybranych osób 🤯

• Lubie to ! 2

Propozycja została przyjęta, więc zamek?

• kekw 1

• VIP
2 minuty temu, Boski Z Polski napisał:

Propozycja została przyjęta, więc zamek?

:KEKW::KEKW::KEKW:

Przechodząc do propki. Ja popieram zdanie @ Wujek Staliś . Przykładowo dla kontaktu z Typerami i osobami zainteresowany stworzyłem serwer discord i tam jest dużo więcej możliwości, jak na pw, czy nawet tym Chatbox dodatkowym 

image.png.dafe1d1f9ccaace30847ca4bd6612912.png

Opiekun.gifProjekt_bez_tytuu_3.gif

Mistrzostwa Świata Link do działu --->> https://psychasiada.pl/forum/427-qatar-2022/

• Właściciel

Minichat został dodany.
Jeśli ktoś nie chcę całkowicie z tego korzystać, ma możliwość wyłączenia

Screenshot_312.png

HU6JpfB.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie