Skocz do zawartości

Zablokowane #51 Psycho pytanie dnia

kajusia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Junior Admin

38B67C47-380E-4114-A2C8-42B1F93E5227.png.4ed379aff382e989ac0cec9ac94f523e.png

Czym jest dla ciebie miłość?

• Lubie to ! 2
  • LOVE <3 1

uczuciem do innej osoby która może być odwzajemniona bądź nie.

• Lubie to ! 1
  • Mistrzostwo 1

NmzSBst.png
Uawn4Fx.png

• Junior Admin

Miłość to zdecydowanie uczucie które powinien poczuć każdy chociaż raz w życiu. Ten moment kiedy szczęście drugiej osoby jest dla nas ważniejsze od naszego własnego, kiedy druga osoba mówi o totalnych bzdurach i bezsensach a my słuchamy jakby to była najważniejsza wypowiedź w naszym życiu. Kiedy nawet jak jesteś nieogarnięta/ty to ta druga osoba nadal widzi w tobie piękno i będzie doceniała każda chwile spędzona z tobą. Kiedy jesteśmy w stanie zrobić dosłownie wszystko dla ukochanej osoby. Kiedy tylko ta jedna osoba jest w stanie sprawić, że się uśmiechniesz. Kiedy czujesz się przy niej bezpiecznie i po prostu fajnie. Miłość to przywiązanie, szczerość, zaufanie, czułość, bliskość i poczucie bezpieczeństwa w jednym. Stawiamy drugą osobę ponad wszystko i dbamy o nią. Staramy się ją uszczęśliwiać, rozbawiać i pokazywać jej jak bardzo ją kochamy. Moment w którym zdajemy sobie sprawę, że kochać i być kochanym jednocześnie to niezastąpione uczucie które trzeba pielęgnować by nie zgasło to chyba najlepsze co może nas spotkać w miłości. Każdy inaczej przeżywa miłość, inaczej czuje, inaczej interpretuje i inaczej myśli. 

• Mistrzostwo 1
  • Rzyganko 1

Ciężko powiedzieć ^^

• Lubie to ! 2

giphy.gif

tumblr_f4c922eb04a0207adfaa3eead1b5939a_1ef0aad7_500.gif

Hmmm.. Ciężko to określić w kilku zdaniach, ale spróbuje. 
Miłość jest czymś co nas buduje i pozwala nam eliminować swoje najgorsze cechy. W miłości nie możemy być zamknięci i ograniczani, powinniśmy być poniekąd wolni, aby przy tej drugiej osobie móc stać się jeszcze lepszą wersją siebie. 
Czasami trafiamy na różne rodzaje miłości, bo miłość to nie tylko te dobre rzeczy, ale też i te złe. - To wszystko powinno nas uczyć i kształtować. 
Często ludzie przechodzą przez "parę" miłość, aby wykształtować się w odpowiedni sposób, po czasie znajdując odpowiednią osobę. 
Jednakże zdarza się i tak, że prawidłowi ludzie spotykają się za pierwszym razem i przez życie idą sobie. 

Miłość nie ma dla mnie jednego znaczenia. Ma dosyć dużo. Każda miłość się różni. 
Czy to jest to partner, czy to zwierzę, rodzina, dziecko, gry, pasje. 

A więc czym dla mnie jest? 
Do końca sama nie wiem, ale gdy przychodzi, to wiem, że to ona :) 

Jak słyszę słowo miłość, to relacja z drugą osobą, nie jest tym co pierwsze narzuca mi się wymyśli. Pierwsze, co skupia moją uwagę to miłość do samego/samej siebie. Uważam, że dopóki człowiek nie zaakceptuje siebie nie powinien wchodzić w związki. Choć istnieją różne rodzaje miłości to moim zdaniem czynnik łączący je wszystkie to szczęście. Nasze życie jest o wiele lepsze, kiedy kogoś kochamy i wiemy, że ten ktoś kocha nas. Jeśli ktoś nie widzi szczęścia, patrząc w lustro, nie dostrzega piękna swojej osoby i krytykuje siebie na każdym kroku, niech nie myśli, że nie rani w ten sposób drugiej połówki. 
        W skrócie, żeby kogoś nie zanudzić moim "skromnym" zdaniem powiem, że miłość to wszystko co nas otacza i nakręca do działania, dodaje motywacji, powoduje u nas łzy, smutek czy nieopanowaną radość.

• +1 1
  • LOVE <3 1

Miłość? Miłość to piękne uczucie jeśli jest odwzajemnione. Miłość to nadzieja na lepsze jutro. Miłość to zaufanie. Miłość to nieograniczone szczęście. Miłość to motywacja. Miłość uczy cierpliwości i zrozumienia.  Miłość to też ból i cierpienie. Miłość to lęk przed odrzuceniem. Miłość ma wielki wpływ na samoakceptację, ma też wpływ na postępowanie w życiu codziennym. Tak właśnie uważam

• LOVE <3 3

original.gif

A co to takiego?

• Lubie to ! 1
  • Przykro mi :( 1
  • kekw 1

Miłość jest to akceptacja, wyrozumiałość i troska o drugą osobę na dobre i na złe. Prawdziwa miłość to trwała i solidna więź, która przejawia się troską o dobro drugiego człowieka. Lecz moim zdaniem dość rzadko jest ona szczera i odwzajemniana...

• LOVE <3 1

image.png.531a06de17e75d3b9bfc94a0f673599d.png

image.png.4e634b795eb5c2183a4a6feed301a3a1.png

Miłość jest najcudowniejszym uczuciem jakim można obdarzyć drugiego czlowieka, ale najczęściej jest ona formą bólu i rozczarowania z którym się spotykamy

• LOVE <3 2

Dla mnie miłością jest kiedy dwoje ludzi potrafią sobie ufać,być cierpliwi,rozumieć siebie na wzajem.Jezeli jest to prawdziwa milosc,to potrafi się drugiej osobie wybaczyć

Edytowane przez BuszidoTHC
  • LOVE <3 1

2010545241_BuszidoTHC.gif.da6b4a6accfa38f2214092c08492b3ad.gif

• Krowa

Myślę, że aby przeżyć, trzeba znaleźć w sobie coś, co się lubi.

Niektórzy powiedzą, że życie samotne to aspołeczność i egoizm.

Ale człowiek jest wtedy niezależny i nie pociąga za sobą w otchłań innych, jeśli tam zmierza.

Wielu ludzi boi się samotności. Ale mnie pomogła stać się wolnym, silnym i nietykalnym

• Lubie to ! 1

3643787.gif.6b89e6d67d740262e820e9f37c3f8c8f.gif

Miłość to najlepsze uczucie na świecie, potrafi wyleczyć z depresji XD Polecam 

• Lubie to ! 1

• Administrator

Czymś ważnym  ^_^

• Lubie to ! 1

Jak dla mnie to jest silne uczucie ,więź ,cel w życiu, to jest po prostu MIŁOŚĆ! :p

• Lubie to ! 1

Miłość to oddanie się drugiej osobie i zaufanie jej w 100% i dla tej osoby odmówienie swojej przyjemności w tedy jest to prawdziwa miłość. Bo jeśli chodzi o uczucie miłości to ta fałszywa miłość szybko znika i są rozwody. Ale Rozwody są kosztowne.

:)

• Lubie to ! 1

the.gif.89b03a30a44341808cbacf5e1bf452a0.gif.da2130f11b9b8396a1706e122709aece.gif

Mocna więź, fajne uczucie chociaż nie mamy ze sobą po drodze :V

• Lubie to ! 1

• kajusia zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie