Skocz do zawartości

[ Szybka Rekrtuacja ] na Admina DD2

BoxdeL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator

Wymagania:

• Minimum 16 lat
  • Posiadanie konta Steam
  • Posiadanie konta na forum minimum tydzień
  • Posiadanie minimum 30 Postów na forum
  • staż na serwerze minimum miesiąc
  • Znajomość AMXX minimum 3/10 [Tabelka niżej]
  • Posiadanie minimum 10h na serwerze
  • Posiadanie dobrych relacji między Graczami
  • Posiadanie dobrej opinii wśród Graczy

WZÓR:

• Nick[z serwera]:
  • STEAM ID:
  • LINK DO GT [ CLICK ]:
  • Dlaczego Ty:
  • Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?:
  • Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?:
  • Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?:
  • Kontakt:

TABELA ZNAJOMOŚCI AMXX:

1. Nie wiem co to jest

2. Słyszałem coś o tym

3. Coś nie coś wiem

4. Wiem jak odpalić AMXMODMENU

5. Wiem jak odpalić AMXMODMENU i umiem z niego korzystać

6. Umiem bez korzystania z AMXMODMENU zmienić mapę etc.

7. Znam dużo dodatkowych komend

8. Umiem ustawić cały serwer z poziomu Serwera.

9. Umiem edytować plugin oraz wgrywać wszystko na serwer

10. Umiem pisać pluginy oraz robić serwery

Wszystkie Kandydatury piszemy w tym temacie

• Nick:    CZESIO 
  • Znajomość AMXX [1-10]:    7
  • Dlaczego Ty:   Dlaczego ja hmmm , może dlatego że na niejednej sieci miałem admina na dd2 . Myślę że zawsze byłem chwalony , chciałbym pomóc w pilnowaniu serwera . Zawsze zgłaszam wszystko na u@ i staram się pomagać . Poza tym prędzej na innej sieci byłem z @Tabun, a najdłuższy kontakt mam z 
  • @RIDE
  • Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?:   TAKK
  • Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?:   Staram się sprawdzić jak najdokładniej i wtedy podejmuje decyzję dając bana . A jeśli nie jestem pewny robię ss'y lub wargoda 
  • Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?:   Hm napewno porządek . Będę karać za łamanie regulaminu . Jestem raczej osobą bezstronną więc nie ma żadnego kolesiostwa .. wszystko będzie miało ręce i nogi
  • Kontakt:.  Discord , Steam , Forum , GG ,  Messenger ,  Teamspeak .
  • Lubie to ! 1
  • Mistrzostwo 1

• Założyciel Sieci

Współpracuje z Czesiem bardzo długo, nigdy nie zawiódł,. zasługuje na to stanowisko 🙂 

przyjmuje

• Lubie to ! 1
  • Mistrzostwo 1

• RIDE! zablokował(a) ten temat
  • BoxdeL odblokował(a) ten temat
  • Nick:   |3_ProF| Na!rDa~~~#AdeK`
  • Znajomość AMXX [1-10]: 7
  • Dlaczego Ty:  chciałbym pomóc w rozwoju sieci itd.
  • Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Tak
  • Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: sam jestem cheaterem
  • Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: opór
  • Kontakt: steam, msg, snap, gg, dc, ts
  • Lubie to ! 1

Nick: AroS
Znajomość AMXX [1-10]:Myśle, że 8 będzie.
Dlaczego Ty: Znam Ride już dosyć długo, dlatego postanowiłem dołączyć na sieć , spoko mordka.
Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Miałem też własną sieć jak i serwery, Więc to nie jest mi obce.
Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: jak pisałem już wyżej, miałem sieć, chyba tyle wystarczy
Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?:Co można wnieść ? chyba tylko o porządek tu chodzi, tak mi się wydaje.
Kontakt: GG/Steam, podam w razie potrzeby właścicielom. Ride ma kontakt. Pozdrawiam cieplutko.

Nick:  I3 i a ł y ,d

Znajomość AMXX [1-10]:7

Dlaczego Ty: Ponieważ, miałem już Admina na różnych serwerach. Przyniosłem się wraz z innymi z innego forum, gdzie byłem właśnie

Adminem na dd2, dobrze się sprawowałem i nie było żadnych na mnie skarg. Jestem osobą raczej bez konfliktową, bezstronną i działam tak jak należy

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Nieraz i nie dwa.

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Bardzo dobrze potrafię odróżnić. Jeżeli robię komuś ss a potem się okazują czyste a wiem, że spalony jest

to rozpisuje demko i po temacie 😄

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Porządek, kulturę, atmosferę, czystą grę, mniej cziterów itd...

Kontakt: Forum, Steam, Messenger

• Nick:Orzel PrzeworsK
  • Znajomość AMXX [1-10]:6
  • Dlaczego Ty:wprowadzę porządek i często gram wieczorami i nocami 
  • Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?:tak
  • Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?:staram się dobrze obserwować i wyciągać konekwencje
  • Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?:napewno to że będę wyłapywał cziterow i będzie dużo ludzi grało 
  • Kontakt:messager...steam.....forum
  • Lubie to ! 1

• Administrator
W dniu 22.05.2022 o 00:57, Adekk napisał:
  • Nick:   |3_ProF| Na!rDa~~~#AdeK`
  • Dlaczego Ty:  chciałbym pomóc w rozwoju sieci itd.
  • Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Tak
  • Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: sam jestem cheaterem
  • Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: opór
  • Kontakt: steam, msg, snap, gg, dc, ts

Przyjmuje na okres próbny

• Administrator
W dniu 22.05.2022 o 02:04, AroS napisał:

Nick: AroS
Znajomość AMXX [1-10]:Myśle, że 8 będzie.
Dlaczego Ty: Znam Ride już dosyć długo, dlatego postanowiłem dołączyć na sieć , spoko mordka.
Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Miałem też własną sieć jak i serwery, Więc to nie jest mi obce.
Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: jak pisałem już wyżej, miałem sieć, chyba tyle wystarczy
Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?:Co można wnieść ? chyba tylko o porządek tu chodzi, tak mi się wydaje.
Kontakt: GG/Steam, podam w razie potrzeby właścicielom. Ride ma kontakt. Pozdrawiam cieplutko.

Podanie ORZUCONE

• Administrator
14 godzin temu, I3iały -_- napisał:

Nick:  I3 i a ł y ,d

Znajomość AMXX [1-10]:7

Dlaczego Ty: Ponieważ, miałem już Admina na różnych serwerach. Przyniosłem się wraz z innymi z innego forum, gdzie byłem właśnie

Adminem na dd2, dobrze się sprawowałem i nie było żadnych na mnie skarg. Jestem osobą raczej bez konfliktową, bezstronną i działam tak jak należy

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Nieraz i nie dwa.

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Bardzo dobrze potrafię odróżnić. Jeżeli robię komuś ss a potem się okazują czyste a wiem, że spalony jest

to rozpisuje demko i po temacie 😄

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Porządek, kulturę, atmosferę, czystą grę, mniej cziterów itd...

Kontakt: Forum, Steam, Messenger

• Administrator
4 godziny temu, Orzel PrzeworsK napisał:
  • Nick:Orzel PrzeworsK
  • Znajomość AMXX [1-10]:6
  • Dlaczego Ty:wprowadzę porządek i często gram wieczorami i nocami 
  • Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?:staram się dobrze obserwować i wyciągać konekwencje
  • Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?:napewno to że będę wyłapywał cziterow i będzie dużo ludzi grało 
  • Kontakt:messager...steam.....forum

Nick: Maci3k

Znajomość AMXX [1-10]: 6/10

LINK DO GT: https://www.gametracker.com/player/Maci3k/51.83.214.206:27015/

Dlaczego Ty: Jestem osobą godną zaufania, jeśli powierzy mi się jakąś robotę postaram się ją wykonać starannie oraz jak najszybciej tylko potrafię. Posiadałem admina na wielu serwerach typu FFA, DD2, JB czy też i nawet przytrafiło się ZM Escape. Potrafię rozpoznać cheatera i nie banować go po jednej akcj,i lecz wyczekać na odpowiedni moment aż będzie udokumentowane to na demku.

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Oczywiście, że się przydarzyło.

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Potrafię rozpoznać cheatera bardzo dobrze, gdyż sam kiedyś cheatowałem i znam pojęcia cheatów, lecz nie wszystkich.

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Świetną zabawę z gry, mniej toksycznej atmosfery oraz pomoc dla właścicieli jak i administracji serwera wliczając opiekunów.

Kontakt: FB/FORUM/DISCORD/TS3/STEAM

• Lubie to ! 1

• Moderator

Nick: blaze-

Znajomość AMXX [1-10]: 7

LINK DO GT: link

Dlaczego Ty: Jestem bardzo aktywny, zatem jeśli będzie jakiś cziter wystarczy napisać na chatboxie, jakieś doświadczenie w grze posiadam, co prawda większość mojego czasu przegrałem na NS. 

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Tak

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Na poziomie podstawowym, z resztą jak nie jestem pewny to pobieram demko i oglądam w slowmo.

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Wyniosę cziterów, kontrolował czat tekstowy/głosowy podczas rozgrywki oraz pomagał podczas jakiś zmian lub zawsze zarzucę jakąś propozycją.

Kontakt: Steam, forum

• Lubie to ! 1
  • Przykro mi :( 1

• Administrator
Godzinę temu, Maci3k napisał:

Nick: Maci3k

Znajomość AMXX [1-10]: 6/10

LINK DO GT: https://www.gametracker.com/player/Maci3k/51.83.214.206:27015/

Dlaczego Ty: Jestem osobą godną zaufania, jeśli powierzy mi się jakąś robotę postaram się ją wykonać starannie oraz jak najszybciej tylko potrafię. Posiadałem admina na wielu serwerach typu FFA, DD2, JB czy też i nawet przytrafiło się ZM Escape. Potrafię rozpoznać cheatera i nie banować go po jednej akcj,i lecz wyczekać na odpowiedni moment aż będzie udokumentowane to na demku.

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Oczywiście, że się przydarzyło.

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Potrafię rozpoznać cheatera bardzo dobrze, gdyż sam kiedyś cheatowałem i znam pojęcia cheatów, lecz nie wszystkich.

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Świetną zabawę z gry, mniej toksycznej atmosfery oraz pomoc dla właścicieli jak i administracji serwera wliczając opiekunów.

Kontakt: FB/FORUM/DISCORD/TS3/STEAM

• Lubie to ! 2

• Administrator
14 minut temu, blaze napisał:

Nick: blaze-

Znajomość AMXX [1-10]: 7

LINK DO GT: link

Dlaczego Ty: Jestem bardzo aktywny, zatem jeśli będzie jakiś cziter wystarczy napisać na chatboxie, jakieś doświadczenie w grze posiadam, co prawda większość mojego czasu przegrałem na NS. 

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Tak

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Na poziomie podstawowym, z resztą jak nie jestem pewny to pobieram demko i oglądam w slowmo.

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Wyniosę cziterów, kontrolował czat tekstowy/głosowy podczas rozgrywki oraz pomagał podczas jakiś zmian lub zawsze zarzucę jakąś propozycją.

Kontakt: Steam, forum

Nick:cełes goł plejer

Znajomość AMXX [1-10]:6/7

Dlaczego Ty?:miałem posadę admina dość długo ,spędzam czas na serwerze,ludzie mnie znają 

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?:tak

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Staram się dokładnie sprawdzić "co w trawie piszczy", @archonek @Sosna nauczyli mnie sporo ,więc ogarniam temat

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Przyjazna atmosferę,kulturę ,pomoc przy ogarnianiu serwera ,pomoc dla osób które nie znają regulaminu ,ewentualne banowanie 

Kontakt: ts,snap,mess,steam,

Edytowane przez 1tappppppp
  • Lubie to ! 1

• Administrator
57 minut temu, 1tappppppp napisał:

Nick:1tapppp

Dlaczego Ty?:miałem posadę admina dość długo ,spędzam czas na serwerze,ludzie mnie znają 

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Staram się dokładnie sprawdzić "co w trawie piszczy", @archonek @Sosna nauczyli mnie sporo ,więc ogarniam temat

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Przyjazna atmosferę,kulturę ,pomoc przy ogarnianiu serwera ,pomoc dla osób które nie znają regulaminu ,ewentualne banowanie 

Podaj nick pod którym grasz na serwerze 🙂

Cełes goł plejer

• Nick[z serwera]:t o >< i c
  • Znajomość AMXX [1-10]:10
  • LINK DO GT [ CLICK ]: https://www.gametracker.com/player/t o >< i c/51.83.214.206:27015/
  • Dlaczego Ty:bo jestem szefem
  • Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?:10/10
  • Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?:prestiz,placz,przykrosc
  • Kontakt:steam/forum
  • Lubie to ! 1

• Administrator
8 godzin temu, 1tappppppp napisał:

Nick:cełes goł plejer

Podanie Przyjmuje na okres próbny

• Administrator
3 godziny temu, clvr napisał:
  • Nick[z serwera]:t o >< i c
  • Znajomość AMXX [1-10]:10
  • LINK DO GT [ CLICK ]: https://www.gametracker.com/player/t o >< i c/51.83.214.206:27015/
  • Dlaczego Ty:bo jestem szefem
  • Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?:10/10
  • Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?:prestiz,placz,przykrosc
  • Kontakt:steam/forum

Podanie przyjmuje na okres Próbny

• Nick: AwiR
  • LINK DO GT [ CLICK ]: https://www.gametracker.com/player/AwiR/51.83.214.206:27015/
  • Dlaczego Ty:  Oglonie to troche sie adminowało tu i tam, na kilku serwerach tu tego i ogólnie to  ogarniam 
  • Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: tak
  • Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?:  Gdy ktoś cheatuje jestem pewien że chetuje
  • Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Dobrą zabawe, kontrolowanie czatu głosowego oraz tekstowego  
  • Kontakt:  steam/forum

Nick[z serwera]: Ziomal

Wiek: Wystarczający, aby pełnić funkcję administratora serwera.

Znajomość AMXX [1-10]: Nikt nie jest idealny, lecz myślę, że mogę dać sobie mocne 7. 

LINK DO GT [ CLICK ]: https://www.gametracker.com/player/Ziomal/51.83.214.206:27015/

Dlaczego Ty: Jestem osobą kulturalną i spokojną, w CS'a gram od kilku lat - w owej grze mam ponad 2400 godzin + sporo ja NonSteamie 

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Miałem admina wiele razy + opiekuna raz

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Byłem raz antycheatem i tak jak wyżej wspomniałem wiele razy adminem, więc myślę, że z każdą osobą czitującą sobie poradzę. Warto dodać, że sam kiedyś grałem na czitach, aby sprawdzić jak to wygląda.

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Hmm? Co wniosę, myślę, że wniosę porządek na serwerze i umile innym grę.

Kontakt: steam, pw, discord.

Edytowane przez Bosse

• Administrator
11 godzin temu, AwiR napisał:
  • Nick: AwiR
  • LINK DO GT [ CLICK ]: https://www.gametracker.com/player/AwiR/51.83.214.206:27015/
  • Dlaczego Ty:  Oglonie to troche sie adminowało tu i tam, na kilku serwerach tu tego i ogólnie to  ogarniam 
  • Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: tak
  • Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?:  Gdy ktoś cheatuje jestem pewien że chetuje
  • Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Dobrą zabawe, kontrolowanie czatu głosowego oraz tekstowego  
  • Kontakt:  steam/forum

• Administrator
5 godzin temu, Bosse napisał:

Nick[z serwera]: Ziomal

Wiek: Wystarczający, aby pełnić funkcję administratora serwera.

Znajomość AMXX [1-10]: Nikt nie jest idealny, lecz myślę, że mogę dać sobie mocne 7. 

LINK DO GT [ CLICK ]: https://www.gametracker.com/player/Ziomal/51.83.214.206:27015/

Dlaczego Ty: Jestem osobą kulturalną i spokojną, w CS'a gram od kilku lat - w owej grze mam ponad 2400 godzin + sporo ja NonSteamie 

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Miałem admina wiele razy + opiekuna raz

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Byłem raz antycheatem i tak jak wyżej wspomniałem wiele razy adminem, więc myślę, że z każdą osobą czitującą sobie poradzę. Warto dodać, że sam kiedyś grałem na czitach, aby sprawdzić jak to wygląda.

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Hmm? Co wniosę, myślę, że wniosę porządek na serwerze i umile innym grę.

Kontakt: steam, pw, discord.

• Miley zablokował(a) ten temat
  •  Yeager przypiął/eła ten temat
  • Słabiutko. odblokował(a) ten temat