Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE][MODERATOR] - GENERAL ALADEEN

GENERAL ALADEEN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.9cba1c253be4553cc869445e0327e27e.png

Wzór:
Imię: Dawid
Doświadczenie:
Od początku mojej kariery na poprzednich sieciach zaczynałem jako ubt cs 1.6, po jakimś czasie dostawałem  posade moderatora. Sądze że sie sprawdziłem  (powiedziałbym, że nadal się sprawdzam ).  Chyba nikt nie miał nigdy zastrzeżeń do mnie, i do mojej (nazwijmy to tak ładnie) pracy. Jestem chętny do pomocy, sumienny, względnie spokojny i kulturalny.
Opisz swoją osobę: Mieszkam i pracuje w Bielsku-Białej  na trzy zmiany. Oraz wychowuje dwóch synów 13 i 9 lat. Aktualnie jestem w separacji z moją byłą żoną.

Co Twoja osoba wnosi w życie forum?: Moim celem jest odciążyć członków administracji z obowiązków moderacyjnych, dążyć do doskonalenia forum, nie wszczynać konfliktów oraz służyć pomocą. Pozatym chciałbym wnieść

Na wszystkim co potrzebuje większej lub mniejszej pomocy od strony moderatora oraz wymagające jego interwencji, m.in:

- Zamykanie, otwieranie, przenoszenie tematów.

- Pilnowanie porządku, aby użytkownicy stosowali różnego rodzaju potrzebne wzory do danego wątku.

- Dodawanie brakujących prefiksów w poszczególnych tematach, aby forum było uporządkowane i ładniej wyglądało.

- Przerzucanie tematów, które nie spełniają wymogów do kosza, np. reklamy w złych działach.

- Służenie pomocą każdemu potrzebującemu użytkownikowi lub też administracji.

- Trzymanie pewnej i stanowczej dyscypliny na forum, gdy zachodzi taka potrzeba.

- Nie sypać warnami na prawo i lewo. Tylko w pierwszej kolejności upomnieć daną osobę.

- Pomagać przy skargach, tam gdzie nie będzie wymagana interwencja członków administracji (j@, administratora). Ponadto przy różnorakich konfliktach pomiędzy użytkownikami forum, skupiłbym się na szukaniu jak najlepszego wyjścia dla obu stron.

- Wyszukiwać multikonta.

Kontakt:

Steam, pw ,ts

PS:

Podanie zaczerpnięte mojej z poprzedniej sieci, żeby nie bylo że skopiowane możecie sobie sprawdzić. Bo gdyby tak było to by mnie nie przyjeli co nie ? prosta logika. :)

Edytowane przez GENERAL ALADEEN
  • kekw 2
  • LOVE <3 1

5 minut temu, GENERAL ALADEEN napisał:

PS:

Podanie zaczerpnięte mojej z poprzedniej sieci, żeby nie bylo że skopiowane możecie sobie sprawdzić.

A na poprzedniej sieci było podjebane skądś indziej :KEKW:

Przez  POLKES,

Ostrzeżenie słowne: Brak 3 argumentów, lub sensownego uargumentowania wypowiedzi związanej z przyjęciem lub odrzuceniem danego podania. Szydercze podejście do tematu użytkownika.

• kekw 4

Oczywiście że na tak. Nie ma drugiej tak znanej i szanowanej persony w tej społeczności Jak @   GENERAL ALADEEN . Znany na każdej Sieci. Obyty ze wszystkimi użytkownikami SIeci Csowych w Polsce.

Wiek na duży plus
Jego doświadczenie to no nikt nie może się z nim równać. Nie ma lepszej osoby na to stanowisko. 

Spoiler

Tak na serio to oczywiście że nie. 
Nie chce mi się szukać lecz na 90% podanie kopiuj wklej od kogoś innego. Z tego jest znany na każdej Sieci.
Od 8 lat jego wiek w magiczny sposób ciągle maleje.

Na Tsie niewidoczny nigdy

Ostatnim razem twierdził że jest z Legionowa i że ktoś mu zamawia węgiel i dziwki pod chatę więc xD

Przez  POLKES,

Szydercze podejście do tematu użytkownika. Przed wszystkim, jacy ludzie by niebyli, powinno się podstawowy szacunek.

• kekw 2
Spoiler

OWNER:

2017 - TOP 1 SERVER IN POLAND & TOP 2 WORLDWIDE [DD2]
 2017/2018 - TOP 6 SERVER IN POLAND [DD2]
 2017/2018 - TOP 15 SERVER IN POLAND [DD2]
 2017/2018 - TOP 7 SERVER IN POLAND [DD2]
 2017/2018 - TOP 2 SERVER IN POLAND & TOP 38 WORLDWIDE [DD2]
 2017/2018 - TOP 6 SERVER IN POLAND [COD MOD]
 2017/2018 - TOP 15 SERVER IN POLAND [JAILBREAK]
 2017/2018 - TOP 20 SERVER IN POLAND [GO MOD]
 2019 - TOP 2 SERVER IN POLAND & TOP 38 WORLDWIDE [DD2]
 2019 - TOP 6 SERVER IN POLAND [COD MOD]
 2019 - TOP 15 SERVER IN POLAND [JAILBREAK]
 2019 - TOP 20 SERVER IN POLAND [GO MOD]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie