Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie

Yennefer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Sylwia

Dlaczego Ty?: Lubię tworzyć, mam sporo pomysłów na rozwinięcie fajnej redakcji, których niestety nie udało mi się zrealizować na poprzedniej sieci.

Posiadasz doświadczenie?: Tak. Byłam redaktorem na innej sieci

Kontakt: forum i tak naprawdę wszystkie social media, kwestia dogadania się

Przykładowe prace:  Mogę przesłać ss prac. Bądź zredagować jakiś przykładowy tekst 🙂

+ wiek

+ doświadczenie

- przykładowe prace

Aktualnie jestem na nie, ponieważ nie mam podstaw do wystawienia Ci pozytywnego głosu.

Myślę, że wszyscy oczekują na jakąś twoją pracę, bo bez tego trudno jest cokolwiek powiedzieć.

4 godziny temu, Yennefer napisał:

Przykładowe prace:  Mogę przesłać ss prac. Bądź zredagować jakiś przykładowy tekst 🙂

Dlaczego nie wrzuciłaś od razu jakiś swoich prac 😁

Jeżeli pokażesz jakąś swoją pracę, będę mógł zastanowić się nad zmianą mojego głosu.

Wybacz, lecz w obecnej sytuacji jestem na nie. Pewnie pomyślisz dlaczego? 

Twoim pierwszym plusem jest sam wiek, może to oznaczać, że jesteś dojrzałą kobietą i nie wchodzisz w zbędne kłótnie.

Drugim plusem jest doświadczenie oraz chęci, chęć jest to najlepszy początek do robienia rzeczy, które są naszym obowiązkiem, a jeśli ma się jeszcze doświadczenie możemy to robić z palcem w nosie.

Trzecią i kluczową odpowiedzią jest to, że nie ma przykładowej pracy co jest najważniejsze w tym podaniu. Zupełnie mam podobną opinię jak pan zielony wyżej, czyli Mefistoo.

Edytowane przez Maci3k
  • Lubie to ! 1

• Gość zablokował(a) ten temat

Na ten moment odrzucam. 
A oto główne powody: 

- Podanie na redaktora napisane zbyt mało przekonująco, brak zaangażowania w napisanie go, 
- Przykładowych prac brak, a na to stawiam największy nacisk. 

Postaraj się udzielać w dziale REDAKCJI i za 7 dni się widzimy z TWOIM nowym podaniem! 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie