Skocz do zawartości

Zablokowane [✅Przywitany] RIDE! Wita was, pare słów o mnie :)

Ride!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Założyciel Sieci

Siema ! Tak ładnie się witacie, a wyższa administracja milczy, to może zaczniemy ode mnie.

Mam na imię Hubert, pochodzę z Wrocławia, jestem starszy od księżyca i od @Sonka

Moja historia z cs 1.6 rozpoczęła się kilkanaście lat temu, pierwsza mape jaka w życiu grałem był aztec ❤️ Pamietam, jakby to było dziś, gdy zabiłem z rzeki chłopka biegnącego mostem, byłem totalnym kozakiem gdy kręciłem staty 1:3 😬 

Moja historia z sieciami serwerów nie jest zbyt bujna, przywiązuje się do miejsc i ludzi, nigdy nie do rzeczy materialnych, dlatego przez swoje życie brałem czynny udział na trzech  sieciach, dwie z nich już nie istnieją.

Na codzień dużo pracuje, smialo można powiedzieć, ze bardzo dużo, ale tez dużo trenuje, miedzy innymi jestem czynnym zawodnikiem motocrossu, gram tez w piłkę nożna oraz chodzę na siłownie. 

Moja największa pasja życiowa na pewno jest motoryzacja, uwielbiam szybie auta i motocykle, jestem fanem japonskiej motoryzacji z tylnym napędem (nie mylić z civicami). 

nie chce wam zdradzać wszystkiego, bo nie będziecie mnie ciekawi, mam nadzieje, ze będziemy się tu razem świetnie bawic! do zobaczenia na forum i serwerach 🙂 

pozdrawiam RIDE! 

• Lubie to ! 7

• V.I.P

Cześć Hubert, fajne znów grać u Ciebie🙂

• Lubie to ! 1

SYR 8 

• blaze zmienił(a) tytuł na [✅Przywitany] RIDE! Wita was, pare słów o mnie :)
  • blaze zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie