Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY]Ruf die polizei

Mniams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Frenchcorelover (Ruf Die polizei) znany jako pecik.

Opis sytuacji: grająca od dłuższego czasu na serwerze MartynkaBtw wielokrotnie prowokuje każdego nie tylko LG, wyzywa nawet w tematach nie dotyczących jej, ty oczywiście jesteś na serwerze i nie zwracasz ja to uwagi, chcesz wyciągać logi to mam nadzieję że to zrobisz, tylko problem jest taki że w tym czasie jesteś na serwerze i jakby to strzał w kolano, oczywiście możesz znaleźć inne obciążające tylko jedną stronę ale wiesz jak jest, podsumowując LG jest jaki jest pieprzy głupoty bez sensu, podrywa każdą dziewczynę ale... Nikogo nie obraża i nie straszy, druga sprawa skoro Ona mu ciśnie na forum to chyba normalne że jej to że odpowie, i teraz tak on ma bana za działanie na szkodę sieci, ona ograniczenie nadane pod ludzi aby coś było, mówisz o regulaminie chłopie ale łamiesz go cały czas, przypomnę o tym że nick na forum - nick ja serwerze, ty masz co chwilę inny, tak pewnie wszedłeś kogoś sprawdzić ... A tak naprawdę wszedłeś zbanować LG bo Martynka chwilę wcześniej poleciała i bardzo dobrze ktoś zrobił. Pytanie czemu tak na późno.. 

Zbanowales chłopa całkowicie aby nie miał prawa obrony ale tu są inni ludzie którzy nie są ślepi @ Baxton  @ DSK  @ 

Mam nadzieję że to jakoś wyjaśnicie bo przez takie akcje jest coraz gorzej 

• kekw 1
  • LOVE <3 3
  • Mistrzostwo 5

Podpisuję się pod tym w 100% Natural dał bana Martynce wiadomo za co.. a po chwili Pecik wszedł i wyjebał LG xdd.. wiadomo że Martynka trzyma z Ruf de polizei i nie pozwoli na takie coś..  czyli tak zwane "kolesiostwo" znajomości, znajomości i jeszcze raz znajomości..  albo każdy jest równy albo nie ma sensu tutaj grać i tyle.. dokładnie LG jak ja pierdoli kocopoły ale rzadko 1 wyzywa kogoś czy coś..  nie raz Martyynka prowokuję innych wchodząc do gry i mówiąc "Boże znowu ten LG czy ktoś inny i muszę z nim grać" masz do kogoś coś zmutuj, nie odzywaj się a nie prowokujesz i potem płacz że ktoś kogoś wyzwie.. pozdrawiam! #MuremZaLG!  

Ogarnijcie to kolesiostwo na forum i w grze i będzie okej! Pozdro!

• +1 1
  • kekw 1
  • LOVE <3 2
  • Mistrzostwo 2

Również się wypowiem-jeżeli można.Zgadzam się z przedmówcą całkowicie,uważam że ban permanentny na serwerze i forum to grubaaaaa przesada.Sz.P Martynka od zawsze prowokuje,wyzywa i obraża graczy nawet pisząc na forum że jest ktoś głupi, niedouczony itp.jest to obraza drugiej osoby,a mamy oczy i widzimy,że odkąd kręci z Petunią stała się jak to mówią Panią co wyżej sra niż dupę ma.Działaniem na nie korzyść serwera zdecydowanie można ją obarczać ponieważ źle się zachowuje w stosunku do wielu graczy,a to że LG podrywa inne dupy,albo jej odpowie na zaczepki to nie jest działanie na nie korzyść serwera lecz obrona już . Byłam świadkiem wczoraj ja Martynka weszła na serwer nikt jej nie zaczepiał nie zwracał na nią uwagi,ale Pani atencjuszka się odpaliła i zaczęła pisać teksty niczym w gimbazie-"zaraz zobaczysz" po czym wszedł Petu i zbanował LG.Gdzie wcześniej Naturals zwracał jej uwagę żeby się opamiętała z tymi tekstami.Jestem za przywróceniem LG do grania gdyż jest jednym z najaktywniejszych graczy.Jedyną osobą która powinna dostać perma jest Sz.P Martynka i to już kilka dobrych tygodni temu.

• +1 1
  • kekw 1
  • Mistrzostwo 5

Holly

Nie było mnie może wczoraj przy tej całej sytuacji, aczkolwiek również się wypowiem.. 

Niejednokrotnie prowokatorką w całych tych akcjach była Martynka. Ciągle jako pierwsza zaczyna zaczepki, a później jak ktoś jej coś odpowie na to to jest "nie prowokuj mnie".

Nie wiem od kiedy Martyna sobie kręci z Petunią, ale były również sytuacje gdzie jak grałam to poczuła się jak admin i były teksty "Kultura, nie obrażaj, bo dostaniesz bana"... Uważam, że ona nie jest od tego, aby grozić komuś banami. Dziwnym trafem gdy Martynki nie ma na serwerze to ludzie grają i ze sobą fajnie rozmawiają, a gdy tylko ona wchodzi to zaczyna się gówno burza. Nie wiem czym LG sobie u niej zawinił, ale ubrała sobie go na celowniku, a z siebie robi największą ofiarę, że to niby LG ją prowokuje i niby ona jest najbardziej poszkodowana.

Zachowanie gorsze niż dziecko z podstawówki.  Uważam, że ban PERM jest niesłusznie dany @LG, ponieważ on jest najmniej winny całych tych krzywych akcji z Martynką, i te bany powinny być na odwrót dane. 

• kekw 1
  • LOVE <3 1
  • Mistrzostwo 3

Również mogę sie wypowiedzieć ^^  Martynka cały czas prowokuje iż była taka sytuacja że się z nią przywitałem siema  napisala  ''spierdalaj " oczywiście nie reagowałem na takie puste slowa także  jak dla mnie LG do odbanowania  . Po  drugie perma za takie coś wydaje mi się to za choreee weźcie się admini za robotę a nie  kolesiostwo jak zwykle  

• kekw 1
  • LOVE <3 2
  • Mistrzostwo 3

też się wypowiem, sytuacja z powyższą osoba iż ubliża ludziom jest nagminna, ale ludzie teź mają swoje nerwy i odpowiedzą, bo dlaczego ktoś ma ich obrażać a oni mają być cicho, Wieloktrotnie upominałem Martynke o szacunek do ludzi i kultura oraz brak prowokacji, CO do LG to nie raz zachowuje sie niestosownie przesadza z mikro ale od tego jest komenda mute aby go nie sluchać, róznica polega na tym że on nie obraża ludzi dookoła, gram tu długo i widze że ta dziewczyna od początku ma problem do niego nawet jak sie nie odzywa bezposrednio do niej. Wczoraj już przegieła i mimo ostrzezenia zeby sie ogarneła zaczeła jeszcze bardziej, po czym 2 minuty pózniej bana dostał LG tez na 3 godziny, ban został zmieniony na perm, pytanie za co? za to ze napisał na forum prawde o prowokujacej osobie.. 

i te twoje żałosne teksty Martynka "zaraz moge być rasistką" oj jak mnie to boli :) POWER is black 

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • Mistrzostwo 5

Nie było mnie przy wczorajszej sytuacji aczkolwiek dorzucę swoje 3 grosze gdyż nie raz nie od jednego admina Martynka słyszała żeby ogarnęła się nie prowokowała i co najważniejsze nie ubliżała. Od pewnego czasu oczywiście nie wnikam w to kto z kim ma jaki kontakt ale nie raz słyszałem jak groziła że wejdzie pecik i zbanuję nawet adminów więc cóż tutaj więcej można powiedzieć. Co do LG fakt faktem ma w sobie to coś że mu się jadaczka nie zamyka na tym mikro Ale jak tak jak powyżej wspomniał inny admin jest takie coś jak mute i można sobie zmutować. Co do perma cóż jeśli prawda ma to do siebie że ludzie dostają permy to za dwa tygodnie już nikogo nie będzie na serwerze. Pozdrawiam 💪

4 minuty temu, Pihu napisał:

Edytowane przez Pihu
  • Lubie to ! 1
  • kekw 1
  • LOVE <3 1
  • Mistrzostwo 3

48 minut temu, DaJa napisał:

Również mogę sie wypowiedzieć ^^  Martynka cały czas prowokuje iż była taka sytuacja że się z nią przywitałem siema  napisala  ''spierdalaj " oczywiście nie reagowałem na takie puste slowa także  jak dla mnie LG do odbanowania  . Po  drugie perma za takie coś wydaje mi się to za choreee weźcie się admini za robotę a nie  kolesiostwo jak zwykle  

Byłam w tamtym momencie 

• +1 2
  • kekw 1

56 minut temu, Monia27. napisał:

Byłam w tamtym momencie 

Także wiesz o czym mówię bo gralismy wtedy razem  i też bym mógł pisac do adminów bo napisała spierdalaj  ale mam wyjebane na te jej prowokacje

• Lubie to ! 1
  • kekw 1

Ale ludzie po co ten temat? Od zawsze wiadomo że psychasiada to jedno wielkie kolesiostwo, ciągle awanse, powroty, rezygnację, degradację kolegów, kogoś się lubi to okej, kogoś się nie lubi to nie okej i do bana, ruszysz kogoś z kolegów administracji który łamie regulamin i go za to ukarasz = degradacja / banicja.

Sytuacja wyżej to tylko kolejny gwóźdź do trumny i przykład takich zachowań. Tutaj sytuacja powinna być odwrotna, ban dla Martynki 

• Lubie to ! 2
  • kekw 2
  • LOVE <3 1

Jak dla mnie kobieta > facet, pecik wie co robi.

• kekw 3

Jak iż znam obie osoby również mogę się tutaj wypowiedzieć.

W skrócie LG. Nie zasłużył niczym na bana permanentngo.

Użytkowniczka która z natury jest bardzo TOKSYCZNA  nie raz nie dwa prowokuje w sposób karygodny nie tylko użytkownika LG ale i również innych użytkowników  jak i administrację serwera pisząc na sayju jacy to my jesteśmy za przeproszeniem zjebani i że jedyną osobą która nie wygrała admina z chspisow jest Pecik. Tak jak już pisali powyżej użytkownicy koleżanka czuje się bardzo pewnie gdyż w pobliżu jest jej cudowny serwerowy "mąż", który zawsze uratuje ją z opresji.  

Dodam jeszcze znaczenie słowa: osoba toksyczna 

"Toksyczne osoby to najczęściej zdolni manipulatorzy, którzy wykorzystują innych, by odnosić własne korzyści. Są zapatrzeni w siebie i skupieni na osiąganiu zamierzonych celów, często kosztem innych osób, na które nie zwracają uwagi. Lubią czuć siłę i przewagę, chętnie rządzą ludźmi i podejmują za nich decyzje."

Nie pozdrawiam i życzę ciepłej poduszki ☺️

Edytowane przez DestroY
  • LOVE <3 1
  • Mistrzostwo 3

"Czas pokazał kto jest kim, ile znaczy wartość słów"

• Właściciel
Właściciel

W skrócie i na temat zamknę ten spór o mur potem jesli nie zapomnę sprawdze logi z tego dnia jak każdy chyba się domyślił mam lekkie problemy.

Co do całej sytuacji Lg pisał mi już na PV w tej sprawie i powód bana jest inny dostał ub.

• Lubie to ! 1
  • Dzięki ! 1
  • LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie