Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA][SKARGA] zmiana nicku admina

bulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: bulka

Nick oskarżonego: KlasykDobrejGry / Karolina?

Godzina: 23:39

Powód skargi: W regulaminie jest jasno napisane, ze admin moze zmienic nick jedynie w przypadku podejrzenia o czity.
Ja dostalem bana od admina/adminki pod innym nickiem za reconnecta co jest niezgodne z punktem 3.5 i 3.7 regulaminu.

Dowód [ss/demo]: http://armagedon.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=19028
  • BAN ! 1
  • kekw 1

O proszę XDDDDDD

Bułkę chyba każdy zna na serwerze, i wie jak się zachowuje. Powiedziałam Ci wczoraj,że ja nie faworyzuje żadnego gracza.

Wracając,wiem co robisz gdy żadnego admina nie ma na serwerze,za każdym razem gdy wbijam na grę,prosisz mnie bym wyszła XDD

POZA TYM:

Gdy nie ma admina,wyzywasz graczy(nie obchodzi mnie czy to dla żartu czy nie bo nie mnie się w to zagłębiać)

Zaczepiasz innych graczy i prowokujesz

No i łamiesz regulamin,chociażby jeśli chodzi o tego reconnecta.

Może w regulaminie nie ma tego,że "mogę" zmienić nick,jeśli nie mam podejrzeń o cheaty. Ale miałam powód by to zrobić jeśli chodzi o Twoją osobę,i pewnie temat zostanie przedyskutowany z administracją,nawet może o dopisaniu punktów jeśli chodzi o zmianę nicku.Bo takie sytuację mają miejsce coraz częściej,że gdy admin wychodzi gracz zachowuje się jak jakaś dzicz.

Tyle ode mnie :))

*Nie pozdrawiam:)

• +1 2
  • -1 1

• Administrator
Administrator

Dzisiaj przejrzę logi serwera jeżeli gracz @   bulka się źle zachowywał na serwerze zostanie ukarany banem. Lecz jeżeli mówi prawdę zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec admina banującego.

a co do pkt regulaminu zostanie on przedyskutowany.

pozdrawiam @ Monster

• +1 1
  • -1 1
  • kekw 1

spacer.png

"Bułkę chyba każdy zna na serwerze, i wie jak się zachowuje." 

Generalnie ta część wypowiedzi szczerze mówiąc mi schlebia, w końcu nie wazne jak, wazne, zeby mowili. 

Generalnie z tym faworyzowaniem moglbym polemizowac, w koncu ja za respa TT 1:40 dostalem bana, Agnieszka jedynie upomnienie na y@ :)

Co do drugiej czesci - 

Nie wyzywam graczy, wyzywam swoich znajomych, oni wyzywaja mnie, kazdy jest zadowolony - moze oprocz Twoich oczu.

W koncu jestesmy w grze komputerowej, nie w zadnym seminiarium, nie w urzedzie, nie na spotkaniu z papiezem - chociaz co do ostatniego czasami mam watpliwosci patrzac na aparycje niektorych :)

Zaczepiasz? Prowokujesz? To, ze pisze czy mowie do siebie glupoty z ktoras z osob, z ktorymi gramy regularnie na serwerze - i to duzo bardziej regularnie niz wiekszosc adminow - wcale nie znaczy, ze tyczy sie to wszystkich pozostalych ludzi na serwerze.

A co do regulaminu to jest wrecz przeciwnie :)

Tam jest jasno napisane, ze Ty nie mozesz zmienic nicku. Jedynym wyjatkiem jest podejrzenie o czity.

Jedyne podejrzenie jakie Ty masz wobec mnie jest to, ze wiesz jak sie zachowuje.

Sama mnie zainspirowalas do przeczytania regulaminu i widze, ze wiele rzeczy sie nie pokrywa z tym co nie tylko Ty, ale rowniez inni admini pokazuja :)

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • kekw 1

• Administrator
Administrator
7 godzin temu, bulka napisał:

"Bułkę chyba każdy zna na serwerze, i wie jak się zachowuje." 

Generalnie ta część wypowiedzi szczerze mówiąc mi schlebia, w końcu nie wazne jak, wazne, zeby mowili. 

Generalnie z tym faworyzowaniem moglbym polemizowac, w koncu ja za respa TT 1:40 dostalem bana, Agnieszka jedynie upomnienie na y@ :)

Co do drugiej czesci - 

Nie wyzywam graczy, wyzywam swoich znajomych, oni wyzywaja mnie, kazdy jest zadowolony - moze oprocz Twoich oczu.

W koncu jestesmy w grze komputerowej, nie w zadnym seminiarium, nie w urzedzie, nie na spotkaniu z papiezem - chociaz co do ostatniego czasami mam watpliwosci patrzac na aparycje niektorych :)

Zaczepiasz? Prowokujesz? To, ze pisze czy mowie do siebie glupoty z ktoras z osob, z ktorymi gramy regularnie na serwerze - i to duzo bardziej regularnie niz wiekszosc adminow - wcale nie znaczy, ze tyczy sie to wszystkich pozostalych ludzi na serwerze.

A co do regulaminu to jest wrecz przeciwnie :)

Tam jest jasno napisane, ze Ty nie mozesz zmienic nicku. Jedynym wyjatkiem jest podejrzenie o czity.

Jedyne podejrzenie jakie Ty masz wobec mnie jest to, ze wiesz jak sie zachowuje.

Sama mnie zainspirowalas do przeczytania regulaminu i widze, ze wiele rzeczy sie nie pokrywa z tym co nie tylko Ty, ale rowniez inni admini pokazuja :)

Cytat

L 04/01/2024 - 22:40:00: "bulka<1431><STEAM_0:1:4802365><CT>" say "kurwa braklo mi amunicji na te kurwe"
L 04/01/2024 - 22:40:18: "bulka<1431><STEAM_0:1:4802365><CT>" say "ale niestetyu ten pedal ufopali byl szybszy"
L 04/01/2024 - 22:42:10: "bulka<1431><STEAM_0:1:4802365><CT>" say "aisal skurwysyn jeden XDDD"
L 04/01/2024 - 22:44:17: "bulka<1431><STEAM_0:1:4802365><CT>" say "kogo by tu poobrazac"
L 04/01/2024 - 22:44:22: "bulka<1431><STEAM_0:1:4802365><CT>" say "kobiet zadnytch nie ma"
L 04/01/2024 - 22:44:24: "bulka<1431><STEAM_0:1:4802365><CT>" say "murzynow tez nie widac"
L 04/01/2024 - 22:48:01: "bulka<1431><STEAM_0:1:4802365><CT>" say "ale jeden chuj admin sie spultal ze za duzo pisze na czacie XDD"
L 04/01/2024 - 22:50:31: "bulka<1498><STEAM_0:1:4802365><CT>" say "idzie sie ktos wyzywac na forum?"
L 04/01/2024 - 22:52:24: "bulka<1498><STEAM_0:1:4802365><CT>" say "porky ty kurwo jebana"
L 04/01/2024 - 22:52:38: "bulka<1498><STEAM_0:1:4802365><CT>" say "jebany wieprz"
L 04/01/2024 - 22:54:06: "bulka<1498><STEAM_0:1:4802365><TERRORIST>" say "dobra hedzik masz bana bo jestem adminem"
L 04/01/2024 - 22:57:57: "bulka<1509><STEAM_0:1:4802365><TERRORIST>" say "co za chuj XDDD"

Twoje zachowanie na serwerze jest karygodne, obrazasz ludzi caly czas, dopiero gdy wejdzie jakis admin uspokoisz sie i uwazasz co piszesz, zaczepiasz ludzi co mozesz sam przeczytac gdzie pokazane masz w logach.

A najbardziej niedopuszczalne jest to ze wiele razy probujesz sie podszywac pod admina, chcesz aby inni robili ss`y bo im kazesz to jest niedopuszczalne. piszac skarge zastanow sie co robiles lub robisz na serwerze za nim ja napiszesz.

1.1. Na serwerze obowiązuje kultura wobec każdego gracza, przekleństwa mogą być używane lecz z umiarem (czat głosowy i słowny). [Kick / Ban 5 min - na zawsze]

1.12. Zakazuje się CELOWEGO podszywania pod innych graczy/adminów. [Ban na zawsze]

1.14. Zakaz celowego wprowadzania adminów lub graczy w błąd. [Kick / Ban 5 min - 30 minut]

Ty zlamales wszystkie te 3 pkt. regulaminu serwera a zatem mysle ze ukaranie Cie 10 dniowym banem badzie wystarczajaca kara.

a co do Ciebie @ oNe`Karolina  regulamin nie zostal zmieniony jeszcze, ale jednak prze takie bledy robia sie komplikacje z czego wnioski beda wyciagniete.

• +1 1
  • kekw 2

spacer.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie