Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA]Skarga na Monster

RUSKIII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• AntyCheat CS 1.6

Twój nick: @   RUSKIII

Nick Oskarżonego: @ Monster

Powód Skargi: Bez podstawne banowanie oraz nieuzasadnione zabieranie flag do bota na ts-e
Krótko mówiąc regulamin ts-a nie zawiera żadnych informacji na temat kto może posiadać flagi do bota. 
Monster jak właściciel już nie pierwszy raz zabiera te flagi nie tylko mi, gdy pytam o powód zabrania flag pisze, że nie ma czasu, że coś robi lub tutaj zacytuje ,,<23:07:20> "Monster": po to bys sie pytal''
Po krótkiej rozmowie na pw dostałem bana za ,, prowokacje '' 
Po upłynieciu bana zadałem mu pytanie dlaczego zabiera flagi do bota, a pan h@ odpowiada mi ,, <23:34:17> "Monster": bo jestes glupi"
Nie wiem co taka osoba jak on robi dalej na stanowisku h@ to jest jeden wielki żart i myśle że nie tylko ja mam takie zdanie na temat ww.

Dowody:

image.png.97cb2ba1b04c6b9461103c1c918c1b0d.png

image.png.f5df70f7dc3fe771b55b6eba1c27fd91.png

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png

• Kupka 1

Tak szczerze miał rację w wiadomości z 23:34:17

Przez   Karuzel,

Wypowiedź, która nic nie wnosi, już nie 1 raz to robisz.

• kekw 2
  • Mistrzostwo 1

• Administrator
Administrator

Zanim napiszesz skargę to pomyśl trzy razy kolego, nie mam mikrofonu aby rozmawiać gdy jestem na PC, więc twój screen odpowiada na twoje głupie teksty do mnie 🙈, flagi zostały zabrane bo robiłem porządek na ts gdyż był bałagan z rangami oraz nieodpowiednie osoby posiadały niektóre ważne funkcje, pierw się doinformuj co się dzieje zanim zaczniesz pisać jakieś domysły swoje ☺️

• Kupka 1

spacer.png

• AntyCheat CS 1.6
3 minuty temu, Monster napisał:

Zanim napiszesz skargę to pomyśl trzy razy kolego, nie mam mikrofonu aby rozmawiać gdy jestem na PC, więc twój screen odpowiada na twoje głupie teksty do mnie 🙈, flagi zostały zabrane bo robiłem porządek na ts gdyż był bałagan z rangami oraz nieodpowiednie osoby posiadały niektóre ważne funkcje, pierw się doinformuj co się dzieje zanim zaczniesz pisać jakieś domysły swoje ☺️

Nie wiem co w pytaniu ,, czemu mi zabierasz flagi do bota '' jest głupie ale ok 
Zabrałeś flagi bo robiłeś porządek ? jak ty mi te flagi zabierasz juz x raz. 

• Właściciel
Właściciel

Więc tak po pierwsze Jest Właścicielm TS'a i jeśli składasz skargę o to, to po pierwsze zły dział po drugie nie widzę tutaj problemu jako iż podejrzewam ze nie płaciłeś zą ową "USŁUGE/RANGE" jeśli zapłaciłeś zapraszam z jakimś dowodem zakupu owej rangi /permissi 

co tutaj do zachowania twojego MONSTER jest to po prostu żałosne

zacznij panować nad swoim zachowaniem oraz zacznij się normalnie odzywać do graczy

• Lubie to ! 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie